یک کاوشگر عطارد توسط مگس زمین امشب. در اینجا چگونه به دردسر VR سوار (و شاید دیدن آن بیش از حد!)

اروپایی-ژاپنی BepiColombo ماموریت خواهد whiz گذشته سیاره ما در ساعات اندکی از روز شنبه (10 آوریل) به عنوان فضاپیما همچنان در سفر طولانی خود را به سمت عطارد.

این پرواز از زمین خواهد بود آخرین فرصت برای skywatchers برای دیدن BepiColombo قبل از این کاوشگر همچنان پیچیده مسیر به عطارد. سفر نیاز به نه سیاره برخورد با زمین و زهره و عطارد به طوری که این فضاپیما می تواند به سرعت از دست دادن قبل از لغزش به مدار در مقصد نهایی خود را در سال 2025 است.

خوشبختانه حتی با بسیاری از ما در سراسر جهان گیر در خانه “اجتماعی فاصله حالت” لکه بینی فضاپیما نیاز به شانس و تنها برخی از متوسط فصل های تجهیزات راه اندازی خود را در بالکن و یا در حیاط خلوت خود را. اگر شما نمی توانید مشاهده سفینه فضایی در زندگی واقعی شما هنوز هم می توانید به دنبال همراه با ماموریت در اینترنت هر دستگاه متصل به آژانس فضایی اروپا در بیانیه ای گفت.

مرتبط با: BepiColombo در تصاویر: جیوه ماموریت توسط اروپا و ژاپن

زمانی که BepiColombo به طور خلاصه به زمین بازگشت آن را زوم سربار در ارتفاع فقط 7,900 مایل (12,700 کیلومتر) — یا حدود 30 برابر ارتفاع ایستگاه فضایی بین المللی.

دید خواهد شد بهترین در نیمکره جنوبی, اما در جنوب غربی ایالات متحده (مانند در اطراف مراکز ناسا در نزدیکی اورلاندو و یا هوستون) ممکن است قادر به دیدن این فضاپیما به طور خلاصه. برای تعیین اینکه آیا شما ممکن است قادر به دیدن پرواز شما می توانید ورودی محل سکونت خود را طول و عرض جغرافیایی (که شما می توانید در اینجا پیدا کنید) به این BepiColombo توسعه وب سایت.

این آژانس فضایی اروپا نشان می دهد که دید BepiColombo سفینه فضایی در آسمان در طول پرواز از 10 آوریل سال 2020 برای مکان های مختلف بر روی این سیاره است. (اعتبار تصویر: ESA)

هنگامی که شما می دانید اگر BepiColombo خواهد شد بیش از سر خود را, بررسی آب و هوا برای اطمینان از ابرها نمی خواهد در راه تنظیم زنگ خود را اگر شما نیاز به یک چرت زدن اولین و مطمئن شوید که به کنار یک جفت دوربین دوچشمی یا یک تلسکوپ کوچک به آن را ببینید. سفینه فضایی خود را نزدیک ترین رویکرد در آوریل 10 در 12:25 p. m. EDT (0524 GMT) رسیدن به یک روشنایی از قدر 8 — کمی ضعیف تر از معمولی و چشم غیر مسلح دید (قدر 6).

قدر معکوس در مقیاس مورد استفاده ستاره شناسان برای اندازه گیری روشنایی آسمان اشیاء. کاهش تعداد روشن شی, با اعداد منفی دلالت به خصوص اشیاء روشن.

اگر شما نقطه فضاپیما شما می توانید به اشتراک گذاری تصاویر خود را با دیگران به واجد شرایط برای یک مسابقه به پیروزی یک BepiColombo مدل مقیاس و منتشر شود در ESA سایت; بررسی این صفحه مسابقه به صورت کامل دستورالعمل.

VR سوار با BepiColombo

اگر شما از شانس هستید و شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن این فضاپیما از جایی که شما هستند وجود دارد بسیاری از راه های به دنبال آنلاین از جمله ردیابی کاوشگر در واقعیت مجازی.

ESA ایجاد یک VR شبیه سازی BepiColombo مسیر گذشته زمین که شما می توانید از اینجا دانلود کنید. این شبیه سازی نشان می دهد که میدان دید دو ماموریت را علم ابزار و همچنین دو نفر از “selfie” دوربین های.

ESA توصیه شما استفاده از “گوگل مقوا-سبک” نمایشگر واقعیت مجازی پیچیده شده در اطراف گوشی خود را برای بهترین نتایج. (اگر شما لازم نیست که گوگل مقوا در دست شما می توانید خود را بر اساس این دستورالعمل.)

حساب توییتر @BepiColombo, @esaoperations و @esascience را به همه ارائه به روز رسانی های زنده و حساب جداگانه برای فرد فضاپیما ساخت تا BepiColombo ارائه خواهد شد “محتوای اضافی و منحصر به فرد را” ESA گفت: در مورد حساب @ESA_Bepi, @JAXA_MMO و @ESA_MTM. شما همچنین می توانید دنبال BepiColombo پیشرفت عملا در آسمانها بالا سایت.

به صورت کلی (نه در زمان واقعی) بررسی اجمالی ماموریت پیشرفت شما همچنین می توانید با استفاده از تعاملی “است که در آن Bepi” ابزار در ESA سایت به کشف کردن که در آن فضاپیما خواهد بود در هر روز از ماموریت خود از جمله سیاره پرواز بار.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>