اقدام جلوگیری 530 میلیون COVID-19 عفونت

اورژانس سیاست های بهداشت در شش کشور بزرگ را “به طور قابل توجهی و قابل ملاحظه ای آهسته” گسترش COVID-19 و مانع صدها میلیون عفونت جدید با توجه به تحقیقات جدید.

این یافته ها می آیند به عنوان رهبران در سراسر جهان در تلاش برای تعادل عظیم و بسیار قابل مشاهده اقتصادی هزینه های بهداشت و درمان اضطراری اقدامات علیه بهداشت عمومی مزایای که آنها دشوار است برای دیدن.

در اولین همکار بررسی و تحلیل, محلی, منطقه ای و ملی سیاست های محققان پیدا کنید که محدودیت های مسافرتی کسب و کار و تعطیلی مدارس و پناهگاه در محل سفارشات و دیگر غیر دارویی مداخلات جلوگیری حدود 530 میلیون COVID-19 عفونت در سراسر شش کشور در دوره مورد مطالعه پایان مارس 6.

“…از طریق فردی ما فداکاری های مردم در همه جا باید هر کمک به یکی از بشریت بزرگترین جمعی دست آوردهای.”

این عفونت 62 میلیون زیاد شده اند “مورد تأیید” با توجه به محدود تست در هر کشور است.

ادامه این سیاست ها پس از اين دوره به احتمال زیاد اجتناب شود بسیاری از میلیون ها نفر بیشتر عفونت با توجه به منجر نویسنده جزایر Hsiang, مدیر جهانی سیاست آزمایشگاه و استاد در مدرسه گلدمن سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

“چند ماه گذشته شده اند فوق العاده دشوار است اما از طریق فردی ما فداکاری های مردم در همه جا باید هر کمک به یکی از بشریت بزرگترین جمعی دستاوردهای” Hsiang می گوید.

“من فکر نمی کنم هر انسانی در تلاش است تا کنون نجات بسیاری از زندگی در یک دوره کوتاه از زمان. شده اند وجود دارد, گنده, شخصی, هزینه های به ماندن در منزل و لغو, رویدادهای اما داده ها نشان می دهد که هر روز ساخته شده تفاوت عمیقی است. با استفاده از علم و همکاری ما تغییر این دوره از تاریخ است.”

این مطالعه مورد بررسی قرار 1,717 سیاست های اجرا شده در چین, کره جنوبی, ایتالیا, ایران, فرانسه و ایالات متحده در دوره گسترش از ظهور این ویروس در ژانویه تا آوریل 6 سال 2020 است. محققان با انجام تجزیه و تحلیل خود را در حالی که کار در زیر پناهگاه در محل محدودیت.

شناخت تاریخی چالش و تاثیر بالقوه این بیماری همه گیر “هر کس در تیم ما کاهش یافته و همه چیز را آنها انجام می دهند برای این کار در سراسر ساعت, می گوید:” Hsiang.

اجتناب از بیشتر COVID-19 عفونت

رمان coronavirus پدید آمده در اواخر سال 2019 در ووهان چین و در چند هفته گسترش در سراسر جهان است. پزشکی تاثیر مرکب ویرانگر رکود اقتصادی.

چگونه بزرگ شد و خطر ناشی از ویروس ؟ بدون اطلاعات جامع در سیاست مداخله در آن را نداشته اند ممکن است برای ارزیابی چگونه به سرعت آن را گسترش به طور طبیعی. اما با توجه به مطالعه جدید COVID-19 عفونت در حال رشد بودند 38 درصد در هر روز به طور میانگین دو برابر تقریبا هر دو روز در هر کشور—قبل از بحران سیاست های کاهش گسترش یافته است.

“این است که اگر سقف در مورد به سقوط بود اما ما آن را قبل از آن خرد همه است.”

امروز جهانی COVID-19 نفر در حال نزدیک شدن به 7 میلیون نفر, با بیش از 400 ، 000 نفر مرده. اما تحقیقات نشان می دهد که تلفات خواهد شده اند بسیار بدتر و بدون سیاست مداخلات.

“بنابراین بسیاری از آنها دچار تلفات غم انگیز در حال حاضر. و در عین حال, مارس و آوریل می شده اند و حتی ویرانگر تر اگر ما در حال انجام هیچ چیز با یک تلفن ما احتمالا نمی توانید تصور کنید” Hsiang می گوید.

“این است که اگر سقف در مورد به سقوط بود اما ما آن را قبل از آن را خرد و همه. آن را دشوار و طاقت فرسا و ما هنوز نگه داشتن آن تا. اما با آمدن هم ما چیزی به عنوان جامعه ای که هیچ کس انجام داده اند می تواند به تنهایی و است که هرگز قبل از انجام داده اند.”

چگونه به خوبی باید COVID-19 سیاست کار کرده است ؟

در مقیاس بزرگ سیاست در ابتدا مستقر بر اساس توصیه های اپیدمیولوژیک مدل سازی تیم های که شبیه سازی گسترش COVID-19 زیر مجموعه های مختلف از پیش فرض. اما از آنجا که هر دو این بیماری همه گیر و سیاست پاسخ بی سابقه هیچ کس می دانست که در پیشبرد آن سیاست کار می کنند و یا چگونه موثر آنها خواهد بود.

