عجله به بازگشایی می خنثیسازی نیویورکی کار سخت در برابر COVID-19

برای سه ماه COVID-19 همه گیر چه کسی ممکن است تصور: تعطیل این شهرستان که هرگز به خواب. کسب و کار سوار کردن و حمل و نقل عمومی screeched به توقف و میدان تایمز آرام بود. آن هفته بودند عاطفی و مالی ، اما اقدامات شدید کار کرده است.

نیویورک شد و کانون این بیماری همه گیر. موارد به اوج خود رسید و تقریبا در 12,000 در 东山村 مارس اما با مقررات و ارتباطات خرید ما مسطح منحنی.

اما به خود راضی می شوند و یا خود رای. با گزارش چند صد موارد جدید در روز آن را تنها یک ماده از زمان قبل از این شهرستان در برخورد با یک موج جدید و همه کار سخت نیویورکی متعهد به هفته خواهد بود برای هیچ.

کشورهای دیگر مانند آریزونا و فلوریدا و تگزاس فقط با ثبت تک-روز اوج برای COVID-19 موارد پس از بازگشایی اولیه و ایالات متحده به عنوان یک کشور همچنان به شکستن رکورد. برخی فرمانداران در حال حاضر معکوس تصمیم گیری های خود را اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری و نوار دهانه بعد از اینکه متوجه اشتباه خود می شود.

در جولای 1, نیویورک تصمیم به پذیرش هدایت پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای و متوقف شد طرح دوباره باز داخل سالن ناهار خوری. این بود که تصمیم گیری هوشمند در بهترین بهره را از نیویورک. “باز داخل سالن ناهار خوری [اند] یک ایده وحشتناک است. ما می دانیم که محیط داخلی و یا در فضاهای محصور هستند در معرض خطر بالاتر برای محیط های انتقال و ما دیده می شود چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را باز در کشورهای دیگر می گوید:” آنجلا راسموسن یک دانشگاه کلمبیا virologist.

داخل سالن ناهار خوری این است که نه تنها فعالیت های نیویورک باید در انتظار قرار داده است. دانشگاه ماساچوست دارتموث زیست شناس ارین Bromage نوشت: یک بررسی جامع از مکان هایی که مطرح بالاترین خطر انتقال. علاوه بر رستوران ها و بارها در این لیست گنجانده هستند و محل اجرای زنده از داخل سالن های ورزشی و جشن تولد/مجالس ترحیم.

کاهش بازگشایی برنامه نیست تصمیم گیری آسان; صاحبان کسب و کار در حال صدمه زدن و نیویورک در حال درد اجتماعی تماس بگیرید. اما ما هنوز نیاز به مراقب باشید. راسموسن یادداشت “شهر نیویورک مشغول به کار سخت برای صاف و منحنی کاهش جامعه انتقال SARS-CoV-2 اما این ویروس رفته است از جامعه ما است.”

نیویورک بازگشایی عجله و بدون هر گونه تغییرات اساسی در علم اطراف این بیماری همه گیر. وجود دارد باقی می ماند هیچ درمان موثر برای شدید COVID-19 عفونت بدون پیشگیری و هیچ واکسن. بیشتر, آن را هنوز به طور قطعی نشان داده است که آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 ویروس حتی پیشنهاد دراز مدت محافظت کند. در ضمن بی شماری واکسن در حال توسعه بدون ملاحظات دسترسی عمومی یا توزیع.

بازگشایی خیلی زود ما قرار داده آسیب پذیر بیشتر در خطر است. یک تناسب تعداد نیویورک 22,000 مرگ و میر به دلیل COVID-19 سیاه بومی و مردم از رنگ. این جوامع در معرض خطر زندگی خود را برای ارائه مواد غذایی و ارائه خدمات ضروری است. بازگشایی خیلی زود ادامه خواهد داد به قرار داده و آسیب پذیر جوامع در راه آسیب است.

آن نیز در حال تبدیل شدن بیشتر آشکار است که افراد جوان می تواند به طور جدی تحت تاثیر قرار. متوسط سن ابتلا به عفونت در فلوریدا مثلا فقط 37. کودکان هم در معرض خطر هستند; برخی از 300 نفر از آنها تشخیص داده شده اند با خطرناک, بیماری های التهابی مرتبط با SARS-Cov-2 عفونت است. با توجه به این خطرات ما نیاز به مراقب باشید در مورد چگونه ما باز مدارس و دانشگاه های ما نیاز به کار سخت در کاهش میزان کلی COVID-19 در جامعه است.

برخی ممکن است استدلال می کنند که ما می توانیم بازگشایی در حال حاضر از موارد در ایالت نیویورک به تازگی نیز با کاهش به پایین ترین رکوردs. اما اکثریت متحده دیده می شود افزایش تعداد موارد به تازگی و در سراسر کشور ما در حال شکستن رکورد تقریبا هر روز. در حالی که ما به خوبی انجام داده اند برای کنترل این بیماری در خود ما و شهرهای ما نمی تواند کنترل هجوم بیماری از کشورهای همسایه. تنها ادامه داد اجتماعی فاصله می تواند به جلوگیری از ظهور مجدد بیماری در یک شهرستان که در آن تنها حدود 19 درصد از افراد دارای آنتی بادی علیه ویروس بسیار پایین تر از تخمین های مورد نیاز برای گله ایمنی.

کسب و کار نیویورک ویران شده اند COVID-19 اما درخواست آنها را به rehire, عرضه مجدد و بازگشایی با خطر بالا از خاموش کردن دوباره را انجام آسیب بیشتر است. در عوض برای محافظت از کسب و کارهای کوچک و سلامت کارکنان خود و مشتریان این شهرستان باید با لغو اجاره و ارائه کمکهای مالی برای کسب و کارهای کوچک.

ما مصرانه از نیروهای جدید و هر کس در سراسر کشور به فکر می کنم در مورد بازی طولانی—به در نظر گرفتن این واقعیت که امنیت ما آسیب پذیر ترین افراد و جوامع به ارزش بیش از ما در کوتاه مدت اجتماعی خواستار. آمریکایی ها شده اند و سخت کوش در پی دستورالعمل های بهداشتی برای سه ماه گذشته اما slacking خاموش در حال حاضر می تواند به خنثیسازی همه ما سخت کار می کنند. ما می تواند همچنان به بیماربرای زندگی کسانی که ما عشق ؟

نویسندگان تمام سازمان با ماه مارس برای علم یا مارس علوم-شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de