براق و میان وعده کیسه را بازتاب می توانید بازسازی اتاق در اطراف آن

هنوز هم زندگی هنرمندان می دانیم که برای ایجاد یک تصویر از یک شی مانند چیزی که واقعی نگاه آنها باید حساب برای راه نور منعکس کردن آن است. ظاهر از این براق کننده ها—خود رنگ و روشنایی—تحت تاثیر مورد نظر خود را در اطراف. و این اثر به معنای یک شی می تواند در نوبه خود نشان می دهد جنبه های کلیدی آن محیط زیست است. محققان در حال حاضر یافت می شود که با فیلمبرداری یک فیلم کوتاه کلیپ از یک براق مورد آنها می توانند با استفاده از نور فلاش کردن آن برای ساخت یک تصویر خشن از اتاق در اطراف آن است. نتایج شگفت انگیزی دقیق, آیا بازتاب آمده از یک کاسه یک سیلندر یا یک crinkly کیسه چیپس سیب زمینی.

مدل ریاضی مورد استفاده برای بازسازی محیط نیز می تواند تقریبی چه شناخته شده جسم را مانند نگاه—چگونه نور را منعکس کردن آن—هنگامی که آن را قرار داده است در محیط جدید و یا دیده می شود از یک زاویه جدید. این دو برنامه با هم مرتبط هستند. “چالش ما در حوزه های پژوهشی است که همه چیز را به طوری گرفتار می گوید:” Jeong جون پارک دانشجوی دکتری در دانشگاه واشنگتن گرافیک و تصویربرداری و آزمایشگاه (GRAIL). “شما نیاز به حل برای روشنایی به ظاهر خوب است. شما نیاز به یک ظاهر خوب مدل برای دریافت نور خوب است. پاسخ ممکن است به حل همه آنها را با هم—مثل ما.”

پارک تیم نوشته شده preprint از مطالعه خود را بر روی سرور arXiv.org در اوایل این سال است. و این مقاله نیز پذیرفته شده برای ارائه در آینده سالانه IEEE Conference on Computer Vision و تشخیص الگو است که برگزار خواهد شد از راه دور در ماه ژوئن.

پارک می گوید: کار جدید می تواند کمک به طراحان ساخت واقع بینانه تر افزوده و مجازی-واقعیت های مناظر. برای مثال در زوم تماس های تصویری بسیاری از مردم درخواست مصنوعی با نور پس زمینه است که می کند مطابقت ندارد و نور واقعی کاربر است. محیط زیست-بازسازی تکنولوژی می تواند تغییر پس زمینه به یک چهره مناسب بهتر با محیط مجازی.

دو عکس از همان اتاق یک بازسازی از فیلم از یک بسته چیپس در داخل اتاق (بالا) و دیگر عکس به طور مستقیم (پایین). اعتبار: Jeong جون پارک

در یک مثال دیگر یک واقعیت برنامه ممکن است مبارزه برای به تصویر کشیدن چگونه یک تکه از مبلمان را در یک کاربر اتاق نشیمن: این ممکن است به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک کاریکاتور برش از یک جامد ثابت است. پارک می گوید تیم او را مدل می تواند آن را به نظر می رسد که اگر این مورد است که در واقع در اتاق. “شما باید برخی از برآورد خود را از محیط زیست در حال حاضر به نور این جسم مجازی,” او می گوید. “و دقیق تر [روشنایی] می شود بهتر شی مجازی خواهد بود.”

این فناوری همچنین دارای برنامه های کاربردی برای واقعیت مجازی است. در یک VR چشم انداز کاربران ممکن است راه رفتن در اطراف مصنوعی صحنه در حالی که با پوشیدن یک هدست یا “انتخاب” دیجیتال مصنوع و به نوبه خود بیش از آن در دست خود را. هنگامی که آنها این کار را به این راه که در مورد به نظر می رسد باید تغییر—به عنوان آن را در دنیای واقعی—به دلیل شرایط محیط نور. پارک می گوید تیم خود سیستم می تواند محاسبه شخصیت است که نور را به “به شما یک ارزیابی واقع بینانه از ظاهر هر ديدگاه صحنه است.”

