امیدوار کننده و ضد ویروسی است که در حال آزمایش برای Coronavirus-اما نتایج هنوز از

به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش در سراسر جهان و بیشتر مردم تبدیل به بدحال دانشمندان در مسابقه برای پیدا کردن یک درمان است که کمک خواهد کرد که به نوبه خود جزر و مد. ده ها تن از داروها هستند که در آزمایش های بالینی در چین—و در حال حاضر در ایالات متحده برای درمان این بیماری به طور رسمی به نام COVID-19. برخی از داروهای ضد ویروسی که در حال حاضر استفاده می شود به دقت هدف ویروس های دیگر. کارشناسان می گویند این داروها هستند بعید است به انجام این کار بسیار در برابر رمان coronavirus. دیگر داروهای آزمایش شده—مانند broad-spectrum ضد ویروسی remdesivir توسعه یافته توسط Gilead Sciences—می تواند ثابت کند بسیار موثر برخی از شواهد نشان می دهد. اما تنها دقیق و کنترل مطالعات بالینی در حال حاضر در جریان خواهد بود قادر به تایید این احتمال است.

در زمان نگارش این COVID-19 شیوع است بیمار بیش از 82,000 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 2800 آنها. هیچ واکسن یا درمان مستقیم در حال حاضر وجود دارد. بیش از 80 بالینی در حال انجام در چین شامل مواد مخدر که توسعه داده شد و برای درمان بیماری های مانند ایدز و مالاریا و ابولا. این نامزدها عبارتند از HIV آنتی ویروسها به نام بازدارنده های پروتئاز که کار با مسدود کردن آنزیم ویروس نیاز به تکرار و مالاریا مواد مخدر به نام کلروکين است که یک ضد ویروس اما نشان داده است برخی از اثر در مقابل COVID-19 در آزمایشگاه ظرف. در عین حال کارشناسان می گویند مواد مخدر است که به طور خاص هدف دیگر عوامل بیماری زا هستند و بعید است به کار به اندازه کافی.

“این اشتباه به طور کلی ساخته شده و این روزها به فکر می کنم که [فقط] هر ضد ویروسی موثر خواهد بود در برابر [coronavirus]. این البته درست نیست می گوید:” Erik De Clercq یک استاد بازنشسته پزشکی در کو لون در بلژیک که به کشف HIV ضد ویروسی tenofovir. De Clercq معتقد است که دانشمندان باید تمرکز بر توسعه ترکیبات متناسب با این ویروس جدید است. “به جای اینکه در یک عجله [تست] تمام ترکیبات شناخته شده—چیزی که آنها در حال حاضر تماس ‘repurposing یک ترکیب’—ما واقعا نیاز جدید است که ترکیبات خاص برای [coronavirus] خواهد بود و این موضوع از آزمایش های بالینی,” او می گوید. اما تا زمانی که این ترکیبات را می توان توسعه یافته و آزمایش De Clercq می گوید او امیدوار است که remdesivir—یک داروی آزمایشی است که در اصل برای درمان ابولا و نیز ثابت شده است موثر در برابر سارس و ویروس MERS در شرايط آزمايشگاهی—می تواند موثر باشد. (جلعاد که تولید کننده remdesivir توسعه tenofovir و دیگر داروهای ضد ویروسی بر اساس ترکیبات De Clercq شرکت کشف شده است.)

Remdesivir با این نسخهها کار با مهار آنزیم شناخته شده به عنوان یک RNA-dependent RNA polymerase که بسیاری از RNA ویروس ها—از جمله coronaviruses—استفاده به تکرار خود است. در مقابل رترو مانند HIV هستند RNA ویروس ها که با استفاده از یک آنزیم به نام رونوشت معکوس که ایجاد DNA از RNA طرح. اما ما سلولهای خود نیز تکیه بر آنزیم است که رونویسی DNA, بنابراین آن را بسیار سخت تر برای مهار چنین آنزیم ها بدون آسیب رساندن به خود ما سلول. چون coronaviruses استفاده از RNA وابسته به آنزیم های ضد ویروسی مانند remdesivir یک فرصت خوب از کار در برابر آنها De Clercq یادداشت ها.

