یک آتش سوزی در چرنوبیل است و انتشار مقادیر زیادی از اشعه

منطقه مرده

مقامات اوکراین می گویند یک جنگل آتش است و باعث تابش سطوح به سنبله در منطقه چرنوبیل نیروگاه هسته ای است که ذوب در سال 1986.

“خبر بد وجود دارد — در مرکز آتش تابش بالاتر از نرمال” نوشت: Egor Firsov سر اوکراین زیست محیطی, خدمات بازرسی در Facebook post. “همانطور که شما می توانید در این ویدئو خوانش از [Geiger counter] هستند 2.3 زمانی که هنجار است که 0.14. اما این تنها در منطقه از آتش شیوع.”

Disasterscape

پس از چرنوبیل مرگبار 1986 بحران منطقه اطراف کارخانه باقی مانده است خالی از سکنه — اجازه می دهد طبیعت به بیش از شهر رها شده.

اما در حال حاضر فروغ است reigniting شبح قدیمی دهه فاجعه سایت. ساکنان اوکراین, پایتخت کیف هستند حتی در مورد تنفس در تابش با توجه به نگهباناست که حدود 60 مایلی جنوب چرنوبیل هر چند Firsov وجود دارد گفت: هنوز علت برای زنگ.

زمان سرگرم کننده

مقامات می گویند که 27 ساله اعتراف کرده است که او مجموعه آتش سوزی “برای تفریح” با توجه به نگهبان.

این معلوم نیست که آیا سطح تابش ادامه خواهد داد به سنبله و یا مرگ را به عنوان آتش نشانان در ادامه کار خود را در منطقه, اما Firsov گفت که از یکشنبه, تابش, سطوح در سایت حدود شانزده برابر هنجار.

ادامه مطلب: چرنوبیل سطح تابش سنبله به عنوان آتش سوزی جنگل خشم [ایسنا]

بیشتر در مشتری: شجاعانه گردشگران می توانند در حال حاضر بازدید چرنوبیل اتاق کنترل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>