این فرایند به نام نمایش بازسازی و یا رمان مشاهده سنتز. پارک تیم در تلاش است تا “به آمده تا با یک راه برای سنتز و یا برای تولید یک نمایش از یک شی است که شما قبل از دیده نمی شود می گوید:” ژان-فرانسوا Lalonde یک دانشیار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه لاوال در کبک بود که درگیر در مطالعه جدید. “شما مشاهده یک شیء خاص از جهت های مختلف. و سپس شما می خواهید به دانستن آنچه که شیء را نگاه خواهم اگر شما به آن را ببینید از گرایش های مختلف است که شما را نمی بینم ، تحقیقات قبلی پنجه مشکل با دو تکنیک Lalonde توضیح می دهد. اولین تلاش با استفاده از یک شی هندسه همراه با قوانین فیزیکی برای محاسبه چگونه نور و رنگ را تغییر دهید به عنوان نمایش منتقل شده است. سپس “گذشته دو یا سه سال یا بیشتر دیده ایم یکی دیگر از مجموعه ای از روش ها است که تلاش برای آمد تا با راه های مختلف مدل سازی جهان است,” او می گوید. اخیر روش عمیق-الگوریتم های یادگیری به حفظ آنچه یک شی شبیه و پروژه چگونه ظاهر آن را تغییر دهید در زیر نمایش متفاوت است.

بازسازی محیط زیست (بالا) شامل جزئیات مانند این شکل انسان. اعتبار: Jeong جون پارک

این مطالعه جدید متکی بر ترکیبی از هر دو نوع تکنیک. انجام این کار اجازه می دهد تا محققان “بهره برداری از قدرت فیزیکی استدلال همراه با قدرت استدلال آماری است که همراه با یادگیری عمیق,” Lalonde می گوید. “آنها تعبیه حتی بیشتر فیزیکی استدلال در [عمیق] فرایند یادگیری و که اجازه می دهد تا آنها را برای دریافت با کیفیت بالاتر ،

پارک و همکاران خود قرار داده و رمان خود را مشاهده سنتز روش به آزمون با استفاده از آن به بازسازی تصاویر از محیط اطراف است. آنها شاغل یک دوربین فیلمبرداری برای فیلم انواع آیتم های فوق بسته چیپس و همچنین قوطی نوشابه, سرامیک کاسه و حتی یک گربه مجسمه—سپس بازسازی محیط زیست است که تولید آن بازتاب با مدل خود را. نتایج قابل ملاحظه ای درست به زندگی است. و بیشتر قابل پیش بینی mirrorlike اشیاء تولید دقیق ترین تصاویر. “در ابتدا ما خیلی شگفت زده کرد چرا که برخی از محیط های ما را بهبود جزئیات است که ما واقعا نمی تواند تشخیص دهد با نگاه کردن به بسته چیپس با ما با چشم غیرمسلح” پارک می گوید.

او اذعان دارد که این تکنولوژی را آشکار نزولی: پتانسیل به نوبه خود یک عکس بی ضرر به نقض حریم خصوصی. اگر محققان می تواند کاملا بازسازی یک محیط مبتنی بر بازتاب های, هر تصویر حاوی یک شی براق سهوا ممکن است نشان می دهد بسیار بیشتر از این عکاس در نظر گرفته شده. پارک نشان می دهد که به عنوان فن آوری بهبود آن توسعه دهندگان باید این مشکل در ذهن و فعالانه کار برای جلوگیری از نقض حریم خصوصی.

او همچنین اشاره می کند که این تصاویر نسبتا مشخص نیست در حال حاضر. “من امیدوارم که در آینده آثار خواهد ساخت در کار ما برای بهبود کیفیت هر دو بازسازی محیط زیست و صحنه” پارک می گوید. “من در دراز مدت هدف این است که برای بازسازی جهان واقعی است. که شامل نه تنها خوب تجسم اما همچنین قادر به ارتباط برقرار کردن با محیط های مجازی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>