فعالیت ها و منابع آنلاین برای خانه نشین های کودکان و نوجوانان: coronavirus راهنمای

اين مقاله به روز شده در مارس 3, 4:21 بعد از ظهر

مدارس در سراسر جهان بسته اند در پاسخ به COVID-19 ترک پدر و مادر و مراقبان تقلا برای پیدا کردن فعالیت های روزانه را برای فرزندان خود.

امروز (3 آوریل) زندگی می کنند علم به روز شده ما لیست درس های علوم آزمایش تظاهرات زندگی می کنند و تورهای مجازی برای کمک به شما در پیدا کردن گزینه های آموزشی خلاق و سرگرم کننده در طول این دوره مشخص از خود-انزوای اجتماعی فاصله و قرنطینه.

برخی از نکات برجسته عبارتند از: مجازی همهجانبه غواصی در دریایی پناهگاه; ساخت دایناسور عروسک های سایه ای; پشت صحنه یک نگاه اجمالی و محتوای دیجیتال از شکسپیر گلوب تئاتر و زنده پروانه دوربین.

مرتبط: نهایی کودکان و نوجوانان’ راهنمای جدید کروناویروس

جدید امروز (3 آوریل)

دیدار با پروانه ها از مرکزی و آمریکای جنوبی و شمالی در باغ وحش سن دیگو مخفی در جنگل گلخانه ای از طریق پروانه مخفی livestream. شما همچنین می توانید از راهنمای خود را شروع پروانه باغ.

شهر نیویورک-بر اساس bookworms می توانید با استفاده از آنها در کتابخانه عمومی نیویورک (NYPL) کارت به بررسی هر یک از 300,000 e-books در NYPL مجموعه از طریق کتابخانه SimplyE برنامه در دسترس برای iOS و اندیشه است.

ایجاد دایناسور عروسک های سایه ای با قالب از موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس و مرحله داستان خود را در مورد این منقرض شده غول.

تور دریایی پناهگاه و زیستگاه اقیانوس با یک مجموعه مجازی غواصی از سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA). شیرجه رفتن به رنگارنگ صخره های مرجانی شنا با مهر و موم و یا کشف یک کشتی پناهگاه نمایش ها دیده می شود بر روی یک کامپیوتر شخصی یا گوشی های هوشمند.

تئاتر و دوستداران می توانید طیف وسیعی از فعالیت های کلاس درس از افسانه ای شکسپیر گلوب تئاتر است. هفتگی وبلاگ ها و دیگر منابع معرفی بازیگران و عوامل پشت یک تولید جدید از “مکبث” ایجاد شده به ویژه برای مخاطبان جوان.

سان فرانسیسکو Exploratorium ارائه می دهد فعالیت های برای کمک به کودکان درک علم پشت ویروس ها چگونه آنها را تحت تاثیر قرار بدن انسان, و چگونه ما می توانیم خودمان را در برابر عفونت است.

چگونه پروانه ها خوردن ؟ چه تفاوتی بین قورباغه و وزغ? طبیعت در موزه شیکاگو ویدئوها و فعالیت های برای آشنا کردن کودکان و نوجوانان با جهان طبیعی و برای الهام بخشیدن به حس کنجکاوی خود را در مورد گیاهان و حیوانات در پشت حیاط خود را.

منابع از تحقیقات آکواریوم خلیج مانتری موسسه معرفی دانش آموزان به اثرات تغییر آب و هوا بر زیستگاه های دریایی; توضیح سازگاری از حیوانات که زنده در اعماق دریا و در حال حاضر با چالش های مواجه شده توسط اکوسیستم تاخت و تاز شده توسط گونه های غیربومی مانند به اصطلاح زامبی میگو.

سر کلاس

مدرسی راه اندازی یادگیری در صفحه اصلی سایت با روزانه درس است که ترکیب ویدئوها داستان و فرمان برای طراحی و نوشتن فعالیت های. سطوح درجه شامل pre-K, kindergarten, نمرات 1 و 2 پايه 3 به 5 و نمرات 6 و بالاتر.

خان آکادمی آنلاین رایگان منابع آموزش ارائه درس تمرینات و آزمونها دارای برنامه های روزانه برای سازماندهی در خانه یادگیری برای دانش آموزان سنین 4 تا 18 سال است. در روزهای هفته آکادمی خان نیز با ارائه روزانه livestreams در Facebook, یوتیوب و توییتر برای کمک به والدین و مربیان استفاده از بهترین سایت ابزار و منابع است.

دوره سقوط یک کانال یوتیوب ارائه جذاب فیلم های آموزشی مناسب برای دانش آموزان دبیرستانی. کانال ویژگی های طیف گسترده ای از افراد از آناتومی به تاریخ جهان است.

ABCmouse.com ارائه یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان از آن جامع early learning academy برای کودکان 2-8 و شامل بازی های آموزشی و فعالیت های طراحی شده توسط معلمان است.

