یک کلمه در مورد آن فیلم بشقاب

من قصد ندارم به کم ارزش کردن پنتاگون به تازگی محرمانه UFO videos.

این است که من فکر می کنم آنها در واقع بیگانگان. آن را حتی که من فکر می کنم آنها غیر قابل توصیف و یا که آنها بدیهی است که برخی از خاص یا چیز دیگر. و اگر چه علم ارتباطات کارشناسان غالبا بحث اثربخشی رد کردن به عنوان یک استراتژی که منبع من بی میلی یا نه. چون برای یک اخترفیزیکدان مثل من وجود دارد بسیار کمی انگیزه به آن را انجام دهد.

شما ممکن است تعجب در این است. من یک دانشمند! من می خواهم به می دانم که چگونه همه چیز کار می کنند! من علاقه مند به اسرار و رمز و راز در مورد فضا مناسب است ؟

خوب هیچ. این یک مجموعه ای از فیلم های ثبت شده توسط ابزار در یک هواپیمای نظامی نشان گم اشیاء درون جو زمین. توضیح واقعی برای آنها تقریبا قطعا رفتن به چیزی است که به خوبی در خارج از منطقه اصلی از تجربه و تخصص که شامل پدیده های کیهانی مانند رفتار ماده تاریک در کهکشان ها و شرایط اولیه جهان است. در حالی که من علاقه مند به تکنولوژی و فیزیک در کل من یک نظامی tech هواخواه و در حالی که عجیب و غریب جوی نوری اثرات جالب که واقعا چه می شود مرا از خواب در صبح است.

من نمی دانم برای مطمئن شوید که توضیح خواهد بود ساده اما هر گونه تلاش برای کشف کردن آن را قطعا شامل یک درک عمیق از هر دو آن عوالم. زیرا آنچه من می خواهم به کار با فیلم های گرفته شده توسط پیچیده و تخصصی ابزار بسیار غیر معمول مرجع قاب (با سرعت بالا سفر از طریق هوایی) و من می خواهم که به اذیت کردن هندسه از همه که نه به ذکر است این, ابزاری, اثر آمده است که همراه با هر تکنولوژی این دوربین در حال استفاده است. که برای رفتن به یک مقدار زیادی از کار.

مردم در حال انجام آن البته از جمله چند بیشتر پرماجرا از ما ستاره شناسان. برخی از خیلی خوب فروم پست های, فیلم ها و مکان های دیگر که در آن کسانی که علاقه مند هستند در حال شکستن sightlines سرعت بردار و حرکات دوربین و توضیح داد که چگونه به طور کامل ساخته دست بشر هواپیما یا بالن می تواند نگاه نامنظم و شبح وار در فیلم دقیقا در این راه است. شما می توانید با خواندن این پست و گرفتن احساس برای چه این تجزیه و تحلیل شامل. شاید شما را متقاعد شود شاید نه. اما شما بعید است برای دیدن تعداد زیادی از ستاره شناسان پریدن به فرای, به این دلایل بسیار بالا; این درست نیست ما کیسه.

این نیست که ما نمی فکر می کنم بیگانگان وجود دارد. به بهترین دانش من بیشتر از ما. زندگی به نظر می رسد که بوجود آمده در سیاره خود ما به عنوان یک نتیجه از شرایط اولیه زمین احتمالا در مجاورت یک زیراب گرمابی دریچه که در آن فرار مواد شیمیایی و انرژی فراوان به احتمال زیاد کمک کرد ولگرد اسیدهای آمینه با هم می آیند برای ایجاد ساده و موجودات مختلف.

ما دلایل خوبی برای باور به این شرایط می تواند وجود داشته باشد در جای دیگر در جهان—شاید حتی در جای دیگر در منظومه شمسی خود ما را. در حالی که مریخ ممکن است کودک پوستر برای امکان محلی زندگی بیگانه با توجه به شواهد رو به رشد است که در آن یک بار بود یک جو ضخیم تر و آب مایع در سطح آن مشتری اروپا و زحل تیتان و انسلادوس ممکن است نگه دارید حتی بیشتر از وعده.

این همراه با یک تعداد انگشت شماری از دیگر قمر از گاز غول نظر می رسد که آب مایع به دام افتاده در زیر خود یخی سطوح گرم شده توسط جزر و مد کشش و فشار ناشی از نزدیک خود را در مدار اطراف غول پیکر جهان است. انسلادوس معروف به غول plumes از ترکیب کربن غنی از آب فرار سطح آن از طریق ترک. حتی شواهدی وجود دارد که برخی از این ماه خود را پنهان زیرسطحی گرمابی منافذ ارائه تمام مواد تشکیل دهنده ما در حال حاضر فکر می کنم لازم است برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

و آن را فقط در حیاط خلوت کیهانی. هزاران نفر از دیگر ستاره ها در کهکشان راه شیری شناخته شده به خود را دارند سیارات و برآوردها نشان می دهد که چیزی شبیه به یک در 10 از این سیارات ممکن است انواع سطوح و درجه حرارت است که می تواند به طور بالقوه حفظ آب مایع است. که بدان معنی است که آنها بیش از حد می تواند بندر زندگی است. و که حتی شمارش تمام exomoons.

این ایده که زمین به طور کامل منحصر به فرد یکی از ساکنان جهان در جهان و یا حتی کهکشان راه شیری به نظر می رسد کمی مضحک است.

