توکیو بیمارستان Livestreaming جراحی در واقعیت مجازی

به منظور حفاظت از دانشجویان پزشکی و پزشکان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس یک بیمارستان در توکیو آغاز شده است livestreaming روش های جراحی در واقعیت مجازی برای دانش آموزان در خانه گیر کرده.

در توکیو زنان دانشگاه علوم پزشکی است که شناخته شده برای آزمایش های پزشکی روبات و هوش مصنوعی و الگوریتم های جراحان در حال حاضر انجام عملیات تحت مراقبت و مواظبت چشم یک غول 8K واقعیت مجازی دوربین. که راه دانشجویان پزشکی که نمی تواند شخصا شرکت در کلاس با توجه به نگرانی های پزشکی می توانید بر روی یک هدست VR و تنظیم از خانه.

در حالی که این ایده الهام گرفته شده بود با نگرانی های ایمنی در میان بهداشت جهانی بحران می تواند یک دیرینه اثر در دسترس بودن آموزش پزشکی برای دانش آموزان و به طور بالقوه ،

“به خصوص در شرایط فعلی اعتقاد ما این است که VR جریان زندگی می کنند بسیار مفید است زیرا شما می توانید به اشتراک گذاری یک تجربه همهجانبه در حالی که اجتناب از تماس با انسان,” Naotaka Fujii, مدیر عامل شرکت VR شرکت Hacosco که راه اندازی این سیستم گفت: در یک وبلاگ توسط سازنده دوربین Insta360.

چون VR دوربین حلق آویز سقفی دانش آموزان نمی خواهد به عنوان صمیمی و یا “دست” از یک منظر به عنوان آنها را اگر آنها تمرین یک عمل جراحی خود را.

اما دوربین گزارش می دهد یک نمایش بهتر از اگر دانش آموزان مشابه بیش از یک جراح شانه و یا از خارج از فولاد تئاتر بالقوه روشن چگونه livestreams می تواند افزایش آموزش پزشکی حتی پس از همه گیر.

“VR تکنولوژی است که قطعا پیشرفت در زمینه های پزشکی” Fujii اضافه شده است. “آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج در آموزش و پژوهش های کاربردی مانند این پروژه در بعد از توانبخشی.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de