لیبرال شرق ساحل علم نویسنده مذاکرات به یک Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تگزاس مربی قدرت مورد COVID-19

خوب قبل از COVID-19 من مجبور به مستند اینجا را در Hoboken, New Jersey, من خواري در یک لیبرال اکو مجلسی. من خواندن نیویورک تایمز و نیویورکر و گوش دادن به رادیو عمومی ملی. من چت از طریق ایمیل, Twitter و Facebook با دیگر خوب و مناسب و معقول تهمت و نفرت مردمی است.

ما آمریکایی لیبرال ها به اشتراک گذاشتن یک دیدگاه خاصی از Sars-Cov-2. این یک باطل است پاتوژن و ما باید خود قرنطینه در یک مقیاس گسترده به سرعت گسترش آن به رغم وحشتناک اقتصادی هزینه. ما تحقیر تهمت و فاکس نیوز عوامل برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس حداقل در اوایل و این ادعا آن است که قابل مقایسه با آنفلوانزای فصلی. آنها به وضوح ضد علم احمقها. گهگاه بازیگران سیاسی از دیدگاه من nags من. چرا فقط به خاطر اینکه من لاغر چپ باید به نظر من این بیماری همه گیر در برخی از راه است ؟

من شده است با خانههای گلی خالی بیش از این سوال و حتی بیشتر به عنوان یک نتیجه از های اخیر مبادلات با علامت Rippetoe اجرا می شود که یک ورزشگاه در Wichita Falls, Texas. Rippetoe یک 64 ساله قدرت مربی که توصیه می کند افراد در کتاب ها و مقالات و پادکست در مورد نحوه دریافت قوی با بلند کردن وزنه. (او الهام گرفته از یکی از همکاران من در Stevens Institute of Technology, لیندزی Cormack, یک استاد علوم سیاسی برای تبدیل شدن به یک رقابت وزنه بردار.)

Rippetoe و من برای اولین بار عبور از مسیر در اواخر ماه فوریه زمانی که او با من تماس مورد “سرطان صنعت: اعتیاد به مواد مخدره در مقابل واقعیت است.” او می خواست به صحبت در مورد مقاله من در پادکست “شروع قدرت رادیو” که در آن او در مورد تناسب اندام و سلامت است. به من گفت مطمئن است. Rippetoe بود مطلع بلانت و خنده دار. او با growly تگزاس صدای تودماغی و او تا به حال یک ضد استبدادی خط که به من مربوط است. و او به وضوح دارای طعم بسیار عالی در علم نوشتن.

که نشان می دهد پخش مارس 20. یک ماه بعد Rippetoe پرسید: اگر من می خواستم به بحث در مورد “وضعیت فعلی با COVID-19.” به من گفت مطمئن است. ما بحث was posted آنلاین مارس 24. من گوش بیشتر از من صحبت کرد چرا که Rippetoe تا به حال بسیاری به خاموش قفسه سینه خود را. او هنوز هم خوش مشرب و jokey. و اشاره کرد که ترس می تواند شما را به انجام “کارهای احمقانه” او به یاد می آورد که در حالی که او در کشتن مارهای زنگی در اموال خود را به تازگی یکی به او زده و قلاب نیش خود را در پای نفس نفس زدن. “من احمق همه چیز را برای حدود 10 ثانیه,” او گفت:. اما خود را ضد استبداد بود واضح تر لبه از در قبلی ما چت, و آن را سخت تر برای من در ارتباطند.

وقتی توضیح دادم و خودم را به عنوان یک “خونریزی قلب لیبرال” که به نفع سوسیالیستی سیاست Rippetoe پکتیا میباشد “البته شما در نیوجرسی زندگی می کنند.” او یک “محافظه کار آزادیخواه” که نمی خواهند به زندگی می کنند در یک “حکومت پلیسی” که “کنترل هر جنبه ای از فعالیت های من.” او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و قصد دارد به او رای دوباره. “این ترفند به میل مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:, “این است که بدون توجه به آنچه او می گوید و یا انواع و فقط تمرکز بر روی آنچه که او بدست می گویند مانند برش مالیات فدرال و مقررات و تلاش برای رسیدن به ما از افغانستان و جنگ های دیگر. در زیر Rippetoe استدلال در مورد COVID-19 ساخته شده در این پادکست و از طریق ایمیل به دنبال من پاسخ.

آزادیخواه نظر COVID-19

Rippetoe که در رشته زمین شناسی به من اطمینان داد که او نه ضد علم و ضد دارو یا ضد واکسن. او می شود یک شات آنفولانزا هر سال است. اما او معتقد است که Anthony Fauci و دیگر مقامات بهداشتی باید به شدت اغراق آمیز تهدید COVID-19.

