لباس های شسته شده تحویل Startup را نگه می دارد از دست دادن پزشکان لباس

کار بزرگ

لباس های شسته شده تحویل اندازی به نام پاک به تازگی ضرب یک مقدار عظیم از کسب و کار جدید با ارائه برای کمک به, کمک مالی به, و در غیر این صورت پشتیبانی پزشکی کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

شرکت دستکاری شده الهام بخش روایت در اطراف آن کار می کنند اما یک مشکل کوچک وجود دارد. معاون گزارش که پاک نگه می دارد از دست دادن مشتریان خود لباس اغلب آنها را وادار به رفتن بدون لباس — یا پزشکی scrubs — برای روز یا هفته در یک زمان.

رفتن تکاور

چندین پاک مشتریان از جمله پزشکی کارگران گفته معاون که آنها به طور خاص استفاده می شود پاک به دلیل حمایت از این ادعا به ارائه پزشکی کارگران — اما این تجربه واقعی بود و جهنمی. مشتریان متعدد گزارش خود را تحویل تاریخ بارها و بارها ضربه پشت های روز در یک زمان. دیگران مطلع شدند توسط پاک که لباس های خود را از دست داده شده است در دسترس نباشد.

“آنها را نگه داشته و ضمن تشکر از من برای سرویس من که گه” روان پزشک پرستار Jason Meisel گفت: معاون. “یک کارمند به نام من به من گفتن بود که او از نیویورک بود و برای او مهم است. که من برای او مهم است. مثل من اهمیتی نمی کنه. شما لعنتی خدا را شکر? شما در حال سرقت لباس من است. در بالای همه که شما در حال سرقت مراقبت های بهداشتی کارگران ،

Scavenger Hunt

به دلیل آن جذب بسیاری از مشتریان جدید Vice گزارش که پاک کارگران به پایان رسید تا مرتب سازی و سازماندهی مشتریان لباس در ماشین لباسشویی پارکینگ.

و که در آن مشتریان که سازمان بداهتا شکار روبنده خود را از دست رفته لباس آنها را در بر داشت: در خارج از, در خیابان های یخ زده با هم و reeking از کپک زدن.

ادامه مطلب: ‘WHERE IS THE REST OF MY رختشویی??’ [معاون]

بیشتر در راه اندازی: این مسخره راه اندازی می خواهد به کباب قهوه در فضا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de