یک کاوشگر فضایی فقط در زمان نزدیک ترین تصاویر از خورشید همیشه

سازمان فضایی اروپا خورشیدی کاوشگر مدارگرد فقط ساخته شده خود را برای اولین بار دید از رویکرد آفتاب گرفتن در 77 میلیون کیلومتر (47.8 میلیون مایل) از سطح — در مورد نیم فاصله بین زمین و خورشید است.

در طول آن رویکرد آن جامعی نزدیک ترین تصاویر از خورشید همیشه اسیر — که منتشر خواهد شد در اواسط ماه جولای به یک بیانیه است.

“ما هرگز تصاویر گرفته شده از خورشید از فاصله نزدیک تر از این” ESA خورشیدی مدارگرد دانشمند پروژه دانیل مولر در بیانیه ای گفت:.

در حالی که ما قادر به زوم بیشتر با استفاده از تلسکوپ خورشیدی از زمین مانند Daniel K. Inouye خورشیدی تلسکوپ در هاوایی این فضاپیما قادر به گرفتن یک مقدار واضح تر نگاه از فضا آزاد توسط جو زمین.

“برای اولین بار ما قادر خواهد بود برای قرار دادن با هم این تصاویر را از همه ما تلسکوپ و ببینید که چگونه آنها را مکمل اطلاعات از بخش های مختلف از خورشید از جمله سطح بیرونی جو یا تاج و گسترده تر heliosphere در اطراف آن” مولر اضافه شده است.

دانشمندان همچنین قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک بی سابقه زیرچشمی نگاه کردن در ساختار و ترکیب باد خورشیدی با توجه به دانشمندان.

“برای درجا ابزار این فقط یک تست ما انتظار جدید و هیجان انگیز نتایج” Yannis Zouganelis ESA خورشیدی مدارگرد معاون پروژه دانشمند در بیانیه ای گفت:.

خورشیدی مدارگرد خواهد شد و حتی نزدیک به خورشید بعد از گرفتن به عنوان نزدیک به 42 میلیون کیلومتر (26 میلیون مایل) — نزدیک تر از عطارد.

این رکورد هنوز هم متعلق به ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر که در نوامبر سال 2018 شد نزدیک ترین شیء خورشید تا کنون فرستاده شده به فضا در فقط 24 میلیون کیلومتر (15 میلیون مایل) از سطح.

تصاویر گرفته شده توسط خورشیدی مدارگرد را یک هفته به سفر 134 میلیون کیلومتر (83 میلیون مایل) بازگشت به زمین است. تصاویر خواهد شد و سپس پردازش می شود و برای عموم در اواسط ماه جولای.

ادامه مطلب: خورشیدی مدارگرد باعث می شود اولین رویکرد به خورشید [ESA]

بیشتر در آفتاب: بالاترین Def عکس از خورشید به نظر می رسد مانند پاپ کورن

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de