Rippetoe تحقیر موثر مدل از امپریال کالج لندن که در ماه مارس در مقایسه COVID-19 مرگبار آنفلوآنزای اسپانیایی 1918-1919 و پیش بینی شده بیش از 2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا “وجود ندارد داده ها نشان می دهد که میلیون ها نفر از مردم در حال رفتن برای مردن” Rippetoe گفت. توسط اواخر ماه آوریل در ایالات متحده مرگ و میر تا به حال تنها به سطح قابل مقایسه با یک بد فصل آنفولانزا و آن را در حال حاضر مسطح در شهر نیویورک و جاهای دیگر.

Rippetoe تحسین تجزیه و تحلیل از دانشگاه استنفورد اپیدمیولوژی جان Ioannidis (که ما آنها را نیز مورد بحث به طور خلاصه در سرطان پادکست). در یک بحث مقاله در اواسط ماه مارس Ioannidis استدلال کرد که با توجه به عدم اطمینان در مورد آن infectiousness و مرگ ما ممکن است زیاده به COVID-19. خاموش کردن کسب و کار و سفارش مردم به ماندن در خانه ممکن است در نهایت انجام بیش از آسیب خوب.

در آوریل Ioannidis و 16 سایر محققان با انجام یک مطالعه در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, که در آن آنها آزمایش افراد بدون علامت استخدام از طریق Facebook برای Sars-Cov-2 آنتی بادی است. آنها به این نتیجه رسیدند که تعداد زیادی از مردم در واقع آلوده coronavirus شد بیش از 50 برابر بیشتر از “حدود 1,000 موارد تایید شده در زمان بررسی.”

این نتایج نشان می دهد که coronavirus بسیار کمتر کشنده از نشان زودتر تخمین می زند که تقسیم تایید مرگ توسط موارد تایید شده. در اوایل مارس برای مثال تخمین زده شده که این کشندگی COVID-19 به 3.4 درصد بیشتر از 2.5 درصد نرخ 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. سانتا کلارا مطالعه برآورد مرگبار در 0.2 درصد تقریبا دو برابر معمول مرگ و مير ناشی از آنفولانزای فصلی. اگر چه سانتا کلارا مطالعه باعث انتقادهای تند مطالعات در لس آنجلس و نیویورک را تولید نتایج مشابه Rippetoe اشاره کرد.

با توجه به این حقایق Rippetoe معتقد سیاستمداران مقامات بهداشت و درمان رسانه ها و مردم باید overreacted به COVID-19. او به نام ملی خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار “مضحک ورزش در هیستری” است که “طراحی شده به طور کامل توسط ترس است.” Rippetoe سرزنش دولتی “نفس بیش از حد” در درجه اول در دولت های ایالتی و محلی به جای مقامات فدرال. “من در رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:.

به عنوان یک آزادیخواه Rippetoe متنفر گفته بودن چه توسط مقامات مانند شهردار ویچیتا فالز که تعیین شده خود را در ورزشگاه غیر ضروری کسب و کار. اگر او بخواهد به خطر سلامت خود را با نگه داشتن خود را در ورزشگاه باز و مشتریان خود را انتخاب کنید به نگه داشتن کار کردن چرا باید دولت آنها را مجبور به انجام در غیر این صورت ؟

Rippetoe با اشاره به این که شهر نیویورک به دلیل تراکم جمعیت بالا است غیر عادی. “سیستم بهداشت و درمان شده است ضعف و یا حتی به چالش کشیده و در هر نقطه ای از کشور به غیر از شهر نیویورک است.” در جای دیگر و بیمارستان و درمانگاه و دفاتر “تا حد زیادی خالی و به عنوان یک نتیجه هستند در بسیار وخیم شرایط مالی.” این اشتباه Rippetoe گفت: “برای قرار دادن بقیه از ما تحت همان قرنطینه مستند” به عنوان شهر نیویورک است. سوئد, گفت, بود, دست زدن به coronavirus به خوبی دور از محدودیت های کمتری نسبت به ایالات متحده

بچه های قدیمی مثل ما (Rippetoe است 64 من 66) بزرگترین خطر مرگ ناشی از کوروناویروس. آن را غیر منطقی است Rippetoe گفت: به زور ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها جوان و پیر به بیکاری برای نجات دهها هزار نفر از مردم که ممکن است در طول زندگی به هر حال. بیکاری نیز منجر به وحشتناک آسیب از جمله افزایش نرخ جسمی و بیماری های روانی جرم سوء خشونت و خودکشی. “مردم در حال رفتن به مرگ به عنوان یک نتیجه از این بی سابقه افراطی,” Rippetoe گفت.

لیبرال از نظر COVID-19

من امیدوارم که شما به من گفت Rippetoe که ما در واکنش به کروناویروس شده است پر از شکوفه اما در این مرحله ما باید هنوز هم گمراه در کنار احتیاط. “شاید ما زیاده به این بیماری همه گیر” به من گفت: “اما شاید ما نیست.”

