یک نگاه سخت در آلزایمر, علل و درمان

در مارس 2019 بیوتکنولوژی غول Biogen متوقف شد و دو محاکمه تجربی آن را بیماری آلزایمر با مواد مخدر aducanumab به دلیل آن به نظر نمی رسد برای بهبود حافظه در کاهش بیماران. سپس در تعجب برگشت چند ماه بعد این شرکت و شریک زندگی خود را, ژاپنی داروسازی ایسای گفت: آنها سازمان غذا و داروی آمریکا به تصویب درمان است. یک تجزیه و تحلیل جدید Biogen گفت: نشان داد که یک زیر مجموعه از افراد در بالاترین دوز در یک محاکمه آیا بهره مندی از ترکیب است که حل توده از یک پروتئین به نام بتا-آمیلوئید در مغز.

عقب و جلو گیری همراه با شکست کشت از دیگر آميلوئيد-پاکسازی ترکیبات را ترک کرده اند کارشناسان تقسیم در مورد اینکه آیا درمان آميلوئيد تجمع—طولانی تصور می شود بهترین هدف برای آلزایمر درمان—هنوز هم امیدوار کننده رویکرد است.

برخی از دانشمندان بازاندیشی به اصطلاح آميلوئيد فرضیه کمک به تولید آن در وهله اول. “من می خواهم بگویم آن است اما این لنگش می گوید:” متخصص ژنتیک جان هاردی که همکاری این مطالعات ژنتیکی که پیشگام این ایده بیش از دو دهه پیش. با توجه به هاردی که اجرا می شود مولکولی برنامه علوم اعصاب در دانشگاه کالج لندن و موسسه مغز و اعصاب “به [مفهوم] ما را به خود جلب کرد در سال 1998 است cartoonishly oversimplistic. وجود دارد مقدار زیادی از علامت سوال. ما فکر کردیم این سوالات خواهد بود در عرض چند سال. و در عین حال 20 سال بعد آنها پر نشده.” کارشناسان دیگر هر چند هنوز هم ادعا می کنند که آميلوئيد فرضیه قوی توضیح و درمان با هدف قرار دادن پروتئین هستند به راه راست رفتن است.

بتا-آميلوئيد اشکال زمانی که آمیلوئید پروتئین پیش ساز (برنامه) است خرد شده و توسط آنزیم بتا-secretase و گاما-secretase. بتا-آميلوئيد قطعات به طور معمول شکسته بیشتر است. اما در افراد مبتلا به آلزایمر بتا-آميلوئيد تجمع در اطراف سلول های عصبی. علاوه بر این دولایه از دیگر پروتئین تاو فرم در داخل سلول های عصبی. این تغییرات در نهایت به دنبال آن مرگ سلولی و انحطاط مغز است که باعث سوء ظن است که بتا-آميلوئيد شد یک علت. و مردم با خاص شکل ژنتیکی آلزایمر جهش در یکی از سه ژن که کد برای برنامه و دو جزء از گاما-secretase به نام presenilins. خود را به سلول های مغز دچار مشکل خلاص شدن از بتا-آميلوئيد. شواهد بیشتر در مورد آميلوئيد آمد از افراد با سندرم داون که یک نسخه اضافی از کروموزوم 21—که حامل ژن برای نرم افزار—و در نتیجه بیشتر از پروتئین است. این افراد نیز در معرض خطر بالای ابتلا به زوال عقل در سن 50. از جمله اکتشافات led دانشمندان برای پی بردن به این که معیوب آميلوئيد-پاکسازی ساز شد, مقصر در این بیماری است.

اما متعدد مواد مخدر شکست منجر به تجدید نظر در این اثر با هدف درمان تنها در آميلوئيد. بتا-آميلوئيد اغلب تجمع برای سال قبل از شروع علائم و همه کسانی که به این بیماری می رود به توسعه این بیماری است. در ماه فوریه دو آميلوئيد-هدف قرار دادن داروهای الی لیلی solanezumab و رچ را gantenerumab شکست خورده در یک کارآزمایی بالینی به صورت یک زودرس ژنتیکی نوعی بیماری تصور می شود به طور مستقیم به آميلوئيد سوخت و ساز بدن.

