یک تکنولوژی بالا قیمت محصولات صندلی توالت پاک خواهد شد دور خود نیاز به کاغذ توالت

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


در حالی که ایالات متحده آمریکا است که اغلب در خط مقدم بسیاری از روند آن هنوز نشدم پشت بقیه جهان در برخی موارد. و یکی از نمونه های این کشور عجیب و غریب و بی میلی به آغوش قیمت محصولات صندلی توالت. شاید به دلیل کنجکاو فرهنگ دلایلی که احتمالا در تاریخ به فلاور آمریکایی ها هنوز هم بستگی خشک و اغلب عام و کاغذ توالت برای دستشویی نیاز دارد. نه تنها سنتی کاغذ توالت سخت تر در بدن ما آن را نیز سخت تر در محیط زیست است. اما با کاغذ توالت که کمی بیشتر از یک نگرانی این روزها و این ممکن است زمان برای این کشور به دریافت در هیئت مدیره با قیمت محصولات و هیچ راه بهتری برای ما به انجام آن در مقایسه با یک Tushy قیمت محصولات صندلی توالت.

bidet toilet seat
Tushy

برای یک مدت زمان محدود شما می توانید یک Tushy کلاسیک با نام تجاری قیمت محصولات صندلی توالت برای ویژه قیمت 79 $که $20 تخفیف را از قیمت به طور منظم. Tushy کلاسیک متصل به تقریبا هر استاندارد توالت ندارد و نیاز به خود را در خط آب یا برق است. شما می توانید خودتان آن را نصب کنید در حدود ده دقیقه و سپس صرف بقیه از ابدیت تعجب کنید که چگونه و یا چرا شما همیشه تصمیم به زندگی می کنند بدون آن.

و Tushy کلاسیک مزایای نه تنها بهداشتی در طبیعت است. آن را نیز افزایش سلامت با بواسیر و UTIs در میان بیماری های کاهش منظم قیمت محصولات استفاده کنید.

Tushy
Tushy آبگرم

شاید یکی از دلایل آمریکایی ها شده اند و تمایلی به در می شود با وجود آشکار بهداشتی و درمانی است که ما فقط نمی خواهم این ایده از یک سرماخوردگی spritz از آب آن در صبح زود. در صورتی که در مورد شما صدق Tushy شما پوشش داده شده و همچنین با Tushy آبگرم قیمت محصولات صندلی توالت. برای مدت زمان محدود قیمت از $109 (یکی دیگر از $20 تخفیف) شما می توانید لذت بردن از تمام نظافت منظم Tushy کلاسیک اما با کنترل دما حسن نیت ارائه میدهد از داغ آب اتصال در خود فرو رفتن. که طلب نمی کند کمی گرمای اضافی در زندگی ما ؟

Tushy Travel
Tushy

Tushy کلاسیک و Tushy آبگرم هستند و هر دو سریع و نسبتا ارزان راه به نوبه خود شما را به یکی که مناسب یک پادشاه یا ملکه. اما حتی در یک سفر کمپینگ در وسط هیچ جا شما ممکن است خودتان قادر به مقابله با استفاده از کاغذ توالت (یا بدتر هر چه جایگزینی اتفاق می افتد به در دست). با Tushy سفر جمع و جور رفتن به هر جای, هوای آزاد, سفر قیمت محصولات شما لازم نیست که. آن تاشو آکاردئون مانند طراحی باعث می شود آن را جمع و جور و با احتیاط و آن را نشانی از نیاز به باتری و یا برق به کار می کنند. همه شما باید انجام دهید این است نقطه فشار و اسپری.

بنابراین آیا شما انتخاب کردن برای Tushy کلاسیک Tushy آبگرم و یا Tushy سفر روز خود را با تکیه بر کاغذ توالت در حال آمدن به پایان است. اتمام Tushy است قیمت محصولات صندلی توالت امروز و کشف آنچه که بقیه جهان در حال حاضر می داند: یک راه بهتر وجود دارد.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de