یک فضاپیما رهبری به عطارد را مشاهده ماه این هفته به طول یک زمین پرواز

ماه را بی حس کردن زمینی skywatchers این شب (7 آوریل) با بزرگترین ماه کامل از سال, اما در اواخر این هفته انسان را گرفتن بسیار متفاوتی از همراه ما در نور مادون قرمز.

که مشاهده خواهد آمد از BepiColombo ماموریتیک پروژه مشترک آژانس فضایی اروپا و ژاپن Aerospace Exploration Agency. این ماموریت در نهایت محدود برای جیوهاما به منظور رسیدن به درونی ترین سیاره به آن نیاز دارد برای اجرای یک سری پیچیده از flybys, برای اولین بار است که انجام خواهد شد از آن گذشته زمین در ساعت اندکی از مارس 10. آغاز روز قبل از روز پنج شنبه (9 آوریل) یکی از BepiColombo آلات خواهد بود با هدف در ماه برای تست دستگاه قبل از ورود خود را در عطارد.

“پس از حدود 20 سال از فشرده سازی زمان خواهد شد و در نهایت در روز پنج شنبه” هارالد Hiesinger یک سیاره ای زمین شناسی در دانشگاه مونستر و محقق اصلی این ابزار است که جمع آوری مشاهدات در بیانیه ای گفت از این مرکز هوافضا (DLR). “ما انتظار طولانی خواهد بود و ما را دریافت خواهد کرد ما برای اولین بار داده های علمی از فضا است.”

ویدئو: چگونه BepiColombo پرواز زمین در آوریل 10
بیشتر: این NASA تور تصویری از ماه در 4k است که به سادگی خیره کننده

این ابزار در سوال این است که جیوه تشعشع سنج حرارتی و مادون قرمز طیف سنج (MERTIS) که طراحی شده است برای کمک به دانشمندان در درک عطارد ترکیب شیمیایی و کانی شناسی. اما در طول زمین پرواز, MERTIS خواهد بود کاملا آماده به مطالعه ماه بدون سیاره ما جو گرفتن در راه است. نتیجه این است که “یک-از-نوع فرصت” Jörn Helbert یک سیاره دانشمند در DLR موسسه تحقیقات سیاره ای که توسط یک شرکت محقق اصلی برای MERTIS گفت: در همین بیانیه است.

این ابزار را صرف چهار ساعت مطالعه ماه از فاصله بین 420,000 مایل (680,000 کیلومتر) و 460,000 مایل (740,000 متر). نه همه که نزدیک نزدیک دو برابر فاصله زمین تا ماه — اما هنوز هم ارزش با استفاده از برای BepiColombo تیم.

این فرصت را در بخش درست عمل گرایی: چند ابزار دیگر در این فضاپیما خواهد بود جمع آوری مشاهدات در طول زمین پرواز به منظور تست و کالیبره کردن این دستگاه قبل از فضاپیما ورود در عطارد. “این هم یک فرصت بسیار عالی برای تست چگونه به خوبی ما ابزار کار می کند و برای به دست آوردن تجربه در آماده سازی برای عملیات در مدار عطارد,” Helbert گفت.

و اگر چه ما اطلاعات بیشتری در مورد ماه از ما در مورد جیوه دو جسم به اشتراک گذاری برخی از صفات را که ممکن است قمری پرواز اطلاعات مفید با توجه به MERTIS دانشمندان است.

“ماه و عطارد ناهمسان هستند در اندازه و سطوح خود را شبیه به یکی دیگر از بسیاری جهات” Hiesinger گفت. “ما به دست آوردن اطلاعات جدید بر روی سنگ تشکیل مواد معدنی و درجه حرارت بر روی سطح ماه خواهد شد و بعد از آن قادر به مقایسه نتایج با کسانی که به دست آورد در عطارد.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>