همگرایی تحقیقات از جمله کار از بیماری آلزایمر تعاونی مطالعه با حمایت ایالات متحده موسسه ملی پیری نشان می دهد که تجمع آمیلوئید است که تنها بخشی از یک مجتمع آبشار از فعل و انفعالات. “تجارب ما با انواع مداخلات با هدف قرار دادن آمیلوئید به وضوح آورده اند و ما به [این] نقطه می گوید:” هوارد فلدمن مدیر تعاونی مطالعه که توسط یک کنسرسیوم دانشگاهی و آزمایشگاه های دولتی است که انجام آزمایش های بالینی از آلزایمر درمان است. “به نظر می رسد بسیار دشوار است که یک آميلوئيد مداخله در حال رفتن به ساقه جزر و مد از این بیماری است.” اگر چه این فرضیه ممکن است یک توضیح خوب برای اوایل شروع رانده ژنتیکی اشکال این بیماری دیر شروع فرم احتمالا شامل مشکلات متعدد بنابراین روش تنها در آميلوئيد بعید است به کار فلدمن می گوید که همچنین یک استاد دانشگاه و متخصص مغز و اعصاب بالینی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

برخی از محققان مانند کارن داف از دانشگاه کلمبیا به نفع این ایده که پروتئین تاو دولایه بازی بخشی است که به عنوان بزرگ و یا بزرگتر از آن است که بتا-آميلوئيد. یک دلیل این است که درجه تاو آسیب شناسی بیشتر از نزدیک در ارتباط با شدت علائم شناختی از آميلوئيد آسیب شناسی می کند.

دیگر دانشمندان فکر می کنم التهاب و یا نقص در سد خونی مغزی ممکن است نقش مهمی. اما مواد مخدر با هدف قرار دادن تاو و التهاب شده بی اثر فلدمن یادداشت ها. او معتقد است که ترکیبی از مداخلات ممکن است بهترین روش: “یک مداخله ممکن است هرگز کافی در خارج از ژنتیک [زودرس] اشکال از بیماری است.”

وجود دارد ایده های دیگر نیز هست. در سال های اخیر هاردی و همکارانش آمده اند برای مشاهده اواخر شروع آلزایمر و دیگر بیماری های عصبی به عنوان نتیجه معیوب و آسیب پاسخ. آنها بر این باورند که در اوایل تجمع بتا-آميلوئيد ممکن است آسیب های عصبی سلولی و اگر سلول های ایمنی به نام میکروگلی (microglia) موفق به حذف این آسیب غشای پروتئین, آن می تواند به جلوگیری از غشای سلولی به اندازه کافی از پاکسازی بیشتر آميلوئيد—ترغیب چرخه آسیب. اخیر ژنوم توالی مطالعات حمایت از این ایده هاردی می گوید: اکثر ژن های شناسایی شده به عنوان عوامل خطر در اواخر شروع آلزایمر شامل microglial سوخت و ساز; دیگران رمزگذاری پروتئین است که کمک به ساخت و تعمیر غشای سلولی.

برخی از دانشمندان هنوز بر این باورند که آميلوئيد دارای یک نقش اصلی به دلیل مطالعات متعددی ارتباط آن تجمع به شدت علائم است. “به نظر من این فرضیه بسیار زنده و سالم می گوید:” دیوید Holtzman صندلی مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “هیچ شکی نیست که علم می گوید بتا-آميلوئيد مهم است که در این بیماری است. سوال این است که می توانید آن را به عنوان یک درمان؟”

هاردی هر چند شک و تردید نسبت به او در دهه پیش فکر می کند که این فرضیه به داده های قوی در پشت آن و او معتقد است که آميلوئيد مواد مخدر ممکن است عملکرد نتایج ضعیف هستند زیرا با توجه به مراتب بیش از حد در اواخر بیماری پیشرفت. “اگر من با داشتن یک حمله قلبی, یک استاتین ممکن است راست, دارو, است, اما آن را خیلی دیر است,” او می گوید. پزشکان در نهایت ممکن است قادر به اندازه گیری ژنتیکی خون یا مایع نخاعی بیومارکرهای پیش بینی است که در معرض خطر ابتلا به آلزایمر که آن را ممکن است برای درمان آنها را قبل از آنها نشانه توسعه.

دیگران می گویند آميلوئيد را اهمیت واقعی ممکن است به عنوان یکی از کسانی که بيومارکرهای. “من فکر می کنم آميلوئيد است بسیار مهم نشانگر درک خطر و چه زود ما می تواند به تشخیص بیماری می گوید:” دنیس پارک صندلی رفتاری و علوم مغز دانشگاه تگزاس در دالاس که مطالعات پیری مغز. “من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد در حال حاضر بهتر است.”

رفتن به جلو به نظر می رسد بعید است که این رشته را رها فرضیه آمیلوئید. اما دانشمندان به نظر می رسد پس از یک مدت زمان طولانی آماده به مشاهده گسترده تر از فرآیندهای دیگر در محل کار در این ناوشکن از ذهن و خاطرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de