تعداد فزاینده ای از کشورها ضربه بزنید تا اطلاعات گوشی آهنگ COVID-19

این یک مدافع حریم خصوصی بدترین کابوس. آن را نیز ممکن است یکی از ما تنها امیدوار است. با این حال شما آن را بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال ضربه زدن به شهروندان محل تلفن همراه داده ها برای نظارت و پیگیری گسترش coronavirus به منظور کند کردن سرعت از عفونت.

واقعی میزان نظارت بستگی به کشور با توجه به آستانه. و بیشتر به طور خاص, آن بستگی به حفظ حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات و قوانین مربوطه هر کشور به تصویب رسید. مثلا GDPR مانع از کشورهای اروپایی از دیدن یک فرد اطلاعات گوشی اما The Verge گزارش می دهد که کشورهایی مانند اسرائیل و تایوان در حال گرفتن بیشتر اقدامات شدید.

در اینجا چیزی است که این اقدامات مانند نگاه:

– ایالات متحده: تعدادی از راه اندازی در حال کار بر روی برنامه برای نظارت و ردیابی عفونت و دولت گزارش شده است که در مذاکرات با سیستم عامل مانند Facebook در مورد دسترسی به خود را ردیابی اطلاعات.

– اروپا: کشورهای در حال کار با داده های جمع آوری شده است که حداقل تا حدی ناشناخته خواهد ماند. بنابراین در حالی که مقامات نمی تواند با دقت اشاره کردن که چه انجام آنها می توانید مشاهده که چگونه به خوبی مردم رعایت قرنطینه پروتکل یکهو.

– اسرائیل: با توجه به سنگین تر دست مقامات فدرال هم اکنون می توانید آهنگ بیماران منحصر به فرد که تست مثبت برای COVID-19.

– ایران: ساخته شده یک برنامه در نظر گرفته شده برای تشخیص coronavirus که به جای اجازه می دهد تا دولت پیگیری افراد است.

– چین: تنظیم هر فرد قرنطینه سطح با ارسال کد به گوشی های هوشمند خود را پس از آن می تواند گزارش متخلفان به پلیس.

– تایوان: گزارش ساخته فنس الکترونیکی سیستم که به طور خودکار گزارش های افرادی که سرمایه گذاری بیش از حد دور از خانه های خود به پلیس.

– کره جنوبی: تا کنون تهاجمی ترین از همه است. با توجه به آستانهدولت ایجاد یک نقشه از همه داده های تلفن همراه — و آن را در دسترس عموم — به طوری که هر کس می تواند پیگیری که آیا آنها می خواهم در معرض شده است.

با هر یک از این فن آوری بهداشت عمومی اقدامات وجود دارد از دست دادن حریم شخصی در دو. به حدی که قابل قبول — و چقدر اعتماد را می توان در کسانی که در قدرت هنوز در حال شدت مورد بحث به دلیل آن سخت گیرانه oversteps کره جنوبی در پاسخ به نظر می رسد به کار کرده اند.

بیشتر بخوانید: دولت ها در سراسر جهان به طور فزاینده ای با استفاده از داده های مکان به مدیریت coronavirus [آستانه]

بیشتر در مورد ردیابی گوشی: این دانشگاه MIT و هاروارد ساخته شده در نرم افزار می تواند سرعت گسترش Coronavirus

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>