وب سایت جدید ابزار می تواند به شما کمک کند کشف کردن در صورتی که این علائم ممکن است COVID-19

در روز 12 مارس سال 2020 سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر. یک بیماری همه گیر رخ می دهد که یک بیماری جدید که برای مردم هیچ ایمنی گسترش در سراسر جهان که به آسانی قابل انتقال از فرد به فرد. در قرن گذشته ما تا به حال چهار بیماری های همه گیر و همه ناشی از رمان سویه های آنفولانزا بدترین بودن این بیماری همه گیر از سال 1918 که در آن یک سوم از جمعیت جهان را بیمار شد و در مورد 675,000 مردم در آمریکا درگذشت. جدید ترین آنفولانزای همه گیر رخ داده است در سال 2009. در مقایسه با قبلی بیماری های همه گیر آن در نظر گرفته شد خفیف. در عین حال CDC ثبت بیش از 60 میلیون نفر در ایالات متحده از جمله 274,000 بستری شدن در بیمارستان و بیش از 12 ، 000 مرگ و میر.

در مارس 26, 2020, موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی یک گروه متعهد به کمک به سیاستگذاران و اهدا کنندگان تعیین بهترین روش برای کمک به مردم برای زندگی طولانی تر و سالمتر زندگی خود را ارائه اولین مجموعه از برآورد پیش بینی استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی با توجه به COVID-19. آنها برآورد تقاضا برای خدمات بیمارستان از وجود ظرفیت برای ارائه. سیستم های بهداشتی تهیه شده است برای هفته ها در انتظار یک سونامی بیماران. از طریق خط مشی های بهداشت عمومی با هدف نگه داشتن ما از لحاظ فیزیکی از هم جدا شده (و یا اجتماعی فاصله) شتاب شیوع و تعداد کل افراد بیمار در هر نقطه داده شده در زمان را می توان کاهش می یابد. بیمارستان ها را به فضای بیشتر برای بیماران با کاهش غیر COVID مربوط به بیمارستان و استفاده از طریق لغو اعمال جراحی الکتیو و با راه اندازی چادر در پارکینگ خود را.

آن را نیز مهم خواهد بود به رزرو بیمارستان منابع برای کسانی که به آن نیاز دارید. اگر میلیون ها نفر با عجله به اورژانس برای دریافت پاسخ خود را در مورد COVID-19 علائم آن نه تنها از دسترسی به مراقبت برای بیماران با شرایط بحرانی سخت تر اما آن می تواند سوخت همه گیر توسط مردم باعث بیمار با COVID-19 و بیماران در معرض خطر ابتلا به آن را به صرف ساعت ها با هم در شلوغ اتاق انتظار.

در سال 2008 در دانشگاه اموری تشکیل یک گروه از کارشناسان به تدبیر یک استراتژی برای ارزیابی تعداد زیادی از بیماران در طول یک فرضی آنفولانزای همه گیر. هدف آنها این بود که به منظور توسعه یک ابزار است که می تواند شناسایی افراد در بیشترین نیاز از خدمات بیمارستان. این محصول از مذاکرات بود و یا مرتب سازی بر اساس “استراتژی خاموش-سایت سریع تریاژ.” نوع استخدام 3-مرحله مراحل: مرحله اول می پرسد فرد علائم و نشانه های بیماری, دوم کمک می کند تا تعیین کند آیا فرد است که با داشتن یک اورژانس پزشکی و سوم هرگونه پرسش که آیا فرد در زمینه شرایط پزشکی که می تواند آنها را در معرض خطر بیشتر بیماری های جدی است.