تیموتی پاتریک Sheahan استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی Gillings مدرسه جهانی بهداشت است که در میان کسانی که در ایالات متحده کار بر روی داروهای ضد ویروسی برای COVID-19. مانند De Clercq او شک و تردید است که بسیاری از داروهای ضدویروس در حال حاضر در بازار کار می کنند. “من تردید موجود که مورد تایید داروها برای بیماریهای عفونی دیگر خواهد شد که برخی از جادویی اموال در برابر این کروناویروس جدید,” او می گوید. “اکثر داروهای ضد ویروسی در حال توسعه به کاملأ پیچیده حساس و قوی در برابر یک چیز خاص.” و بخشی از آن توسعه فرآیند شامل خلاص شدن از “خارج از هدف” اثر—حتی اگر آنها ممکن است مانع از ویروس های دیگر. Sheahan همچنین اشاره می کند که coronavirus تحقیقات جامعه “رنج می برد از عدم کارآزمایی های کنترل شده تصادفی.” موجود در داروهای ضد ویروسی نیز سعی کردم در برابر سارس (سندرم حاد تنفسی) که برای اولین بار شناسایی شده در سال 2003 و ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) اولین گزارش در سال 2012. اما Sheahan می گوید: این مطالعات نمی شد به خوبی کنترل می شود. در مقابل شیوع فعلی را به دانشمندان فرصتی برای آزمون این داروها در یک مقدار دقیق تر راه با استفاده از کارآزمایی های کنترل شده تصادفی ،

Sheahan و همکارانش منتشر شده و مقالات متعدد نشان می دهد که remdesivir موثر است برابر آمريکا MERS و مرتبط با خفاش coronaviruses به عنوان به خوبی به عنوان برخی از سرماخوردگی coronaviruses. آنها در حال حاضر در حال تست آن را بر روی این ویروس جدید است. Sheahan آزمایشگاه نیز کار با یک گروه در دانشگاه اموری به توسعه دیگر broad-spectrum ضد ویروسی است که کار می کند به طور مشابه به remdesivir: آن را شبیه یک اسید نوکلئیک مورد استفاده توسط RNA پلیمراز آنزیم و ترفندهای ویروس به ترکیب مواد مخدر به آن ژنوم به جای. تیم او در حال برنامه ریزی برای ارائه برخی از کار خود را برای انتشار به زودی.

در یک دلسوز-با استفاده از اساس remdesivir داده شد برای اولین بار ایالات متحده شناخته شده است coronavirus بیمار: یک مرد در ایالت واشنگتن بود که به تازگی از شیوع این کانون در ووهان چین. و او ساخته شده است که بازیابی خوب است. اما این بیمار است که البته تنها به یک نفر و حجم نمونه مورد نیاز خواهد بود برای تعیین دارو اثر بخشی. دو محاکمه remdesivir در حال حاضر در جریان است در چین: یکی برای موارد شدید COVID-19 و دیگری به صورت خفیف یا متوسط موارد است. نتایج برای هر دو آزمایش انتظار می رود در ماه آوریل است. یک کارآزمایی بالینی است که برنامه ریزی شده در ایالات متحده, و از آن خواهد شد اجرا توسط دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. که آزمایشی انجام خواهد شد و به 50 سایت در سراسر جهان و تست خواهد شد remdesivir در برابر دارونما.

لیزا Gralinski استادیار اپیدمیولوژی و همکار Sheahan را در Gillings مدرسه نیز خوش بینانه است که remdesivir یک کاندیدای امیدوار کننده برای درمان جدید کروناویروس. “من فکر می کنم آن را احتمالا می تواند واقعا موثر” اگر شما می توانید آن را به بیمار در اولین یا دومین هفته او می گوید:. اما “شما نمی خواهید به قادر به در آمده و به این مواد مخدر به کسی که نزدیک شدن به پایان مرحله بیماری ریوی و بهبود نتیجه خود را.” که در آن نقطه آسیب ریه است و دیگر ناشی از تکثیر ویروس است اما اتفاق می افتد به دلیل ایمنی خود بدن پاسخ—پس از یک ضد ویروس به احتمال زیاد نمی تواند موثر باشد. در عین حال اگر به اندازه کافی از مواد مخدر در دسترس است Gralinski می گوید: او آن را در زمان تشخیص است.

همانطور که برای توسعه ضد ویروس, او فکر می کند وجود دارد احتمالا نمی خواهد به اندازه کافی بزرگ بازار به آنها را به صورت تجاری امکان پذیر است. “این بزرگترین انسان coronavirus شدید-بیماری شیوع ما تا کنون دیده ام” Gralinski می گوید. اما این شماره ها به اندازه کافی کم است که آن است که هنوز “نه قابل دوام چیز به درمان برای یک شرکت دارویی.” همانطور که با شیوع بیماری های قبلی مانند Zika ویروس می تواند خود می سوزاند و قبل از این داروی جدید توسعه یافته است—وجود دارد و دیگر نمی خواهد نیاز به آن را. اما او می افزاید: “اگر ما در حال حاضر چیزی که بیشتر از طریق توسعه مانند است و خوشبختانه با اين remdesivir شما می توانید آن را به مردم بسیار به سرعت.” حتی اگر این دارو ثابت می تواند موثر باشد اما تولید به اندازه کافی از آن و توزیع آن را به هر کس نیاز تضمین شده نیست.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de