یک شنبه یک شنبه یک شنبه به عنوان COVID-19 مختل ساعت داخلی

در مارس جنی راپاپورت نشستم به بازرسی تقویم خود را چرا که او نمی تواند بگوید که چگونه بسیاری از روز گذشته بود از نیوجرسی اقامت در خانه سفارش اثر صورت گرفت. قبل از COVID-19 او زندگی کرده بود ساختار و سرعت, و او می دانست که بعد از هفته بدون دادن آن فکر دوم. همه گیر اتحادش را تغییر همه که. “وجود دارد هیچ چیز مختلف بین شنبه و یکشنبه یا دوشنبه” او می گوید. “از هر دری سخنی احساس بیحس کننده. من فکر می کنم [آن را] دهکدهای پیچ با احساس من از زمان به طور کامل. من هرگز تا به حال که اتفاق می افتد قبل—به جز زمانی که من عمیقا افسرده.”

چندین گروه پژوهشی گرفته اند استفاده از این برنامه ریزی نشده طبیعی آزمایش برای ارزیابی اثرات روانی از زمان تحریف و به نوبه خود اثرات آنها در بهداشت روان. روانشناسان می دانند که زمان حس لینک کلیک کنید برای خوب بودن. تصور خود را کندتر عبور می توانید به نشان دادن نشانه هایی از افسردگی یا اختلال استرس پس از سانحه (PTSD).

راپاپورت احساسات تطبیق با نتايج حاصل از مطالعات اولیه. به طور کلی مردم به نظر می رسد تجربه زمان آهسته تر با توجه به داده ها است که شروع به وارد می شود. در عین حال کارشناسی preprint کاغذ سیلوی Droit-Volet زمان ادراک محقق در دانشگاه کلرمون Auvergne در فرانسه و همکارانش نشان می دهد که مردم وجود دارد گزارش ساعت حرکت بیشتر به آرامی در طول مستند. محققان همچنین سند احساسات غم و اندوه و خستگی و کراوات آنها را به کلی احساس کاهش سرعت.

“یافته های خود را به طور مستقیم حمایت از ارتباط عاطفی با زمان ادراک می گوید:” فیلیپ شیروانی از دانشگاه آلاباما. او همچنین با استفاده از داده های نظر سنجی به بررسی چگونه مردم در سراسر ایالات متحده تجربه در طول زمان این بیماری همه گیر. “این یک رویداد اجتماعی که رفتن به عمیق روانی بر ما” شیروانی می گوید و اضافه کرد که زمانی تغییر است و بخشی جدایی ناپذیر از احساسات ما در مورد آنچه که اتفاق می افتد. او قصد دارد به جمع آوری اطلاعات بیش از نه ماه اما تا کنون شواهد نشان داده است که هر روز به سرعت در حال حاضر نشدم. نزدیک به 50 درصد از افراد با تجربه زمان کشیدن در ماه مارس در حالی که حدود 24 درصد درک آن را به سرعت.

برای برخی از افراد در قرنطینه زمان امتداد اما همچنین کمپرس. جنیفر Peirson یک مشاور مدرسه در نیوجرسی که در حال حاضر با این نسخهها کار از خانه درک او گرفتار در پیچ و تاب زمان. “روز احساس بسیار طولانی,” او می گوید. “اما زمانی که شما رسیدن به یک تعطیلات آن را احساس نمی کند که چقدر زمان گذشته است.”

این برداشت ممکن است نسبت به یک یدک کش-از-جنگ بین دو مفهوم: گذشته نگر و آینده نگر زمان. دن Zakay یک استاد در باروخ Ivcher دانشکده روانشناسی در مرکز میان رشته ای Herzliya در اسرائیل توضیح می دهد که به صورت گذشته نگر زمان ادراک تداعی خاطره ای از رویدادهای گذشته و چه مدت به طول انجامید. آینده نگر زمان شامل قضاوت مدت یک رویداد در زمان حال.

یک فرد می تواند تجربه هر دو حالت در مناسبت های مختلف. اگر کسی در روز را صرف چک کردن ساعت ، ساعت ممکن است به نظر می رسد به کشیدن خسته کننده در پی. که در اثر اتفاق می افتد چرا که در آينده نگر زمان حالت “بیشتر توجه من اختصاص به فکر کردن در مورد گذشت زمان دیگر آن را به نظر می رسد به من” Zakay می گوید. با گذشته نگر زمان بیشتر حوادث یکی از به یاد اتفاق می افتد در طول یک دوره خاص دیگر که فاصله احساس می کند. در هنگام خاموش شدن شرایطی از حوادث به یاد ماندنی است که افتراق یک روز از آینده ممکن است باعث می شود آن را احساس به عنوان اگر مگس زمان.

زمان تحریف شدید به خصوص آنهایی که علاقه محققان چرا که آنها در ارتباط با مشکلات روحی و روانی و حتی سالها پس از یک رویداد. “ما می دانیم که از مطالعات دیگر که شرایط پریشانی عاطفی منحصر به فرد هستند وقتی که می آید به زمان ادراک می گوید:” Sven Thönes یک محقق در دانشگاه یوهانس گوتنبرگ ماینز در آلمان است.

چشم انداز افزایش اختلالات روانی موجب E. آلیسون Holman, یک روانشناس سلامت در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین به مطالعه اثرات روانی COVID-19. در گذشته کار Holman و همکارانش دریافته اند که افرادی که دچار تروما گزارش که به نظر می رسد برای جلوگیری و یا به حرکت در حرکت آهسته. برخی افراد نیز بیشتر متمرکز در گذشته تجربه آسیب زا از ویژگی های PTSD.

Holman نگران است که این بیماری همه گیر باعث خواهد شد که مشابه اثرات روحی و روانی در این افراد بیشتر در معرض خطر ویروس. “من نگران هستم که وجود دارد رفتن به یک معنی داری مشکل روانی است که پایین آمدن pike که این بیماری همه گیر است برای رفتن به یک تعریف تروما,” او می گوید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de