بر اساس این ارزیابی افراد هستند یا شناخته شده به عنوان “در معرض خطر” و ارجاع بلافاصله به اورژانس, مراقبت از “خطر متوسط” ارائه مشاوره به موقع ارزیابی توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا “کم خطر” مشاوره بهبودی در خانه. با استفاده از این ابزار افراد تحصیل کرده در مورد وضعیت سلامت خود را در نتیجه کاهش تقاضا برای خدمات بیمارستان بدون دلسرد مناسب استفاده کنید. این ابزار به سرعت در حال اقتباس شده برای سال 2009 H1N1 flu pandemic برای استفاده توسط پرستار و مشاوره تماس با خطوط و از طریق وب سایت های تعاملی. پس از اعتبار سنجی سریع و بررسی و تایید شده توسط سازمان های دولتی و انجمن های حرفه ای, مرتب کردن بر اساس خود ارزیابی برنامه های میزبانی در HHS flu.gov سایت و همچنین در شرکت مایکروسافت را H1N1 پاسخ مرکز. این سایت تا به حال بیش از 2 میلیون بازدید کننده و بیش از 670,000 تکمیل شده خود ارزیابی در کمی بیش از دو ماه.

به تازگی با موجی از بیماران انتظار می رود با توجه به COVID-19 اموری همراه با تکنولوژی شریک حیاتی تشکیل متخصصان بیماری های عفونی, طب اورژانس, سواد سلامت و بهداشت عمومی برای انطباق با نوع ابزار جدید برای همه گیر و ایجاد C19check.com یک وب سایت مبتنی بر مکان عمومی, رو به مصرف کننده درجه COVID-19 خاص خود ارزیابی پلت فرم.

این ابزار است نه یک عیب و نه یک جایگزین برای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ارزیابی بلکه این کمک می کند تا عموم مردم به درک بهتر خود نشانه و علائم و عوامل خطر برای بیماری جدی تر و کمک می کند تا با هدایت آنها به CDC راهنمایی است که به بهترین در خدمت نیازهای خود را. این ابزار همچنین کمک می کند تا مردم با استفاده از این راهنمایی به عنوان آنها در نظر بگیرید که چگونه بهترین به دنبال ارزیابی و مراقبت است. آن است که به جمع آوری هیچ شخصی اطلاعات سلامت و روزانه استفاده می شود برای ثبت هر گونه تغییرات شما ممکن است در علائم. آن را حتی می تواند به شما هشدار به ارزیابی مجدد خود را اگر شما تمایل.

در سه روز اول پس از راه اندازی آن C19check.com تا به حال بیش از 600.000 بازدید بوده و قابل دسترسی در 20 کشور مختلف. آن را ترجمه شده به اسپانیایی, پرتغالی, ایتالیایی, آلمانی و بسیاری از زبان های دیگر. یک “white label” گزینه اجازه می دهد تا سازمان برای تعیین خروجی های سفارشی زبان ایجاد فرصت برای هدایت افراد با استفاده از ابزار های اضافی شخصی سلامت ارزیابی گزینه های مانند ارتباط با یک telehealth دهنده یک خط مشاوره پرستاری یا یک بخش بهداشت محلی تدریس خصوصی در خانه. آن را زیر بنای اصلی مرتب سازی بر اساس الگوریتم شده است از آنجایی که شبیه سازی به طور گسترده ای به عنوان نشان داده شده توسط CDC اپل و بسیاری از سازمانهای بهداشتی استقرار شبیه علامت چکرز.

این ابزار در خدمت به آموزش های عمومی در مورد بیماری خود را توصیه به کسانی که با شرایط اضطراری پزشکی برای دریافت کمک بلافاصله و در زمان مناسب هدایت افراد به دور از شلوغ بیمارستان و اتاق انتظار کمک اجتماعی را حفظ فاصله و کاهش ناخواسته انتقال بيماري در فضاهای شلوغ. ایجاد فرصت برای تجمیع داده ها آنها همچنین می تواند کمک به شناسایی نقاط از COVID-19 فعالیت و ارائه می کنند برخی از برآورد تعداد افراد تحت تاثیر قرار با زمینه ای شرایط پزشکی و کسانی که کارگردانی به دنبال مراقبت های اضطراری.

خیلی نیاز به انجام شود در هفته های آینده و ماه برای جوامع ما به بهترین آمادگی برای دیدار با چالش های این هشدار دهنده بیماری همه گیر. ابزار است که کمک به آموزش عمومی و مستقیم آنها را به اطلاعات معتبر, منابع, آدرس خواسته برای سلامت منابع سیستم و بیشتر تسهیل اجتماعی فاصله خواهد نقش مهمی در مبارزه ما به ضرب و شتم همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>