توانایی را در نقش های متنوع ممکن است کلیدی که حیوانات زنده ماندن انقراض

با تشکر از پنج انقراض جمعی در حدود 99 درصد از تمام گونه های جانوری آمده اند و رفته از چهره زمین. در بسیاری از این وقایع در زمان زندگی بزرگترین ضربه که در آن احتمالا شروع: در اقیانوس (persian) تقسیم به لایه های که در آن حیوانات خاص در عملکرد زیست محیطی.

یک رویداد—پرمين-ترياس و یا پایان پرمین, انقراض, 252 میلیون سال پیش—و حتی محو حدود 96 درصد از زندگی حیوانات در دریا. اما آنچه مشخص 4 درصد است که جان سالم به در ؟ زیست شناسان تکاملی zeroed در دو امکان بافر در برابر محو شدن. یکی این است که غنی از گونه های حیوانات گروه ممکن است پایمال انقراض نیروهای با برخی از گونه لغزش گذشته یورش. دیگر امکان این است که گروه ها با گونه های کمتر دست آورده و لبه در برابر فاجعه از آنجا که آنها می تواند در بسیاری از نقش های مختلف در محیط زیست خود را.

یک مطالعه منتشر شده در تاریخ 27 فوریه در علم ارائه می دهد برخی از پشتیبانی برای تنوع زیست محیطی نقش به جای تعداد زیادی از گونه های مقاوم در برابر انقراض. این یافته ها می تواند مربوط به درک اثرات ممکن است از زمان انقراض بحران و مداوم تغییر آب و هوا اگر چه در راه هیچ کس نمی تواند دقیقا پیش بینی کند.

آنچه این نویسندگان “زیبایی انجام داده می گوید:” ویلیام فاستر یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه کالج دوبلین است نشان می دهد که گروه های حیوانی با تنوع گونه امروز مانند نرم تنان و بندپایان زمانی این تنوع به آرامی و رنج می برند نیست به اندازه طول انقراض حوادث. این بازماندگان به حال متنوع تر عملکرد زیست محیطی در مقایسه با گروه های با تعداد زیاد گونه های مانند brachiopods (فکر می کنم دو پوسته دور در عقب) و crinoids (fernlike حیوانات دریایی) که اشغال مشابه زیست محیطی سوله پرورش می گوید.

“به دلیل پایین رقابت برای منابع زیر انقراض فرض در زیست شناسی تکاملی بوده است که هنگامی که یک حیوان گروهی تکامل یافته به اشغال زیست محیطی جدید تو رفتگی در دیوار آن به سرعت در حال diversifies می گوید:” پرورش بود که نه درگیر در مطالعه است. او خواستار این نتایج یک راه جدید فکر کردن به “اسکلت خدمه فرضیه” توضیحی برای اینکه چرا سوله ها هنوز هم باقی مانده موجودات اشغال آنها پس از انقراض است.

قیاس برای این مقاومت به نابودی است مشاوره اغلب doled در مورد سرمایه گذاری مالی, مطالعه می گوید نویسنده متی Knope یک بوم شناس تکاملی در دانشگاه هاوایی در هیلو. سرمایه گذاران را به چیزی یونیفرم, مانند پول و تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری که در آن آن را به طوری که خود را بسته نرم افزاری می توانید زنده ماندن سقوط بازار. این “نمونه کارها, اثر,” او می گوید: ارائه می دهد قوی موازی “اقتصاد از طبیعت” که در آن گروه های متنوع زیست محیطی نقش کمتر احتمال دارد به تجربه نوسانات در سراسر زمان و بهتر قادر به مقاومت در برابر انقراض در مقایسه با گروه هایی که بیشتر شبیه محیط زیست.