محققان چگونه به سرعت تعداد COVID-19 عفونت های رشد در مکان های مختلف قبل و بعد از سیاست ها تصویب شد, برای اولین بار اندازه گیری چه مقدار از هر سیاست کمک به مسطح منحنی.

“…به ظاهر کوچک و تاخیر در استقرار خط مشی به احتمال زیاد تولید می شود به طور چشمگیری متفاوت سلامت است.”

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده ها در تعدادی از موارد تایید شده در هر کشور بر اساس محلی روش تست. اما به حساب محدود تست آنها نیز محاسبه چه کل میزان عفونت به احتمال زیاد می شده اند اگر هر کس تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است.

“نتایج ما نشان می دهد که جریان ضد سرایت سیاست در حال حاضر به طور قابل توجهی کاهش تعداد COVID-19 عفونت مشاهده شده در جهان امروز” محققان نوشتن. “بر اساس این نتایج پیدا کنیم که استقرار ضد سرایت سیاست در همه شش کشور به طور قابل توجهی قابل ملاحظه ای کاهش بیماری همه گیر.”

در طول دوره مطالعه تاثیر سیاست های شش کشور قابل توجه است هر دو در آماری و شرایط انسانی:

  • چین: سیاست جلوگیری حدود 37 میلیون بیشتر تایید موارد مربوط به 285 میلیون نفر (از جمله موارد تایید شده)
  • کره جنوبی: 11.5 میلیون مورد تأیید و 38 میلیون مجموع موارد برطرف
  • ایتالیا: 2.1 میلیون مورد تأیید و 49 میلیون مجموع موارد برطرف
  • ایران: 5 میلیون مورد تأیید و 54 میلیون مجموع موارد برطرف
  • فرانسه: 1.4 میلیون مورد تأیید و 45 میلیون مجموع موارد برطرف
  • ایالات متحده: 4.8 میلیون مورد تأیید و 60 میلیون مجموع موارد برطرف

این مطالعه را برآورد که چگونه بسیاری از زندگی ممکن است ذخیره شده است, توسط سیاست های, چرا که با بسیاری از عفونت و مرگ و میر نرخ خواهد بود بسیار بالاتر از چیزی مشاهده شده تا به امروز است.

محققان بر اساس نتایج آن در مجموعه ای جامع از اطلاعات جمع آوری شده از صدها نفر از منابع در چندین زبان. محققان ترسیم ورود ویروس در یک کشور داده می شود و سپس داده ها استفاده می شود برای پیگیری که چگونه موارد رشد در طول زمان است. و اشاره کرد که عمده سیاست مداخلات رخ داده است آنها قادر به مطالعه چگونه اعداد را تغییر داد.

درسهایی برای آینده

یک هدف از این مطالعه به درک که سیاست بازی کرده اند بیشترین نقش را در کاهش این بیماری همه گیر.

این تیم متوجه شد که صفحه اصلی و انزوا و تعطیلی کسب و کار و مستندات (یک جزء از اورژانس اظهارات در برخی از کشورها) اغلب تولید روشن ترین مزایای. سفر محدودیت و ممنوعیت در جمع آوری کرده مخلوط نتایج با بزرگ جلوه در برخی از کشورهای ایران و فرانسه به ترتیب به عنوان مثال—و کمتر روشن منافع در کشورهایی مانند ایالات متحده است.

محققان پیدا نکردم شواهد قوی است که تعطیلی مدارس و تاثیر در هر کشور, اما آنها هشدار می دهند که آنها پیدا کردن قطعی نیست و تحقیقات بیشتری باید مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به سیاست های مدرسه.

محققان دریافتند که در حالی که برخی از سیاست های تغییر رفتار بلافاصله و ممکن است به سرعت منجر به کوچک مزایای آن زمان سه هفته به طور کلی برای سیاست های خود را برای رسیدن به تاثیر کامل بر گسترش COVID-19.

در حال حاضر که برخی کشورها در حال آرامش بخش سیاست, Hsiang می گوید: “ما ممکن است منطقی انتظار سیگنال از هر گونه تمدید گسترش به ظهور در یک شبیه دو تا سه هفته زمان قاب.”

درس از این مطالعه می تواند ارزشمند به بیش از 180 کشور دیگر شامل نمی شود در تجزیه و تحلیل. در حالی که برخی از کشورها در حال حاضر کاهش نرخ ابتلا به عفونت تایید موارد در بسیاری از دیگران—مانند افغانستان و بنگلادش و برزیل و هند, پاکستان, پرو, مکزیک, نپال و نیجریه—فقط شروع به خاموش.

برای این کشورها یکی از یافته های این مطالعه می ایستد: “تحلیل ما از سیاست های موجود نشان می دهد که به ظاهر کوچک و تاخیر در استقرار خط مشی به احتمال زیاد تولید می شود به طور چشمگیری متفاوت سلامت است.”

محققان ساخته اند که مواد اضافی و همچنین به عنوان داده ها و کد در دسترس عموم است.

منبع: دانشگاه برکلی

اصلی مطالعه DOI: 10.1038/s41586-020-2404-8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de