یک چشم انداز از هوش مصنوعی برای شاد آموزش و پرورش

در یک 2013, پست, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ ترسیم یک “طرح خشن” به ارائه اساسي اینترنت به جهان و در نتیجه گسترش فرصت و اتصال. اما سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر گزارش داد که در میانمار, Facebook تلاش به دنبال از طریق در چنین آرمان شتاب سخنرانی نفرت fomented بخش و تحریک آفلاین خشونت در Rohingya نسل کشی است. اساسي اینترنت در حال حاضر به عنوان یک هشدار از پیچیدگی های تکنولوژیکی تاثیر بر جامعه است. برای کریس یک محقق هوش مصنوعی در آموزش و پرورش و علوم, استاد و دانشجو بین المللی سایبری سیاست این مثال را می دهد مکث: چه عواقب ناخواسته می تواند هوش مصنوعی در آموزش و پرورش داشته باشد ؟

بسیاری از نگاهی به هوش مصنوعی-طراحی ابزار به آدرس نیاز به مقیاس بالا-کیفیت آموزش و پرورش و با همین دلیل خوب. افزایش محتوای آموزشی از دوره های آنلاین گسترش دسترسی به دستگاه های دیجیتال و معاصر رنسانس در هوش مصنوعی به نظر می رسد به ارائه قطعات لازم برای ارائه آموزش شخصی در مقیاس. این تکنولوژی دارای یک فقیر سابقه برای حل مسائل اجتماعی بدون ایجاد ناخواسته آسیب برساند. چه اثرات منفی می تواند به ما در پیش بینی و چگونه می تواند ما را در بهبود اهداف هوش مصنوعی محققان به حساب برای چنین عواقب ناخواسته ؟

در دهه های جام مقدس AI برای آموزش و پرورش شده است ایجاد یک خودمختار مدرس: یک الگوریتم است که می تواند نظارت بر پیشرفت دانش آموزان در درک آنچه آنها می دانند و چه انگیزه آنها و ارائه مطلوب تطبیقی تجربه یادگیری است. با دسترسی به یک خودمختار معلم, دانش آموزان می توانند یاد بگیرند از خانه در هر نقطه در جهان است. اما مستقل آموزگار از سال 2020 نگاه کاملا متفاوت از این ایده آل است. آموزش و پرورش با خودکار-آموزگار معمولا درگیر دانش آموزان با مشکلات طراحی شده است که آسان برای الگوریتم به تفسیر—به عنوان مخالف به شاد برای یادگیرنده.

زمان الگوریتم ها نمی توانند, خواندن, انگیزه, و به دور از تکریم یادگیری بلند مدت سود به جای تمرکز بر درگیر شدن دانش آموزان برای کوتاه مدت. چالش های فنی عظیم عبارتند از: ساختمان ایده آل خودرو-معلم می تواند به عنوان سخت به عنوان رسیدن واقعی به طور کلی هوش مصنوعی. جامعه پژوهش را دیده است این را به عنوان یک چالش: ما به سادگی نیاز به غلبه بر ما ویژگی های کاستی برای رسیدن به آرمانی رویایی.

اما خودرو-مدرس مدینه فاضله یک رویا به ارزش ساختمان نسبت به? ما ارائه می دهیم برخی از خطرات ناشی از استفاده از مواد مصنوعی و سیستم های هوشمند از قبیل خودکار-آموزگار و تماس برای تحقیقات به روش های است که مهار پتانسیل خوبی از کاربرد هوش مصنوعی در آموزش و پرورش, در حالی که کاهش خطرات. ما اعتقاد داریم که ما چشم انداز ملاحظه توسعه هوش مصنوعی و سیستم های مشغول به کار در پشت سر هم با هوشمند به طور طبیعی انسان ها می توانند از حمایت گسترده جامعه از زبان آموزان در سراسر جهان است.

سه خطرات ناشی از یکپارچه سازی هوش مصنوعی به آموزش و پرورش

1. تضعیف socioemotional اتصالات و مهارت است. دانش آموزان رفتن به مدرسه برای بسیاری از دلایل خارج از rote اکتساب دانش از جمله توسعه socioemotional مهارت های انسانی و آموزشی و جامعه انسانی. برای همه پتانسیل بیآنکه انسان معلمان و کلاس های سنتی, جابجایی این سازه دارای هزینه است. بسیاری از ما به یاد داشته باشید یادگیری از معلمان که راهبری و هدایت توسعه یافته به مراتب فراتر از موضوع آنها متهم شدند با آموزش. ممکن است هوش مصنوعی جابجایی این تداخلات ؟

علاوه بر این تنهایی رو به رشد است و با نسل جوان تنهاتر از نسل های قدیمی تر. یک مطالعه نشان داد رابطه بین افسردگی در میان نوجوانان و زمان روی صفحه نمایش در مقایسه با جوانان که زمان صرف شده در offscreen فعالیت های چنین به عنوان فرد در تعاملات اجتماعی ورزشی و یا مشق شب. کاهش زمان روی صفحه نمایش می تواند منجر به دستاوردهای قابل توجهی در همدلی سطوح. به عنوان یونسکو در نظر بازآموزی اهداف آموزش و پرورش و تاکید بر توسعه socioemotional شایستگی که اجازه می دهد تا به صورت صلح آمیز و پایدار جوامع قانع کننده کودکان نسبت به صفحه نمایش ممکن است تضعیف آن اهداف است.

