A. I. می تواند نقطه دانش آموزان تلاش در بازی های آموزشی

جدید مدل هوش مصنوعی بهتر می تواند پیش بینی چقدر دانش آموزان در حال یادگیری در بازی های آموزشی, محققان گزارش.

بهبود مدل با استفاده از هوش مصنوعی (AI) آموزش مفهوم به نام چند کاره آموزش, رویکردی است که در آن یک مدل خواسته است برای انجام وظایف چندگانه.

مدل های جدید می تواند کمک به بهبود آموزش و یادگیری.

“در مورد ما ما می خواستیم این مدل قادر به پیش بینی اینکه آیا یک دانش آموز که هر سوال در یک آزمون به درستی بر اساس رفتار در حالی که بازی یک بازی آموزشی به نام جزیره کریستالمی گوید:” coauthor جاناتان رو یک دانشمند محقق در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی مرکز آموزشی انفورماتیک (CEI).

“استاندارد روش برای حل این مشکل به نظر می رسد تنها در کلی نمره آزمون مشاهده پیش آزمون به عنوان یک وظیفه” رو میگه. “در این زمینه ما چند کاره آموزش, چارچوب مدل 17 وظایف—از آنجا که این آزمون در 17 سوال است.”

محققان تا به حال گیم پلی و تست داده ها از 181 دانش آموزان است. هوش مصنوعی می تواند در هر دانش آموز در گیم پلی و چه هر دانش آموز جواب سوال 1 در آزمون است. با شناسایی مشترک و رفتارهای دانش آموزان که پاسخ سوال 1 صحیح و مشترک, رفتارهای دانشجویان چه کسی سوال 1 اشتباه AI می تواند تعیین کند که چگونه یک دانش آموز جدید خواهد جواب سوال 1.

هوش مصنوعی انجام این تابع برای هر سوال در همان زمان; گیم پلی مرور برای دانش آموز باقی می ماند اما هوش مصنوعی به نظر می رسد که رفتار در چارچوب سوال 2 سوال 3 و….

و این چند کاره رویکرد ساخته شده تفاوت. محققان دریافتند که چند کاره مدل شد در حدود 10 ٪ دقیق تر از مدل های دیگر است که با تکیه بر متعارف هوش مصنوعی و روش های آموزشی ،

“ما تصور می کنیم این نوع مدل مورد استفاده در یک زن و شوهر از راه هایی که می تواند به نفع دانش آموزان می گوید:” اولین نویسنده مایکل Geden یک پژوهشگر فوق دکترا. “این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اطلاع معلمان هنگامی که یک دانش آموز گیم پلی نشان می دهد که دانش آموز ممکن است نیاز به آموزش های اضافی. آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور تسهیل تطبیقی ویژگی های گیم پلی در بازی خود را. برای مثال تغییر یک داستان به منظور بازنگری این مفاهیم که یک دانش آموز در حال مبارزه با.

“روانشناسی به مدت طولانی شناخته شده است که به سوالات مختلف متفاوت ارزش” Geden می گوید. “کار ما در اینجا طول می کشد رویکرد میان رشته ای که ازدواج این جنبه روانشناسی با یادگیری عمیق و یادگیری ماشین به روش هوش مصنوعی است.”

“این نیز باز می شود درب به ترکیب پیچیده تر تکنیک های مدل سازی به نرم افزار آموزشی—به ویژه آموزشی نرم افزار است که سازگار به نیازهای دانش آموز می گوید:” اندرو امرسون coauthor از کاغذ و یک دانشجوی دکتری.

پژوهشگران به ارائه مقاله خود در 34 AAAI کنفرانس هوش مصنوعی است.

اضافی نویسندگان از NC امور خارجه و دانشگاه مرکزی فلوریدا. حمایت از کار آمد از بنیاد ملی علوم و از علوم اجتماعی و علوم انسانی شورای پژوهش از کانادا.

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de