من احترام زیادی برای جان Ioannidis که پیشنهاد کرده است که آمریکا زیاده و کسی را که من ذکر شده در نقد سرطان پزشکی است. اما دیگر کارشناسان ما سوال خود را تجزیه و تحلیل از این بیماری همه گیر و Ioannidis خود تاکید می کند که سانتا کلارا برآورد تخمینی. همان درست است از دیگر تلاش برای ارزیابی infectiousness و مرگ از Sars-Cov-2.

مطالعات نشان می دهد بالا عفونت نرخ های بد و همچنین به عنوان خوب مفاهیم. خبر خوب این است که این ویروس ممکن است بسیار کمتر کشنده از مدل های اولیه به عهده گرفت و بسیاری از مردم علائم ناچیز. خبر بد این است که آن را ممکن است به مراتب بیشتر عفونی از عهده گرفت که توضیح می دهد چرا از آن باعث شده است که چنین سریع خوشه در مرگ و میر.

بله مرگ و میر باطله خاموش در حال حاضر شده است اما از آنجا که از اقدامات محدود کننده که Rippetoe اشیاء. بدون اجتماعی فاصله بسیاری از مردم بیشتر خواهد بود در حال مرگ است. حتی با مستند coronavirus مرگ و میر در حال حاضر بیش از 60,000 آنفولانزا مرگ و میر در طول فصل 2017-2018 یکی از بدترین ها در دهه ها و مرگ و میر به نظر می رسد به احتمال زیاد برای رسیدن به 100,000 به زودی (به عنوان تهمت به تازگی اذعان کرد). سوئد نسبتا آرام پاسخ به همه گیر نیست و کار به عنوان به خوبی به عنوان برخی از علاقه مندان به ادعا.

همانطور که برای Rippetoe را آزادیخواه را در همه گیر—که او و بدنسازی مشتریان باید خطر عفونت و مرگ اگر آنها را انتخاب کنید–کسانی که نقض اجتماعی-دورى قوانین به مخاطره می اندازد دیگران به عنوان به خوبی به عنوان خود را. من به اشتراک گذاری Rippetoe نگرانی است که این بیماری همه گیر ممکن است منجر به افزایش دولت کنترل و نظارت هر چند من امیدوارم که ما حرکت در دموکراتیک مترقی جهت.

تا جایی که من تعامل با pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تگزاس آزادیخواه ترک من ؟ Rippetoe ساخته شده است به من آگاه تر از من تعصبات. از حالا به بعد من سعی کنید سخت تر به اجازه دیدگاه های سیاسی من و تحریف به نظر من از این بیماری همه گیر. پزشکان Vinay پراساد و جفری در حال پرواز را شبیه نقطه در یک مقاله آمار, اخبار روز جنجال بر Ioannidis. آنها را متهم به برخی از منتقدان از رد و یا استقبال از تجزیه و تحلیل خود را بر اساس پیامدهای سیاسی:

“جامعه در برابر یک خطر حتی سمی تر و کشنده تر از Covid-19: که رفتار علم می شود غیر قابل تشخیص از سیاست است. تنش بین دو سیاست قطب به سرعت و به طور سیستماتیک بازگشایی جامعه در مقابل به حداکثر رساندن توان در محل و انزوای اجتماعی نباید به کاهش جمهوری خواه و دموکرات صحبت نقاط حتی به عنوان بسیاری از رسانه ها ترویج چنین ساده انگارانه روایت.”

Rippetoe و من هنوز هم در تماس هستند. او پیشنهاد کرد که به بحث ما دوباره در شش ماه زمانی که باید آن را واضح تر اینکه ما در واقعیت افتاد به COVID-19. او از من دعوت به بازدید او هنگامی که (اگر؟) همه چیز به حالت عادی بازگشت. “شما واقعا نیاز به خارج شدن از شمال نیوجرسی. بیا به تگزاس برای یک دیدار. ما در خوردن و نوشیدن و از آن لذت ببرید در حالی که برای.” من می خواهم که.

مطالعه بیشتر:

خواهد COVID-19 ما را کمتر دموکراتیک و بیشتر مانند چین ؟

خواهد COVID-19 ما را بیشتر سوسیالیستی?

خوش بینی در زمان تاریک

آیا کنگره از وجودی ترس کمک تهمت?

Coronavirus و جناح راست پست مدرنیسم

بیماری همه گیر می دهد بینش پژوه به Botched COVID-19 پاسخ

مراقبه در طول طاعون

برای یک استراحت از COVID-19 پوشش اتمام, رایگان, آنلاین, کتاب ذهن-بدن مشکلات: علم ذهنیت که ما واقعا هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de