یک جدی فصل یادآوری از COVID-19

مادر طبیعت به آن متنوع راه آموزش ما. پس از یک قرن از علمی و پیشرفت های فن آوری است که باعث بی سابقه رشد اقتصادی تمدن ما درک برتری خود را بر طبیعت به عنوان بی چون و چرای.

مانند اصلاحات به غیرعقلانی فراوان در بازارهای سهام این COVID-19 یک اصلاح به انسان غرور. طبیعت است که آموزش همه انسان فقیر و غنی به فروتن باشد. اگر چه ما فکر می کنیم می تواند دستکاری طبیعت در ما را در اینجا می آید یک بدوی coronavirus با اغماض محتوای اطلاعاتی نسبی به مغز ما را تهدید به کشتن ما و خراب کردن اقتصاد ما باعث آسیب به همان اندازه از عوارض جانبی باعث شده ما اجتماعی در واکنش به آن را به عنوان از آن مستقیم پزشکی تاثیر است.

من شخصا تمرین های اجتماعی فاصله طولانی قبل از آن مرسوم شد. در ذهن من آن مشهود بود قبل از ظاهر COVID-19 که ما اساسا “monads” به عنوان پیش بینی توسط فیلسوف Gottfried Leibniz با وجود موهوم و مفاهیم توانمند سازی که بنیادی از groupthink. اجتماعی فاصله مزایای رایگان تفکر است. اسحاق نیوتن بود بهترین کار علمی در حالی که ماندن در خانه با پدر و مادر خود را در Woolsthorpe در دوران طاعون بزرگ لندن در 1665-66 زمانی که دانشگاه کمبریج بسته است. بیش از یک سال از کار مستقل وی به ایجاد حساب اپتیک و متوجه ماهیت گرانش است.

اما یکی دیگر از درس آموخته می شود. چند سال قبل از نیوتن نوشت: یک سند است که در میان چیزهای دیگر ذکر شده گناهان او می خواهم متعهد “قبل از Whitsunday 1662.” شماره 13 در لیست: تهدید پدر و مادر اسمیت به simon coates آنها و خانه بیش از آنها را.” به عنوان یک دانشجو از تاریخ, من انجام بهترین من به خوبی به دختران من در طول COVID-19 مستند.

فراتر از وجودی درس اما COVID-19 برانگیخته بین المللی همکاری های علمی نشان می دهد که علم بدون مرز می آید برای ترویج بهتر مشترک در آینده برای تمدن ما. فقط به عنوان رمان coronavirus می تواند آلوده به همگی موفق واکسن می تواند به نفع همه است. علمی و پیروزی برای همه ما به اشتراک بگذارید. علم است نه صفر-مجموع بلکه بی نهایت-مبلغ بازی. در اینجا به این امید که در پی COVID-19, علمی بین المللی همکاری منجر به بیشتر حسن نیت در میان ملل و بهتر سیاسی و همکاری در سراسر جهان در آینده ما است.

اساسی ترین درس ساده است. ما باید گنج همه خوب است که طبیعت به ما می دهد و نه آن را برای اعطا به دلیل آن می توانید به راحتی ناپدید می شوند. بعد از قرن تریلیون دلار می تواند از دست رفته نه تنها از بیماری های همه گیر مانند COVID-19 اما همچنین از عمده شعله های خورشیدی و یا سیارک اثرات. بهتر است ما آماده حمایت برای کسانی که قبل از آنها آمار آمریکا.

در بازه های زمانی طولانی تر حتی بزرگتر فجایع رخ می دهد ممکن است مانند انفجار در نزدیکی ستاره و یا روشن از خورشید است که جوش اقیانوس ما کمتر از یک میلیارد سال از هم اکنون.

به عنوان من گفت: دانش آموزان بیش از زوم در من دانشجوی سال اول سمینار در دانشگاه هاروارد در هفته گذشته زندگی به عنوان ما می دانیم آن است که صرفا یک چاره اندیشی موقت در طرح جهانی کیهان. جهان آغاز شده به طور عمده متشکل از هیدروژن و هلیوم. عناصر سنگین مانند کربن و اکسیژن را قادر می سازد که شیمی زندگی هستند “خاکستر” از هسته ای سوزاندن در هسته ستارگان. ما گذرا وجود به طول انجامید کمتر از 10 یک billionths از تاریخ کیهانی تا کنون بر روی یک سنگ ریز تماس با ما, زمین, احاطه شده توسط یک گسترده فضای مرده. ما باید خدا را شکر شرایط اتفاقی که اجازه می دهد تا ما را به وجود داشته باشد چرا که آنها مطمئنا به دور یک روز با یا بدون COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>