یک ببر فقط تست مثبت برای COVID-19

ببر ویروس

چهار سال ببر در باغ وحش برانکس در شهر نیویورک به نام نادیا دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 BBC گزارش در حالی که شش بزرگ دیگر گربه ها برگزاری نمایشگاه علائم. با توجه به این باغ وحش یک بدون علامت کارمند به احتمال زیاد آلوده به نادیا.

در ضمن جو عجیب و غریب از Netflix بکشد واقعی جرم و جنایت megahit “ببر پادشاه” قرار داده شده تحت قرنطینه در زندان پس از گزارش است که او مانند نادیا است قرارداد این ویروس با توجه به Vanity Fair.

یک جهان

محققان هنوز در تلاش برای درک اینکه آیا coronvirus خطرناک است به سایر حیوانات است.

“این اولین بار است که هر یک از ما را از هر نقطه در جهان است که یک فرد آلوده به حیوان و حیوان مریض شدم” پل کلل رئیس دامپزشک در باغ وحش گفت: ایسنا در روز یکشنبه. “امیدوارم همه ما باید یک درک بهتر به عنوان یک نتیجه است.”

گربه های بزرگ

نادیا به نظر می رسد برای sickest آغاز شده و به او از دست دادن اشتها و در نتیجه برای اولین بار به آزمون. کادر پزشکی برای اولین بار بود یک X-ray با سونوگرافی و آزمایش خون در مالایا ببر قبل از تصمیم گیری برای آزمایش او برای COVID-19.

این بدان معنا نیست که نادیا یک تهدید برای انسان ها در اطراف او. با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هیچ شواهدی وجود ندارد که باغ وحش و یا حیوانات وحشی می تواند گسترش SARS-CoV-2 ویروس به انسان است.

شهر نیویورک تبدیل به اپیدمی این ویروس مرگبار است. با توجه به آخرین اعداد بیش از 3000 نفر کشته شده اند از این ویروس در شهر به تنهایی.

ادامه مطلب: Coronavirus: ببر در باغ وحش برانکس تست مثبت برای Covid-19 [BBC]

بیشتر در مورد این ویروس: Coronavirus نیروهای تاج آبجو را تعطیل تولید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>