کهکشانی سقوط می تواند در پشت کهکشان راه شیری را منحرف ظاهر

کهکشان راه شیری را شکل تاب خورده احتمالا به دلیل طولانی مدت در برخورد با یک کهکشان کوچکتر. اما کدام کهکشان این ممکن است یک راز است.

این بینش می آید حسن نیت ارائه میدهد از گایا سفینه فضایی اروپا آژانس فضایی ماموریت طراحی شده برای نقشه حرکت به یک میلیارد ستاره را با دقت بالا.

گایا zeroed در راه شیری دیسک است که منحنی در یک طرف و نقاط پایین از سوی دیگر ایجاد یک شکل تاب خورده. این فضاپیما مشاهدات نشان داده اند که در پیچ و تاب در حال حرکت است در طول زمان و کاملا به سرعت.

مرتبط با: کهکشان راه شیری مسابقه: مسابقه در کهکشان فراست

یک تجسم از راه شیری را پیچانده شده ، (اعتبار تصویر: ESA)

پیچ و تاب در حال تغییر است به طوری سریع است که دانشمندان فکر می کنم که قبلی توضیحات به صورت اریب شکل — مانند یک میدان مغناطیسی یا تاثیر ماده تاریک است که ما نمی توانیم به طور مستقیم ببینید — نمی خواهد در این مورد که این تولید در حال حرکت آهسته تغییرات. به طوری که فقط برگ های شدید راه حل: برخورد کهکشانی.

“ما اندازه گیری سرعت پیچ و تاب با مقایسه این داده ها با مدل های ما. بر اساس به دست آمده سرعت پیچ و تاب خواهد تکمیل یک چرخش به دور مرکز کهکشان راه شیری در 600 تا 700 میلیون سال” سرب نویسنده Eloisa Poggio یک دانشجوی دکتری در تورین منسوب به فیزیک نجومی رصدخانه در ایتالیا در بیانیه ای گفت از آژانس فضایی اروپا. (در مقایسه خورشید در حدود 220 میلیون سال به مدار کهکشان راه شیری است.)

که کهکشان ناشی از این برخورد یک راز باقی مانده است. یکی ممکن است نامزد کوتوله کهکشان در صورت فلکی قوس است که دانشمندان می گویند احتمال انجام حرکت را از طریق کهکشان راه شیری دیسک چند بار در گذشته است. علاوه بر این مدل های فعلی نشان می دهد که در صورت فلکی قوس است که جذب می شود به کهکشان راه شیری است. اما مطالعه بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای حمایت از این امکان.

گایا عامل شده است در فضا به مدت شش سال. بیشتر داده های منتشر شده بعد از آن در سال 2020 و در نیمه دوم سال 2021 ممکن است کمک برای ریختن به نور بیشتر در این رمز و راز این تیم گفت.

یک مطالعه بر اساس پژوهش منتشر شده در طبیعت نجوم.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>