یک سونامی از زوال عقل می تواند در راه

ما در حال حاضر می دانیم که COVID-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار بزرگسالان 65 سال و مسن تر که بیشتر احتمال دارد به شدید نتایج. افراد مسن حساب برای نزدیک به دو سوم از بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده با توجه به کوروناویروس. در بالای این اقدامات اجرا شده به سرعت گسترش ویروس مانند اجتماعی فاصله اقامت-در-خانه سفارشات و هیچ بازدید کننده سیاست های نامتناسب تاثیر افراد مسن بسیاری از آنها با تکیه بر دیگران برای خود بودن است.

در حالی که روش های نجات بخش در بخش ICU و اجتماعی فاصله اقدامات مهم و حیاتی آنها ممکن است منجر به عواقب بلند مدت برای ما مسن جمعیت: به طور خاص افزایش موج از زوال عقل در پی جاری COVID-19 بیماری همه گیر. COVID-19 است که به طور مستقیم مربوط به سلامت شناختی از پیری مغز در تعدادی از راه های از جمله عوارض این بیماری درمان و فعلی جامعه است. خوشبختانه وجود دارد امیدوار کننده استراتژی است که می تواند کمک به کاهش این افزایش خطر در افراد مسن:

ما نیاز به تحقیقات بیشتر در مورد چگونه COVID-19 may مغز تاثیر می گذارد. نتایج اولیه نشان داده اند که COVID-19 ممکن است باعث شود مغز اثرات مانند انسفالوپاتی شبیه به سال 2002 سندرم حاد تنفسی است که نشان داد تشنج و بافت مغز آسیب است. علاوه بر این COVID-19 علل نارسایی تنفسی است که مرتبط با افزایش خطر ابتلا به زوال عقل به علت کمبود اکسیژن به مغز است. Encouragingly سازمان در حال حاضر آغاز شده اولویت بندی تحقیقات بر روی مغز اثرات COVID-19 از جمله موسسه ملی بهداشت و انجمن قلب آمریکا.

مراقبت های بهداشتی تیم باید در نظر بگیرید که مداخلات کاهش عواقب ناشی از فشرده بستری از مغز است. ونتیلاتور و آرام بخش استفاده حیاتی مداخلات برای COVID-19 می تواند باعث ناراحت شناختی تغییرات چنین asdelirium, حالت ناگهانی و سردرگمی شدید. هذیان می گذارد تا نیمی از سالمندان بستری و افزایش خطر ابتلا به زوال عقل در دراز مدت. به طور کلی بیشتر اورژانس و فوری به بستری شدن در بیمارستان شده اند مربوط به افزایش خطر ابتلا به زوال عقل به ویژه کسانی که مربوط به مراقبت ويژه است. برای بسیاری از افراد مسن با کاهش ظرفیت ذخیره می توان آن را بسیار دشوار است برای جستن به عقب از یک بیماری شدید و مراقبت های ویژه برای به دست آوردن سطح قبلی خود از عملکرد شناختی.

اما اعتبار پروتکل وجود داشته باشد به آدرس ICU هذیان است که نه بیش از حد بار تیم مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر در حال کشیده. قطع داروهای آرام بخش روزانه و یا انطباق بیماران به محیط اطراف خود در طول نرمال مراقبت می تواند کمک به جلوگیری از هذیان است. در دراز مدت دچار اختلال حافظه و تفکر در حال مشاهده طولانی پس از تخلیه به عنوان یک نتیجه از استرس پس از سانحه. حمایت روانی در قالب خدمات بهداشت روانی و شواهد مبتنی بر ذهن آگاهی فعالیت های پس از بستری شدن در بیمارستان باید گنجانیده شده تخلیه برنامه ریزی است.

ما باید تلاش جمعی برای کاهش تاثیر شناختی از انزوای اجتماعی. حتی برای افراد مسن که جلوگیری از COVID-19 اجتماعی فاصله تلاش مارس متاسفانه افزایش خطر زوال عقل. اجتماعی فاصله پناهگاه در محل مقرر و محدودیت در خانه سالمندان ملاقات به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه مشخص انزوای اجتماعی برای آسیب پذیر افراد مسن منجر به ناتوان کننده مسائل مربوط به سلامت روان.انزوای اجتماعی و تنهایی مرتبط به بالاتر احتمال کاهش حافظه در سن پیری به عنوان استرس و افسردگی است.

اقامت در خانه سفارشات و پارک تعطیلی مانع فعالیت بدنی منظم و ورزش یکی از این بیشتر به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده همکاران به مغز سالم در پیری. دانش آموز برنامه های داوطلبانه می تواند بهینه سازی شده برای آموزش افراد مسن به استفاده از تلفن های هوشمند و یا به وب کم برای ارتباط با عزیزان تقریبا. بازنشستگی امکانات و خانه های سالمندان می تواند ترویج امن فعالیت ها مانند پیاده روی در خارج از منزل تشویق به حرکت منظم و ارائه بسیار مورد نیاز معمول است. در نهایت مبتنی بر جامعه سازمان می تواند کمک به ارائه حمایت اجتماعی با بررسی بر روی سالمندان و اطمینان می دهم که نیازهای ضروری مانند مواد غذایی آشنا هستند برای کسانی که به تنهایی زندگی می کنند.

به عنوان محققان که مطالعه تاثیر رفتارهای بهداشتی و رویدادهای زندگی در خطر ابتلا به زوال عقل ما پیش بینی دیگر مراقبت های بهداشتی بحران بلندی برای بزرگسالان مسن تر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در کار ما دیده ایم اهمیت ترویج سبک زندگی فعالیت برای بهینه سازی سلامت مغز در پیری جمعیت است. جوامع ما و بهداشت مراقبت از زیرساخت های در حال حاضر رو به افزایش موج از زوال عقل در پیری baby boom generation; این COVID-19 pandemic تنها به تشدید این وضعیت است.

اضافی بودجه دولت و پشتیبانی مورد نیاز در حال حاضر بیش از همیشه به این آدرس ساختمان زوال عقل بحران است. پژوهش مراقبت های بهداشتی و سلامت عمومی اشخاص باید کار مشترک برای ساخت مداخلات و سیستم های برای حمایت از افراد مسن با اختلال شناختی و خانواده خود را. چنین همکاری است که ما بهترین استراتژی برای حمایت از ما, مسن, بزرگسالان جمعیت در برابر جزر و مد افزایش زوال عقل پس از منحنی COVID-19 همه گیر پهن است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا اینجاو خواندن پوشش از ما شبکه بین المللی از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>