در عین حال هوش مصنوعی سیستم های تمایل به طراحی شده برای به حداکثر رساندن زمان دانش آموزان صرف آنلاین. حتی مدیران که دچار اعتیاد آور فن آوری های درک این خطرات به عنوان بسیاری از فرستادن فرزندان خود به گران صفحه نمایش-رایگان مدارس خصوصی برای “لوکس از تعامل انسان” در حالی که دانش آموزان فقیر در حال تحت فشار قرار دادند به سمت ارزان راه حل های فن آوری. فراتر از آن, آموزش ماژول های طراحی شده توسط هوش مصنوعی می تواند به تضعیف حیاتی meta-مهارت های یادگیری از جمله توانایی برای تنظیم خود به عنوان دانش آموزان ممکن است در انطباق با ماشین آلات انجام کار از تنظیم خود توجه و موفق به پرورش ظرفیت خود را برای انجام این کار. به همین ترتیب دانش آموزان ممکن است از دست دادن توانایی برای انطباق به طور مستقل به کارهای خلاق در دنیای واقعی که ارائه بازخورد فوری و یا راهنمایی.

در ضمن اختلال در هوش مصنوعی معرفی در کلاس درس می تواند گسترش به خانه ها و جوامع است. چهره های قدرت از جمله معلمان و پدر و مادر ممکن است انطباق به راحتی به یک برنامه درسی منتقل شده به طور کامل بر روی دستگاه های دیجیتال, مهم نیست که چقدر “انسانیت” از جمله فن آوری صفحه نمایش. این مقاومت می تواند stiffest در جوامع سنتی در فقر زندگی می کنند که در آن برخی از بزرگترین تاثیر بالقوه از هوش مصنوعی فن آوری به عنوان خانواده عادت به کودکان صرف زمان بر روی صفحه نمایش ممکن است مقاومت در برابر تغییر از انسان مربیگری به AI آموزگار.

تجارت کردن بین افزایش دانش کسب در ازای کمتر انسانی-led یادگیری به خصوص منفی اگر آن را معلوم است که این ابزار به خوبی در بهبود دانش ما امیدوار. با توجه به نقش حیاتی که نقش انگیزه در یادگیری و چالش های فنی ما هنوز برای غلبه بر که امکان متمایز است.

2. سوء استفاده از هوش مصنوعی در آموزش و پرورش به گسترش قدرت. ما باید همچنین در نظر گرفتن این احتمال که بدخواه بازیگران را مهار تازگی قدرتمند و انگیزه ابزار آموزشی برای تدریس خشونت آمیز موضوع است. در راه همان است که Facebook افزایش تقویت هر دو مخرب و دموکراتیک سازماندهی تازگی موثر آموزش ابزار می تواند کمک به تروریست ها در مقیاس های آموزشی در مورد اعمال تخریب. علاوه بر این هدف توسعه humanlike همدلی در هوش مصنوعی-آموزگار نیاز به پردازش عمیق اطلاعات شخصی در زبان آموزان عاطفی و روانی متحده است. خواهد سرکوبگر دولت با استفاده از احداث مخازن psychoemotional اطلاعات شهروندان از آنها دانش آموزان برای آزار و اذیت و یا قدرت تحکیم? و یا به ظاهر خوش خیم تر: آیا غنی فقط ثروتمندتر ؟

در حالی که طرفداران مشتری جلب کردن پتانسیل برای AI-فعال ابزار آموزشی برای دموکراتیزه آموزش و پرورش در سطح جهانی و محققان باید در نظر بگیرید که چگونه این ابزار می تواند در تداوم و یا افزایش نابرابری. گروه ممتاز با دسترسی به ابزار دیجیتال تبدیل شدن به منبع داده های آموزشی برای زمان الگوریتمهای هوش مصنوعی. وقتی ماشین-الگوریتم های یادگیری قطار در برخی از مجموعه داده—شاید یکی که در آن دانش آموزان سفید از ایالات متحده در مقایسه با نسبت جمعیتی—نتیجه ممکن است مغرضانه علیه گروه از زمینه های دیگر و در نتیجه ممکن است بی اثر و یا حتی تبعیض آمیز استفاده می شود که در گروه های مختلف.