در پاسخ به تعطیلی مدارس و ده ها تن از شرکت های که تولید مواد آموزشی را ساخته اند خود را از منابع در دسترس به عنوان رایگان و اشتراک شما; شما می توانید پیدا کردن لینک ها در کودکان و نوجوانان فعالیت های سایت. لینک رایگان آموزشی K-12 منابع از جمله کتاب های صوتی, کتاب الکترونیکی, کتاب, فیلم, چند رسانه ای مواد و بیشتر نیز در دسترس هستند در فرهنگ باز و وب سایت.

PBS کودکان و نوجوانان و PBS LearningMedia در حال ارائه ابزار برای کمک به حمایت از آموزش در خانه از جمله فیلم های آموزشی و بازی ها را از سری های مورد علاقه و مرتبط با ساختمان مهارت فعالیت های آفلاین.

اشتراک مجله هم برای بچه های ابتدایی و دبیرستان دانش آموزان دیجیتال اشتراک رایگان برای مدت زمان از سال تحصیلی. این اولین بار است که این مجله به طور کامل در دسترس در صفحه اصلی.

مجازی موزه ها و سفرهای

بیش از 2500 موزه ها در سراسر جهان ساخته شده اند مجموعه های خود را آنلاین در دسترس از طریق گوگل, فرهنگ و هنر; شما همچنین می توانید استفاده از گوگل برای دسترسی به تورهای مجازی از پارک های ملی در ایالات متحده آمریکا

آمریکا موزه تاریخ طبیعی (AMNH) در شهر نیویورک ارائه می دهد آموزش آنلاین مواد برای علم طرفداران در تمام سنین است. خود را Ology علم وب سایت فراهم می کند بازی ها و فعالیت های برای کودکان و نوجوانان را پوشش می دهد طیف وسیعی از موضوعات علوم از جمله باستان شناسی دیرین شناسی, ستاره شناسی و زیست شناسی دریایی. AMNH دوره های خان آکادمی مشغول به افراد مانند تکامل انسان و زلزله و آتشفشان, جهان, و, البته, دایناسورها. شما همچنین می توانید زیرچشمی نگاه کردن در پشت صحنه در موزه کانال یوتیوب و یا یک تور جهان در فیلم ایجاد شده برای هیدن افلاک.

اسمیتسونیان ملی هوا و فضا موزه هوا و فضا در هر جای صفحه وب را فراهم می کند تورهای مجازی موزه, و, آموزشی, پادکست, بازی و فعالیت های مورد هواپیما و فضاپیما است. و مربیان می تواند تبدیل به موزه K-12 آموزش منابع بنیادی برای درس فعالیت ها و ویدئوها در موضوعاتی مانند پرواز سیاره علم فضا و مهندسی و فن آوری است.

تمام برنامه های آنلاین و محتوای دیجیتال در Intrepid Sea, موزه هوا و فضا در حال حاضر در دسترس به صورت رایگان.

علم آموزش

هر روز هفته در 10 a. m. PDT به مرکز علوم کالیفرنیا است livestreaming “گیر در خانه علم” یک سری ویدیو جدید از علم فعالیت های شما می توانید در خانه انجام دهید.

میامی فراست علم موزه علم فراست@Home را کنجکاو بچه ها مقدار زیادی به انجام, ارائه, علم, فعالیت و تبادل نظر آزمایش های علمی.

نوجوانی, علم طرفداران nerd بیش از نوا Labs در PBSکه در آن آنها را کشف تجربه های چند رسانه ای است که ترکیب فیلم و انیمیشن و بازی به کاوش جذاب موضوعات علمی مانند قطبی اکوسیستم طوفان های خورشیدی و انرژی های تجدید پذیر.

ناسا نیست فقط ارسال ماموریت به فضا; آژانس نیز راه اندازی شد اموختنی لحظهاتصال کلاس های درس و خانه — با منابع برای بررسی آخرین اکتشافات در مورد جهان ما. وجود دارد طیف وسیعی از فعالیت ها و درس های که مناسب برای نمرات K-12.

ناسا در مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده است منبع دیگری از محتوای آنلاین. مربیان به اشتراک گذاری روزانه, Facebook Live ویدئوها که جفت با دست به فعالیت (دستورالعمل در دسترس به عنوان دانلود رایگان) با استفاده از مواد است که می توان در خانه. موضوعات شامل پرتاب موشک 101, تورهای شاتل فضایی آتلانتیس و آموزش فضانورد تجربه و زندگی در فضا و مریخ است.

روروک مخصوص بچه ها فضایی” یک سری انیمیشن برای کودکان پیش دبستانی در مورد spacefaring دانشجویان در این حالت تخیلی فضایی آکادمی نیز ارائه می دهد مبتنی بر علم, درس, بازی ها و فضا های مربوط به فعالیت های آموزشی است که خانواده ها می توانند با هم کشف.

ولگرد خانه بدوش ریککودکان مجله از فدراسیون ملی حیات وحش است, ساخت وب سایت خود را رایگان به تمام بازدید کنندگان از طریق پایان ماه ژوئن. رایگان ولگرد خانه بدوش ریک مربی راهنما و ولگرد خانه بدوش ریک جونیور پدر و مادر خواندن راهنماهای نیز در دسترس هستند به پدر و مادر و مربیان است.

