یک کشیش حاضر به کلیسا با توجه به COVID. پس از آن او را کشته

اسقف جرالد گلن برجسته کشیش انجیلی در یک جامعه نزدیک ریچموند, ویرجینیا, در گذشت, در شب شنبه از بیماری های مرتبط با COVID-19 با توجه به اخبار محلی.

این خبر پس از گلن گفت: جماعت خود را در 15 مارس که “من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که خدا بزرگتر از این ویروس مخوف” — تنها چند روز پس از ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم خواست ساکنان برای جلوگیری از تجمع بیش از ده نفر از واشنگتن پست.

با توجه به تصویری از خطبه گلن گفت: کسانی که در جمع آوری “فقط تصور کنید که اگر دولت تا به حال قدرت به گفتن من و شما نمی توانیم به کلیسا بروم. آیا شما خوشحالم که شما به رایگان دریافت کنید و می آیند؟”

رهبران مذهبی در دیگر نقاط کشور نیز chafed در این ایده از ماندن در منزل در کلیسا.

سه شبان در کالیفرنیا تصمیم به شکایت مقامات بیش از اقدامات است که متوقف نمازگزاران از حضور در کلیسا خدمات سی ان ان گزارش حتی در Sacramento County, یکی از بزرگترین شیوع خوشه در کشور است. هفتاد و یک نفر متصل به یک کلیسا آلوده شدند با توجه به سی ان ان.

با وجود خطر بسیار واقعی, 11 دولت تصمیم به ایجاد استثنا برای تجمعات مذهبی با توجه به CNBC. لیست حتی شامل نیویورک در حال حاضر دولت با بسیاری از موارد با وجود “به شدت توصیه” به توقف در فرد خدمات نیوزویک گزارش.

مکان های عبادت هستند “نه به اعدام” در حالی که “عمومی و خصوصی تجمعات از هر تعداد از مردم” از بیش از یک خانواده محروم, با توجه به سفارش امضا شده توسط فرماندار میشیگان گرچن Whitmer.

نه همه نهادهای مذهبی در حال مبارزه برای حق خود را به جمع. کلیسای مورمون به عنوان مثال آمده است در پشتیبانی از تعلیق اشاره کرده است.

ادامه مطلب: برجسته ویرجینیا کشیش که گفت: “خدا بزرگتر از این ویروس مخوف’ می میرد covid-19 [واشنگتن پست]

بیشتر در مورد این ویروس: چرا نورد Coronavirus بیماران بر روی شکم خود است صرفه جویی در زندگی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im