اما من پرت شدن. ما صحبت در مورد دانه دار فیلم از اشیاء ناشناس در هوا نمی کنیم ؟

تا آنجا که من می توانم بگویم تنها موضوع اتصال این فیلم به هر چیزی که به بیگانگان است که داستان های علمی تخیلی. ما یک تاریخ فرهنگی از گفتن داستان های پیشرفته تمدن زندگی در میان ستاره ها—تمدن است که باید بسیار سریع تر سفینه از ما انجام دهید و را انتخاب کنید که به استفاده از این سفینه به دیدن ما و وزوز در اطراف بیت. پس از همه, اگر ما تا به حال توانایی برای مشاهده سیارات در اطراف ستاره های دیگر که ممکن است انجام چیزی مشابه.

اما این استدلال در مورد طبیعت انسان نه فیزیک نجومی. وجود دارد هیچ چیز در همه متصل به زمان ما درک درستی از دنیای واقعی که ما را به سمت “تکنولوژی هوش نشات گرفته از یک سیاره متفاوت” به عنوان توضیحی برای چیزهایی که ما می بینیم در ابرها. هنگامی که ستاره شناسان جستجو برای زندگی در خارج وجود دارد در جهان شروع کنیم نه با داستان های علمی تخیلی است اما با یک منطق مبتنی بر آنچه ما می دانیم درباره ستاره.

یک چیزی که ما می دانیم: فضای بزرگ است. فاصله تا نزدیکترین ستاره به ما خورشید پروکسیما قنطورس است که آنقدر بزرگ است که حتی نور طول می کشد بیش از چهار سال برای عبور از گستره و سریعترین فضاپیمای ما تا کنون ساخته شده را به بیش از 70 ، 000 سال است. هر تکنولوژی یک تمدن بیگانه ممکن است باید آن را معقول و منطقی به فرض آنها را کوتاه گزینه اول و ارسال یک سیگنال الکترومغناطیسی. یا شاید آنها خواهد ساخت برخی, بزرگ, آشکار, تابش الکترومغناطیسی جذب ساختار در حیاط خلوت خود را. با برنامه های مانند جستجو برای هوش فرازمینی (SETI) ما به جستجو برای هر دو. تا کنون هیچ شانس.

وجود دارد که در طول سال شده است چند وسوسه انگیزی نکات از چیزهایی که کاملا حلال ستاره شناسان پیشنهاد کرده اند ممکن است بیگانه سازه—یک نور عجیب و غریب توسط یک غیر این صورت به خوبی رفتار ستاره, مثلا و یا یک interstellar سیارک. ما باز به امکانات. ما بحث در مورد آنها و انجام محاسبات چرا که ما با دیدن یک چیز عجیب و غریب, خارج وجود دارد در جهان هستی است. تا کنون آن را به دنبال عادی مانند سیاره ای علم می تواند توضیح مشاهدات بهتر از بیگانه tech اما اگر شواهد دیگر می آید همراه خواهیم بر روی آن پرش.

ما در حال ادامه برای جستجوی بیگانگان که انتقال و یا ساخت هر چیزی در همه. به احتمال زیاد راه ما پیدا کردن حیات فرا زمینی است که از طریق مشاهده سیارات فراخورشیدی—کسانی متعدد سیاره در مدار ستاره های دیگر. ما فقط رسیدن به نقطه که در آن ما می توانیم دقیق مشاهدات شیمی exoplanet جو. اگر ما به طور مستقیم می توانید تصویر یک exoplanet یا دیدن آن عبور از مقابل ستاره خود ما جستجو می توانید طیف نور آن برای امضا از توازن شیمیایی که تنها بیولوژیکی موجودات زنده می تواند تولید کند که آیا آنها میکروب یا قارچ یا megafauna.

این مطالعات در مراحل اولیه خود را, اما شکار برای biosignatures در حال توسعه به یکی از هیجان انگیز ترین پروژه های در ستاره شناسی امروز است. هنگامی که ما در نهایت پیدا کردن دیگر زندگی در جهان هستی شواهد به احتمال زیاد خواهد شد در فرم غیر معمول مجموعه ای از خطوط طیفی دیده بیرون کشیده starlight منعکس کردن و یا فیلتر کردن از طریق فضای دور و مصون جهان است.

من فکر نمی کنم آن را به طور کامل غیر ممکن است که hyperadvanced بیگانگان می تواند به ما در زمین—مراقب بودن برای برخی از دلیل اول فرار از هر آسمان-سیستم مانیتورینگ ما و ترک هیچ قابل مشاهده اثری دیگر از سردرگمی از یک تعداد انگشت شماری از خلبانان نیروی دریایی.

من فکر می کنم این فوق العاده بعید است و من فکر می کنم زمانی که شروع با تنها چند دانه دانه سخت-به-تفسیر فیلم پرش به بیگانگان است آنقدر شدید است که آن را به چیزی بسیار بیشتر فوتی و فوری از چه کسی دیده تا کنون به من حتی شروع به راه رفتن پایین که در جاده ها است. حتی اگر من می خواستم به صرف زمان به حفاری تا نیروی دریایی هواپیما دوربین دفترچه راهنما و کار کردن پرواز هندسه پاداش من خواهد بود به احتمال زیاد طولانی و خسته کننده بحث اختصاصی برای مخاطبان پوشا طیف از کسانی که فکر می کنم کامپیوتر هستند یک ایده سرگرم کننده به مردم اختصاص داده شده به اثبات آنها واقعی است.

پس با عذر خواهی به کسانی که مثل من و همکاران من به جهش به این آب من فکر می کنم در حال حاضر برای بسیاری از ما خواهد بود چسبیده به فضا است. وجود بزرگ جهان وجود دارد و تعداد زیادی از کل جهان را انتخاب کنید. شاید یکی از آنها دارای چیزی شگفت انگیز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>