ابتدا دانشجویان فیزیک را پیدا خواهد کرد به کشف مقدار زیادی در فیزیک, کلاس درس, و وجود دارد, معلم, مزایای مکمل سایت درس آنلاین با فیلم, انیمیشن شبیه سازی و تمرین است.

می خواهید به خانواده Q&A با یک دانشمند ؟ ثبت نام در اسکایپ یک دانشمند و همسان با یک متخصص برای یک زندگی چت اسکایپ با خانواده خود در مورد املاک تحقیقات علمی است.

stemCONNECT با استفاده از ویدئو کنفرانس گرد هم آوردن دانشجویان و کارشناسان در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی (STEM). این سایت همچنین دارای یک تصویری رایگان کتابخانه در فلوریدا مستقر بنیادی کارشناسان صحبت کردن در مورد بنیادی کاربرد در طیف وسیعی از مشاغل است.

کشف ساده علوم گیاهی با این لیست از زندگی علم experimentsو یا یادگیری در مورد غیر نیوتنی سیالات توسط رنگارنگ, لجن و گل — به طور منظم و یا اضافی پف — با چسب و رنگ آمیزی غذا.

خلاق و سرگرم کننده آرامش بخش

رنگ مجموعه ما ارائه می دهد رایگان PDF محبوبیت از رنگ آمیزی صفحات ایجاد شده از هنر در مجموعه 117 موسسات از جمله نیویورک آکادمی پزشکی, کتابخانه, موزه هنر های Colonial Williamsburg, RISD موزه, کارولینای شمالی, موزه هنر, کانادا, قایق رانی, موزه و انجمن باغبانی سلطنتی کتابخانه ها.

یک چاپگر 3D? شما می توانید دانلود 3D دیجیتال مدل از ناسا و چاپ مینیاتور ماهواره فرود, سایت, سیارات, فضاپیمای spacesuits و فضانورد ابزار.

اگر شما به طور منظم چاپگر (و کاغذ) شما می توانید نسخه قابل چاپ و ساخت مدلهای کاغذی از روزتا و فرود این کاوشگر فضایی و کاوشگر که بازدید دنباله دار 67P/Churyumov–Gerasimenko در سال 2014. بیشتر مدلهای کاغذی از ماهواره ها و رصدخانه ها در دسترس هستند برای دانلود از آژانس فضایی اروپا ،

هنرمند و نویسنده Mo ویلمز (نویسنده “اجازه ندهید کبوتر رانندگی اتوبوس!”) میزبانی روزانه ناهار Doodles تصویری جلسات هر هفته در 1 p. m. EDT. هر روز قسمت همراه با دانلود فعالیت صفحه.

چه می تواند بیشتر دارای اثر تسکین دهنده از تماشای چتر دریایی شناور serenely از طریق آب ؟ در “MeditOcean,” آکواریوم خلیج مانتری میزبان یک تسکین دهنده 11 دقیقه مراقبه هدایت ویدئو های موج دار و برازنده باله از چندین آکواریوم چتر دریایی.

کودکان در کلاس 3 تا 12 می توانند یاد بگیرند به نوشتن نام خود را در مصر باستان هیروگلیفدر این step-by-step guide از Royal Ontario Museum در کانادا.

یک داستان خوب برای تلفن های موبایل حتی بهتر از زمانی که آن را بخوانید در ایستگاه فضایی. زمان داستان از فضا می فرستد کتاب های کودکان به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) که در آن کتاب خواندن در فیلم توسط فضانوردان آنها به عنوان مدار صدها مایل بالاتر از زمین است.

ضربه محکم و ناگهانی مدارات کیت آموزشی که به بچه ها و بزرگسالان! — در مورد مهندسی و الکترونیک چگونه کار می کنند. برای کمک به معلمان ، والدین و دانش آموزان این شرکت ساخته شده است که چگونه به راهنماهای در دسترس برای دانلود به صورت رایگان.

حرکت با مربی تناسب اندام جو فتیله! های جدید خود را از سری ویدئو, P. E. با جو ارائه روزانه 30 دقیقه تمرین که بچه ها می تواند انجام در خانه.

وجود دارد 10 وب کم های زنده در آکواریوم خلیج مانتریکه در آن شما می توانید زیرچشمی نگاه کردن در sharks, سمور دریایی, پنگوئن, و بیشتر. این باغ وحش سن دیگو 11 حیوانی, وب کم, موزه ملی باغ وحش و حفاظت از محیط زیست, زیست شناسی, موسسه دارای چهار حیوان کم و با وجود شش وب کم در باغ وحش هوستون.

و اگر شما احساس واقعا پرماجرا شما می توانید بازدید از سطح مریخ در یک دیدنی و جذاب با وضوح بالا 360 درجه تور عکس ایجاد شده از تصاویر گرفته شده توسط کاوشگر کنجکاوی.

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>