بعلاوه پوسته پوسته شدن آموزش و پرورش با استفاده از یک مدل متمرکز باعث کاهش تعداد صداهایی که تصمیم می گیرید چه چیزی تدریس می شود. با توجه به این که آموزش است نیز یک ابزار آموزشی برای کسانی که آموزش این انتخاب که می شود برای تدریس انتخاب می شود که می شود برای یادگیری است. بله ارائه ابزارهای جدید در جوامع است که به سختی دسترسی به کتاب های درسی ارائه خواهد شد دسترسی به یک فرم از دانش است. اما پوسته پوسته شدن در مرکز حمایت از برنامه های درسی می تواند اجرای همگن اهداف آموزش و disempower دانش محلی-ارائه دهندگان. به عنوان Taskeen آدم قرار داده و آن را “به عنوان فن آوری نفوذ جوامع در سطح جهان انجام نئولیبرالی ارزش به حدی که این تبدیل نظام ارزشی که در آن محلی, فرهنگی, یا ارزش های مذهبی داده می شود دوم اگر آنها در همه جا.” شکست را به حساب محلی صداها را ارائه فن آوری های بی ربط و یا حتی بی فایده به جوامع که در آن آموزش و پرورش شکاف بزرگترین هستند که ممکن است رد فن آوری های در دسترس نباشد در نتیجه افزایش نابرابری آنها به دنبال درست است.

3. تخلف در مورد حقوق کودکان: عدم وجود اطلاعات حریم خصوصی و امنیت سایبری. چالش چگونه به استفاده از مقادیر زیادی از داده های شخصی برای یادگیری شخصی در حالی که حفاظت از حریم شخصی و تنظیمات بالا می رود به سطوح خطرناک که AI اهداف زبان آموزان جوان که هنوز نمی تواند رضایت به مجموعه ای از اطلاعات شخصی خود و زبان آموزان از بالاترین نیاز که ممکن است درک خطرات ناشی از به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را و یا تعامل با ناشناس و غریبه آنلاین. سیستم عامل است که برای اتصال آموزان در سراسر جهان هیچ مدینه فاضله به کسانی که به صرف زمان تعدیل تعاملات آنلاین. “در همه جا وجود دارد آنلاین ارز و کودکان وجود دارد سوءاستفاده می گوید:” Alex Stamos, Facebook سابق رئیس امنیت افسر.

محققان امنیتی محاوره این تماس بگیرید “لگو آلت تناسلی مشکل” با اشاره به یک لگو MMO (بازی آنلاین چند نفره انبوه) است که اجازه به کاربران برای ایجاد و به اشتراک گذاری لگو و سازه های. کاربران شروع به ساخت آلت تناسلی از لگو و مشترک این با بازیکنان دیگر. کارگران در این شرکت اظهار تاسف خود را از عدم توانایی “تشخیص درد” در یک رای به اندازه کافی سریع برای جلوگیری از sullying از فرزند خود پسند با نام تجاری. در نهایت محتوای اعتدال باقی مانده است که سازگار با ایالات متحده در کودکان حفاظت از حریم خصوصی آنلاین عمل ثابت بیش از حد گران است و ممکن است نقش مهمی را در بازی خاموش کردن.

با توجه به Stamos, هر پلت فرم از لگو به Roblox به Fortnite تجربیات انواع سوءاستفاده و بهره برداری خواهد شد به احتمال زیاد تشدید در جوامع کمتر آشنا با اینترنت است. به تحقق وعده آموزش آنلاین حمایت از کشورهای کمتر توسعه یافته محققان باید حساب برای امنیت کاربران جدید از ابزارهای آنلاین در برابر بازیگران مخرب متخصص در استفاده از حتی پیچیده ترین کاربران.

نسبت به یک دید بهتر

حضور خطرات نیازی به حذف ما خوش بینی; در عوض می توان آن را یک نیروی در حال توسعه بیشتر هدف است. بسیاری از نقاشی یک چشم انداز بهتر در سیستم آموزش و پرورش. ما از هوش مصنوعی تحقیق جامعه و سیاست آموزش و پرورش جامعه را در مجموع تصور کنید مجموعه ای از چالش های بزرگ در AiEd که بهتر چین با رویاهای ما برای آموزش و پرورش و بهتر را به حساب خطرات. پیشنهاد ما شش گل برای بحث و بررسی و دعوت به گفتگو بپیوندید.

ما جمعی از ایده های جدید در اینجا (اعتبار دادن به نویسندگان):

1. هوش مصنوعی به منظور تسهیل بیشتر (و با کیفیت بالاتر) انسان در یادگیری فعل و انفعالات. هوش مصنوعی می تواند توسعه یافته برای حمایت از مربیان و آموزش و پرورش از طریق سیستم اتوماسیون وظایف و توسعه هیجان انگیز مشکلات به جای جایگزین کردن معلمان است. معلمان و ابزار می توانید کار در پشت سر هم با معلمان فیلتر پیشنهادات مفید از AIs و ابزار حمایت از معلمان در درجه بندی و پیگیری دانش آموزان است.