برای ارزیابی زمینه اقتصاد از جهان طبیعی Knope و همکارانش در نگاه دیتا برای 30,074 گروه از گونه های نزدیک و یا جنس از زندگی حیوانات دریایی و 19,992 جنس فسیل حیوانات دریایی است. گونه های آنها استفاده می شود نشان دهنده همه شناخته شده زندگی حیوانات دریایی و حدود 70 درصد از شناخته شده دریایی فسیل. محققان تعیین نقش هر یک از گروه ها در محیط زیست خود را امروز و در سراسر 100 مرحله است که تحت پوشش یک دهانه در حدود 500 میلیون سال است.

این عملکرد زیست محیطی و یا حالت از زندگی تعریف شده توسط عوامل مانند حیوانات در محل نسبت به کف اقیانوس تحرک خود و روش خود را از مواد غذایی خرید. پس از طبقه بندی حیوانات خاص خود را دارند نقش خود را در محیط این تیم نگاه تنوع این نقش برای هر گروه گسترده ای از حیوانات و هر دو خود را منشاء و انقراض نرخ در گذشته 500 میلیون سال از جمله انقراض جمعی. این پژوهشگران همچنین به بررسی چگونگی تنوع گونه ها و تنوع زیست محیطی این نقش مربوط به هر یک از دیگر در سراسر زمان تا به حال.

خود را از نتایج غیر منتظره Knope می گوید. قبلی باور بود که میزان بالایی از گونه های جدید تشکیل خواهد منجر به افزایش در تنوع جنس و تعداد محیط زیست سوله که خواهد بود را اشغال کردند. او می گوید گروه های حیوانی که در حال حاضر نسبتا گونه های متعددی شد و در حال حاضر اشغال متنوع سوله در اوایل با وجود کم زایی سرعت و به عنوان یک نتیجه کاهش تنوع گونه ها. مرگ ضربه به یک تو رفتگی در دیوار خواهد لزوما باید از بین برود آنها را از آنجا که آنها تا به حال جاهای دیگر به جا.

نتیجه این است که امروز در Cenozoic عصر آغاز شد که 66 میلیون سال پیش این گروه با بیشترین جنس یا گونه تا به حال مقدار زیادی از زمان برای ایجاد خود را مدرن روز, شماره های بالا. و آنها رسید در این زمان به دلیل باستانی خود را تنوع زیست محیطی عملکرد بافر آنها را در برابر انقراض.

تمرکز بر انقراض نه فقط ظهور گونه های جدید مهم است می گوید: Thomas H. G. Ezard استادیار تکاملی زیست در دانشگاه ساوتهمپتون در انگلستان بود که درگیر نیست در کار. مفهوم “مرده clades راه رفتن” مربوط است برای توصیف این گروه که نیست “انقراض-مقاوم در برابر” او می گوید: چرا که حتی اگر آنها بسیاری از مختلف genera “اگر همه آنها همان سازگاری در یک درشت مقیاس همه آنها رفتن به معرض همان سرنوشت” بودن از بین برود.

آینده ای که در انتظار امروز این گونه است که یک سوال باز در این صورت از چه بسیاری از زیست شناسان را به عنوان یک جریان مدرن انقراض است. Knope نقل از دو نفر قبلی انقراض حوادث به عنوان “خوب جایگزین برای آب و هوای فعلی بحران است.” فوق End انقراض پرمین و تریاس یکی از 201 میلیون سال پیش او می گوید: درگیر سریع آب و هوا گرم و اسیدی شدن اقیانوس— که هر دو تهدید گونه های امروز است. دانستن است که گروه های حیوانی با نقش های متنوع در محیط و شانس بهتر در طول این وقایع می تواند “به ما بینش های مهم به آنچه در آینده سیاره ممکن است شبیه به آب و هوای فعلی بحران همچنان به تشدید” Knope می گوید.

Ezard می گوید که آیا “زمان نمونه کارها متنوع” برای انقراض-مقاوم در برابر گروه های کافی برای مقابله با تغییر آب و هوا امروز باقی مانده است دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de