یک بیماری همه گیر از غم و اندوه ممکن است آمار در COVID-19 پس

مرگ و میر ناشی از COVID-19 فقط ممکن است اولین ضربه. بعدی خواهد بود برای مقابله با همه دست دادن و غم و اندوه, محققان هشدار می دهند.

غم و اندوه از مرگ و میر ناشی از بستگان نزدیک و از دست دادن ناگهانی پشتیبانی می تواند جدی ایجاد, سلامت, بهداشت روان و مسائل اقتصادی برای عزادار و اعضای خانواده آنها می گویند.

در یک مطالعه جدید محققان گزارش می دهند که قربانیان این ویروس به احتمال زیاد ترک تعداد زیادی از عزادار فرزندان و نوه ها. در حالی که احتمالی تعداد سوگوار اعضای خانواده بستگی دارد شمارش نهایی تلفات محققان می گویند که برای هر مصدوم وجود خواهد داشت بسیاری از مردم که رنج می برند غم و اندوه و اضطراب و افسردگی است. این تعداد پس از آن می تواند در صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر.

محققان تخمین می زنند که وجود دارد خواهد بود 2.2 کودکان داغدیده و 4.1 نوه های داغدیده برای هر کسی که می میرد. به عنوان مثال اگر بر اساس برخی از زمان برآورد 200,000 آمریکایی ها خواهد تسلیم به ویروس مورد 820,000 نوه می تواند به عنوان طبقه بندی شده سوگوار.

محققان اضافه کنید که این اعداد نسبتا حساس به نحوه گسترده ای گسترش عفونت در جمعیت زیرا در نهایت مردم شروع به از دست دادن بیش از یکی از بستگان که خود را به ضرب پایین.

“ما قصد پروژه یک تعداد خاصی از افراد در حال مرگ از coronavirus اما پیشنهاد بیشتر از یک چند به برآورد این رقم با توجه به تعداد زیادی از مردم که فوت چه است که ترجمه را به برخی از پایین دست اثر می گوید:” اشتون Verdery استادیار جامعه شناسی, جمعیت شناسی و اجتماعی تجزیه و تحلیل داده های در پن استیت و وابسته به جمعیت موسسه تحقیقات و موسسه محاسباتی و داده های علوم است.

“اما برای هر مرگ است که پیش بینی ما باید به یاد داشته باشید که این مرگ را تنها نمی توان با فردی که از دست داده است اما تمام افرادی که آن را احساس خواهد کرد. در این مورد به این معنی که تمام افرادی که احساس غم و اندوه به خاطر آنها از دست پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و سایر بستگان به این بیماری است.”

از دست دادن ناگهانی یک دوست ممکن است در تلاش برای مقابله با مرگ و حتی سخت تر برای مردم می گوید Verdery.

“عزادار است یک تجربه انسانی و از دست دادن بستگان درجه یک روند دردناک اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که تجربه ناگهانی و سریع از دست دادن یک دوست است و حتی بیشتر مضر است.”

ناتوانی در به درستی تتم قربانیان می تواند یکی دیگر از نتیجه غم انگیز از این بیماری همه گیر و یکی که ممکن است تاثیر سطح از غم و اندوه برای مردم می گوید Verdery. زیرا مجالس ترحیم کاهش فاصله اجتماعی و ممکن است با افزایش احتمال گسترش بیماری اعضای خانواده ممکن است یا یک فرصت به دریافت توسط این عزیزان زمانی که او یا او می گذرد دور و یا به انجام خدمات پس از عضو خانواده می میرد. این می تواند فرایند هایی حتی سخت تر برای برخی از خانواده ها است.

این محققان امیدوارند که افزایش آگاهی از پیامدهای این موج از غم و اندوه می تواند کمک به هر دو افراد و همچنین شرکت ها و سازمان ها یک فرصت برای آماده سازی می گوید Verdery که مشغول به کار با امیلی اسمیت-Greenaway, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

“یک پیشنهاد من را برای کارفرمایان به آماده خود را بررسی سوگ ترک سیاست می گوید:” Verdery. “کارفرمایان نیز باید آگاه باشند که وجود خواهد داشت بسیاری از محل های کار که در آن کارکنان در حال رفتن به عزادار از دست دادن همسر یا یکی از بستگان نزدیک.”

فراتر از بهداشت و درمان و مسائل بهداشت روانی همه گیر ممکن است دیگر, اغلب پنهان عواقب. کسانی که عواقب تمرکز فعلی کار می افزاید Verdery.

“یکی از چیزهایی که ما در حال کار بر روی در حال حاضر همه از مراقبت و حمایت اجتماعی که اجزای از دست رفته در هنگام یک عاشق یکی می میرد,” او می گوید.

مردم با تکیه بر اعضای خانواده به صورت های مالی و حمایت اجتماعی ،

“از دست دادن یک مادر بزرگ که کمک می کند تا با مراقبت از کودکان است که واقعا مهم برای برخی از خانواده ها می گوید:” Verdery. “بسیاری وجود دارد های مختلف مالی و اجتماعی نوع از مبادلات است که می تواند به طور جدی تحت تاثیر قرار مردم نیز هست.”

برای انجام این مطالعه محققان با تکیه بر کار گذشته است که به بررسی ساختار خانواده در ایالات متحده است. محققان با استفاده از اطلاعات گرفته شده از منابع مختلف برای ایجاد جمعیتی microsimulation از خویشاوندی شبکه های سفید و سیاه و سفید آمریکایی است. سپس آنها ایجاد شده برآورد نرخ مرگ و میر از رمان coronavirus بر اساس نرخ مرگ و میر بر حسب سن در مکان های که مورد اصابت قرار گرفتند زودتر این بیماری مانند ایتالیا و چین است.

“ما می خواستیم به این بررسی در یک جمعیت وسیع تر سطح در صورت بی سابقه ای از تروما در کشور است که تجربه می گوید:” Verdery. “ما نیاز به می دانم که چگونه به آن را حذف عامل بود و سپس نگاه کنید که چگونه مردم با هم مرتبط هستند از طریق های مختلف روابط خانوادگی.”

در آینده پژوهشگران به بررسی این احتمال که خاص اجتماعی و اقتصادی طبقات و گروههای نژادی ممکن است در معرض این پست-COVID-19 اثرات.

“مقدماتی ارقام نشان می دهد واقعی وجود دارد نژادی طبقه بندی درصد از مرگ و میر به عنوان مثال جامعه سیاه و سفید ممکن است به خصوص ضربه به این بیماری می گوید:” Verdery. “این ممکن است نشان می دهد که وجود خواهد داشت یک بار بی به خصوص در گروه هایی که تکیه بر اعضای خانواده در یک نرخ بالاتر برای چیزهایی مانند مراقبت از کودکان. در بسیاری از این گروه از آن خانواده ها است که کمک به پایان می رسد دیدار.”

این یافته ها به نظر می رسد در اعمال جمعیت شناسی.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>