2. هوش مصنوعی برای تولید الهام بخش مشکلات. هوش مصنوعی نیز می تواند کمک به ایجاد و انتشار از مسائل جالب در زمینه های محلی. یادگیری ماشین می تواند ایجاد نقاشی که شبیه به آثار رامبراند. می تواند ما همچنین با استفاده از الگوریتم برای ایجاد تعامل شخصی ، این سنتز می تواند ایجاد یک اکوسیستم غنی از آموزش و یادگیری اجتماعی و عاطفی تقویت تعاملات و نه جایگزین تکنولوژی.

3. کم اطلاعات بازخورد. الهام بخش باز تکالیف ارائه فرصت برای اکتشاف و خلاقیت است. هوش مصنوعی می تواند کمک به معلمان صورتی طراحی شده برای پشتیبانی و ارائه بازخورد برای این نوع از سوالات در حال حاضر روش نیاز به داده ها مجموعه ای از تعداد زیادی از دانش آموزان فعال معنادار هوش مصنوعی هدایت بازخورد در باز کار می کنند. ما نیاز به یادگیری برای رسیدن به این هدف بدون مصرف مقادیر عظیمی از داده ها. کم داده ها هوش مصنوعی به نظر می رسد امیدوار کننده و کاهش خطرات ناشی از اطلاعات سوء استفاده. کم اطلاعات عملی است که در راه حل نمی خواهد که به صبر برای میلیون ها نفر از دانش آموزان به عمل به عنوان خوکچه هندی در هر انتساب به ما آموزش الگوریتم.

4. هوش مصنوعی برای درک روند. هوش مصنوعی در حال حاضر موثر ترین در آموزش rote ساختار درس به جای حمایت از, خلاق, باز, تیم مبتنی بر یادگیری لازم برای شکوفا در جهان مدرن است. یک خط فعلی پژوهش با تمرکز بر درک روند و توانایی یادگیری و نه صرفا محصول نهایی. آن است که غیر ممکن است برای یک معلم—به خصوص در یک کلاس درس بزرگ برای نگه داشتن زبانه ها در هر دانش آموز در راه یک معلم پیانو فراهم می کند بازخورد در آن موقعیت دست. هوش مصنوعی-طراحی ابزار می تواند کار در پشت سر هم با معلمان برای نظارت بر روند در حالی که معلم می ماند مربی برگشتی برچیدن تحصیل در محیط های است که اجازه می دهد برای socioemotional یادگیری است. یک مدل ترکیبی از مصنوعی و هوش انسانی می تواند کمک به معلمان به دست آوردن بینش در مورد دانش آموز فرایند بالا بردن معلم به عنوان یک مربی و مربی.

5. AI برای ترجمه محتوای آموزشی. توزیع محتوا شده است ناهموار به خصوص برای کم منابع زبان. پردازش زبان طبیعی یک شاخه ای از هوش مصنوعی است که به خوبی می چرخاند به حمایت از ترجمه است که می تواند کمک به ارائه آموزش و پرورش فراگیر در مکان های که نیاز به آن بیشتر و تشویق توسعه تکنولوژی آموزشی ساخته شده توسط جوامع از زمین تا به جای اعمال شده توسط غرب است.

6. هوش مصنوعی-طراحی خطر تشخیص برای ایمنی کودک. یک مقدار سالم از انرژی باید به توسعه محتوای اعتدال ابزار است که در مقیاس بنابراین فضاهای آنلاین یادگیری امن برای همه زبان آموزان (به عنوان مثال از مخرب تصاویر) به ویژه کودکان و کسانی که در زمینه های آسیب پذیر.

AI دارای پتانسیل بسیار زیادی برای بیشتر شاد, یادگیری, اما تنها در صورتی که نگرانی در مورد بحث هستند مناسب پرداخت. به طور مشترک آموزش و پرورش سیاست جامعه و محققان در حال توسعه AI ابزار مستقر در یک مقیاس گسترده را یک مسئولیت جدی است. ما باید در مجموع در نظر گرفتن طیف وسیعی از برنامه های کاربردی ممکن است از فن آوری های ما از جمله آنهایی که مضر. ما مردم را دعوت به عضویت در این گفتگو در مورد این هوش مصنوعی چالش ها و چگونه به کاهش مضرات بالقوه و ترویج شکوفایی انسان.

آموزش هوش مصنوعی ممکن است به نظر می رسد مانند یک کامل خوب; با این حال در این زمینه در پزشکی, سوگند نامه بقراط امر: اول do no harm.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de