یک پیام از خط مقدم از همه گیر

در یکی از واضح ترین صحنه در HBO سریال چرنوبیل, سربازان لباس چرم smocks زد به رادیواکتیو مناطق به معنای واقعی کلمه بیل مواد رادیو اکتیو از راه آسیب است. Horrifically underprotected آنها مناسب است تا به هر حال به انجام کار خود را. در بعد صحنه سربازان مد حفاظت از فلز قراضه از یاس و نومیدی در حالی که گشت زنی دیگر مناطق خطرناک.

لطفا به من بگویید که در ثروتمندترین کشور در جهان در قرن 21 من قرار است برای کار در یک داستان تخیلی دوران شوروی فاجعه منطقه و مد خود من ماسک صورت از پارچه در حالی که دیگران در کشور ما ذخیره کردن منابع برای استفاده شخصی و احتکار به عنوان به اصطلاح رهبران نشستن در اطراف در جلسات دادرسی خود صحبت کنید. من به یک بالین روز دیگر به intubate توفنده به احتمال زیاد COVID بیمار. دو درمانگران تنفسی و دو پرستار بودند در حال حاضر در کنار تخت. که پنج N95 ماسک پنج لباسهای پنج چهره سپر و 10 دستکش برای یک بیمار در یک زمان. من دیدم احتمالا 15-20 بیماران در آن تغییر است. اگر ما در حال رفتن به شروع سهمیه بندی لوازم چه درصدی از آنها را باید بپوشید I احتیاطی ،

اشتباه نکنید CDC را شل از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) دستورالعمل است در نتیجه کشور ما نه در حال آماده شده است. شل شدن دستورالعمل افزایش مراقبت های بهداشتی کارگران در معرض خطر اما تصمیم گیری انجام شده است به ما اجازه می دهد به نگه داشتن کار. آن انجام شده است برای نفع عمومی—بنابراین من می تواند همچنان به کار بدون توجه به هزینه شخصی به من یا خانواده من (و بهداشت خانواده). آن را آسان تر است به شل تر از استانداردهای آن است که به پایبندی به آنها است. ارسال مراقبت های بهداشتی کارگران به خط مقدم درخواست از آنها برای پوشش صورت خود را با یک دستمال گلدار شبیه به ارسال سرباز به جبهه در یک تی شرت و صندل.

من نمی خواهم بحث. من نمی خواهم اطمینان. من می خواهم عمل است. من می خواهم جعبه N95 ماسک ستون در بیمارستان اهدا شده از افرادی که احتکار آنها و یا از انبارهای کمتر بحرانی استفاده کنید. من می خواهم غير بالينی مدیران بیمارستان پوشش در ER درخواست اگر آنها می توانید قفسه های انبار به مطمئن شوید که زمانی که من نیاز به عجله به اتاق کشو تجهیزات PPE من باز نیست خالی است. من می خواهم آنها را در این ER پرسیدن “چگونه می تواند به من کمک کند” به جای ارائه برنامه های کم عمق دل با کسی که صرف بیش از حد طولانی در یک برج عاج و نه به اندازه کافی طولانی در ترانشه. من می خواهم آنها را در سنگرها در کنار من برای این مبارزه است. ما باید به عنوان بسیاری از کمک به دست به عنوان ما می توانید دریافت کنید.

من می خواهم چند میلیارد دلاری شرکت های مانند 3M توقف تمام تولید هر محصول است که PPE به تمرکز بر روی PPE ساخت. من می خواهم یک شرکت مانند آمازون با تدارکات آن تسلط (این می تواند یک بسته را به درب خود را کمتر از 24 ساعت پس از سفارش شما آن) توقف خود در دو بعد تحویل کاغذ توالت به بالاترین پیشنهاد به منظور کمک به ارائه در دسترس PPE لوازم سریع و کارآمد به برادران و خواهران من در اسلحه در سراسر این کشور که به آنها نیاز دارید.

من می خواهم Procter & Gamble و سازندگان دیگر صابون و مواد شوینده پله تا بیش از حد. ما نیاز به مواد شوینده برای تمیز کردن مالش بیمارستان منسوجات و لباس. ما نیاز به مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن میز و کامپیوتر سطوح. آنچه در مورد پلاستیک تولید کنندگان ؟ پلاستیک لباسهای نیست برخی از دستگاه با تکنولوژی بالا—آنها پیراهن بلند/smocks ساخته شده از پلاستیک. اجازه دهید آن را دریافت کنید. چهره سپر. دستکش دستکش. اجازه دهید بروید.

پول در این کشور است. مدیران و میلیونرهای می تواند به شما یدکی برخی از پول برای خرید برخی از ماسک از hoarders و سپس رها کردن آنها در نزدیکترین بیمارستان ؟ هیچ کس اغماض قیمت درآوردن اما پرستاران و امدادگران نمی توانیم به خرید یک ماسک برای $50; شاید شما می توانید.

من عاشق بیوتکنولوژی و تحقیقات, اما ما نیاز به منحرف کردن ویروسی فرهنگ و رسانه برای COVID آزمایش و پژوهش است. ما نیاز بیوتکنولوژی تولید آماده و قادر به سطح شیب دار تا در صورتی که درمان یا واکسن در حال توسعه است. ما بوتاکس عرضه مهم نیست اما ما آنتی بیوتیک عرضه است. ما باید قادر به بیشتر های پلاستیکی لوله لوله و نه بیشتر سیلیکون ایمپلنت سینه. و ما نیاز به هواکش بسیاری از آنها را. تسلا مهندسین می تواند شما را وادار به کار می کند ؟

بیایید ببینید که. سپس ما می توانیم بحث در مورد چگونه ما همه بازی های ما در این مبارزه است. Netflix و لرز کافی نیست در حالی که خانواده و دوستان و همکاران خود در خارج وجود دارد مبارزه است. کشور ما برنده دو جنگ جهانی به دلیل کل کشور بسیج. ما outproduced و تولید هر کس دیگری در حالی که سربازان ما outfought دشمن. امروز ما نیاز داریم که سطح تعهد دوباره. اشتباه نکنید: ما در جنگ هستند. مراقبت های بهداشتی کارگران سربازان خود را و نبرد تازه آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>