فعال تر جانبازان سقوط بیشتر اما نمی تواند به صدمه

فعال تر جانبازان سقوط بیشتر از بیشتر از همسالان کم تحرک که هرگز در خدمت نیروهای مسلح هستند اما کمتر به احتمال زیاد به آسیب خود را زمانی که آنها انجام تحقیقات جدید نشان می دهد.

این مطالعه در مقایسه با خطرات ناشی از noninjury می افتد و سقوط صدمات مرتبط با جانبازان و nonveteran جمعیت از جمله این که آیا خطرات متفاوت با توجه به فعالیت بدنی و سن. از لحاظ تاریخی جانبازان بیشتر جسمی فعال هستند از nonveterans.

داده ها با استفاده از 11,841 جانبازان و 36,710 nonveterans در 2006-2015 امواج بهداشت و درمان و بازنشستگی مطالعه در دانشگاه میشیگان و موسسه تحقیقات اجتماعی, مطالعه می یابد که جانبازان به حال 11 درصد بیشتر noninjury می افتد اما 28 درصد کمتر مضر می افتد از nonveterans.

“استنتاج شده است که فعال بودن شما را در معرض خطر بیشتری برای سقوط, اما اگر شما در حال فعال تر/در شکل سقوط است بیشتر احتمال دارد به یک جزئی و جدی نیست و یک و در نتیجه صدمه می گوید:” جفری هافمن استاديار گروه پرستاری در دانشگاه میشیگان. “تجارت ارزشمند مسلما.”

در حالی که خطر noninjury می افتد افزایش بیشتر سن برای جانبازان نسبت به nonveterans فعالیت بدنی بیشتر و محافظ در برابر noninjury سقوط برای جانبازان.

هافمن می گوید: از آنجا که جانبازان نزدیک به 100% نر وجود دارد و نه اطلاعات کافی برای قطعی دولت اگر نتايج اعمال می شود به تمام جسمی مردان فعال و یا فقط جانبازان.

این پژوهش مهم است زیرا به عنوان افراد این مهم برای پیدا کردن یک تعادل سالم بین فعالیت بدنی و خطر سقوط هافمن می گوید.

“من شخصا ترجیح می دهم نمی شود, مسن, بزرگسالان که احساس می کند بهتر است برای همیشه نشستن روی نیمکت چون من بیش از حد ترس از سقوط به طوری که زمانی که من سقوط آن را واقعا جدی است.”

عدم فعالیت فیزیکی حمل هر دو عاطفی و فیزیولوژیک خطرات بهداشتی برای افراد مسن از جمله مشکلات متابولیکی مانند دیابت و چاقی و فشار خون بالا و انزوای اجتماعی و افسردگی است.

افراد مسن درو مزایای فعالیت بدنی از زمانی که آنها جوان بودند اما سربازان ممکن است سود و حتی بیشتر. این می تواند باشد که دامپزشکان جمع شده اند “سلامت پایتخت” از سبک زندگی فعال از جمله آموزش نظامی و فعالیت های در حالی که جوان است. همچنین شواهدی وجود دارد که حتی در میان فعال سالمندان, جانبازان هنوز هم فعال تر از nonveterans.

“در یک دنیای ایده آل ما امیدواریم که که شما می توانید از مزایای فعال بودن از جمله رفاه و تناسب اندام و شادی در حالی که اجتناب از همه خطر و بدون داشتن آبشار” هافمن می گوید.

“به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که فعال بودن در دراز مدت اغلب محافظ در برابر آسیب جدی از سقوط. شاید زمانی که شما فعال, سقوط نیست به عنوان مخاطره آمیز از آنجا که شما در شکل بهتر حتی در حالی که فعالیت بدنی حاشیه افزایش nonserious خطر سقوط.

“این مهم است که من فکر می کنم. خوب تجارت می توان: بیشتر فعالیت و استقلال در هزینه برخی از جزئی تر می افتد. آن را به هر فرد مسن تر با ورودی مراقبين خانوادگی به وزن آن تجارت آف.”

خبر بد هافمن می گوید که پس از یک سن خاص وجود دارد یک نقطه از کاهش می گرداند و فعالیت بدنی بهره مندی از بین می رود و حتی فعال ترین جانبازان. این معلوم نیست که چرا و در چه سنی فعالیت فیزیکی متوقف می شود با داشتن یک اثر حفاظتی.

این مطالعه در درجه اول نگاه در مردان, اما آن را “کاملا محتمل” است که ارتباط بین سقوط و آسیب و فعالیت فیزیکی نیز وجود دارد در زنان, هافمن می گوید.

این مطالعه تعریف فعالیت های متوسط به عنوان باغبانی, راه رفتن در سرعت متوسط تمرینات کششی و یا تعمیرات خانه و فعالیت شدید که آهسته دویدن, شنا, تنیس و یا سنگین ببریم.

این مقاله به نظر می رسد در مجله کاربردی علم پیری شناسی.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im