اقدام, افزایش 11 میلیون دلار برای تصحیح آن سکه-حجم پیشرانه فضاپیما

اقدام, سیستم های برنامه های بزرگ برای کوچک آن پیشرانه.

این شرکت اعلام کرد در ماه فوریه که آن را به حال خود را به اتمام آخرین بودجه دور افزایش 11 میلیون دلار به گسترش این شرکت تولیدات و کارکنان. آخرین بودجه بود که با همکاری رهبری بوئینگ افق X سرمایه گذاری و سرمایه گذاری شستا به ارمغان می آورد اقدام, سیستم کل بودجه به $36 میلیون از این شرکت شروع در 2014 14 میلیون دلار است که از قرارداد با ناسا و وزارت دفاع ایالات متحده.

“در اندازه یک تمبر پستی ما نیروی محرکه سیستم بازنویسی قوانین smallsat ناوبری و قدرت مانور,” اقدام, مدیر عامل ناتالیا بیلی گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی. “ما هیجان زده به سطح شیب دار بالا تولید و به مشتریان خود ارائه مزایای مانند گسترش ماموریت عمر ایستگاه نگه داشتن و deorbiting قابلیت.”

مرتبط با: Cubesats: کوچک همه کاره فضاپیما توضیح داد (infographic)

بوستون شرکت مستقر بود cofounded توسط MIT فارغ التحصیلان ناتالیا بیلی و لوئیس Ferno و آن نان و کره فن آوری سکه به اندازه یون نیروی محرکه thruster به نام کاشی (کاشی مایع یونی Electrospray). کاشی کارآمد و سبک جایگزین برای سیستم های پیشرانش گاز سرد که بسیاری از قدرت های علمی ماهواره, امروز, اقدام, نمایندگان می گویند.

این شرکت برای اولین بار راه اندازی آن پیشرانه روی یک دانشجو-طراحی cubesat در نوامبر 2018 و می گوید آن تعداد از آینده راه اندازی برنامه ریزی شده برای سال 2020 و اوایل 2021. اما قبل از آن این شرکت خواهد بود با استفاده از جدید خود را با کمک های مالی بیشتر برای ساده کردن آن سیستم کاشی Ferno که اقدام رئیس دانشمند گفت: Space.com.

“سری B استفاده خواهد شد به کاشی فن آوری مقرون به صرفه و به راحتی قابل تکرار محصول برای دولت و مشتریان تجاری” Ferno گفت.

کسانی که برنامه های آینده شامل کار با ناسا به عنوان بخشی از سازمان را نقطه اوج مشارکت برای ماه و مریخ فن آوری; Accion یکی از 14 شرکت انتخاب شده برای این برنامه در اکتبر 2019. به عنوان بخشی از این برنامه اقدام شده است وظیفه با کمک ناسا آمده تا با یک پیگیری به سازمان مارکو (مریخ مکعب) cubesats. دوقلو مارکو صنایع دستیناسا اولین سیارات cubesats همراه آژانس بینش کاوشگر به مریخ کمک به رله داده ها در طول بینش ورود هبوط و فرود آمدن به زمین است. Accion کار خواهد بود برای کشف کردن که چگونه به جای آن cubesats’ گاز سرد سیستم محرکه با آن یون-سیستم نیروی محرکه به جای.

“اقدام شده است قرارداد توسط ناسا از طریق یک نقطه اوج جایزه به ساخت و تست ما electrospray سیستم نیروی محرکه در 6U تجاری ماهواره برای نشان دادن و یا همان بهتر propulsive قابلیت به عنوان سرد گاز پیشرانه مورد استفاده در این مارکو ماموریت اما با به طور قابل توجهی کاهش اندازه و وزن و قدرت” Ferno گفت: Space.com. (یکی cubesat “U” یا واحد یک مکعب 4 اینچ یا 10 سانتی متر در یک طرف.) “کاشی نیروی محرکه سیستم تایید خواهد شد از طریق یک سری از زمین آزمایش و به اوج رسیدن در یک مدار تظاهرات در لئو [low Earth orbit].”

در علاوه بر این به کار خود را در نقطه اوج برنامه, اقدام, ادامه کار بر روی چندین, دیگر, نامعلومی, DoD قرارداد برای سال 2020 است که مستلزم کار در شرکت “نسل بعدی محصول” Ferno گفت.

خارج از آن قرارداد کار Ferno گفت: اقدام, همچنین دارای چندین راه اندازی برنامه ریزی شده با موسسات دانشگاهی مانند MIT و ارواین CubeSat بنیادی برنامهدومی همان گروه اقدام برای اولین بار راه اندازی آن پیشرانه با. این پروژه به منظور آموزش دانش آموزان چگونه به طراحی و راه اندازی خود را 3U cubesats و به آنها این فرصت را به انجام علم واقعی در فضا است. این واقعیت است که دانش آموزان دبیرستانی امروز باید از این فرصت برای تکمیل پروژه های شبیه به این به عنوان یک تکلیف چیزی است که هنوز هم ضربات مدیر عامل ناتالیا بیلی دور او قبلا گفته Space.com.

با همه این تحولات در جریان Ferno گفت: این شرکت بیش از حد از یکی از بزرگترین اهداف: رسیدن به مریخ با استفاده از آن پیشرانه.

“[رسیدن به مریخ است] نه چندان دور” Ferno گفت: Space.com. “مارکو ماموریت بود اولین بار cubesats چپ مدار زمین و آنها موفق بودند. انتظار ما توانایی ثابت کنیم ما می توانیم انجام همان نیروی محرکه ماموریت در سال آینده با ناسا کاشی سیستم آماده را بعد cubesats به منظومه شمسی و فراتر از آن.”

دنبال سارا چاه در توییتر @saraheswells. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>