چند سوپر آلوده’ فوران اکثر آلودگی های صنعتی

تعداد کمی از امکانات غیر منتظره ای منتشر می کنند که سطوح بالایی از مواد شیمیایی سمی حساب برای اکثریت سالانه آلودگی صنعتی سال پس از سال با توجه به یک مطالعه جدید پوشش 15 سال دوره.

“این الگو قبلا شناسایی شده در یک صنعت در یک نقطه در زمان اما مقاومت مواجه شد” خوب است که یک استثنا.’ آنچه ما نشان داد که این استثنا این قاعده می گوید:” سیمون Pulver, دانشیار مطالعات زیست محیطی در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا و شرکت سرب نویسنده این مقاله در محیط زیست, پژوهش نامه.

این مطالعه برای اولین بار به ایجاد رابطه در تولید آلودگی سمی هر دو در سراسر طیف گسترده ای از صنایع و بیش از یک دوره طولانی از زمان.

محققان ما سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) اطلاعات پوشا سال 1998 تا 2012 در سمی منتشر شده از بیش از 25000 امکانات در 322 صنایع تولیدی.

نتایج قابل توجه

“بیشتر شما مقایسه مانند امکانات بیشتری به شما یک تعداد انگشت شماری از امکانات حسابداری برای اکثریت آلودگی سمی منتشر شده در یک سال است که از صنعت” Pulver می گوید. “این یک الگوی سازگار در سراسر طیف گسترده ای از صنایع است. این یک فاحش الگوی چرا که آن را واقعا شدید و آن را فوق العاده پایدار الگو در طول زمان است.”

“همه آلوده هستند حتی کسانی که به نظر می رسد مانند آنها باید باشد چرا که آنها در همان صنعت تولید کالاهای مشابه et cetera می گوید:” منجر نویسنده مری کالینز از دانشگاه سیراکوس.

“یک گروه کوچک تولید بسیار آسیب بیشتری نسبت به بقیه. این پیدا کردن است نه به طور کامل اما با سیمون و ما دو نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی (داستین تپه و بن Manski) ما نشان می دهد که این به طور گسترده ای واقعی در سراسر صنایع و زمان است.”

این یافته ها دارای پیامدهای قابل توجهی برای تنظیم آلودگی سمی و نشان می دهد که تمرکز بر روی تعداد نسبتا کمی از امکانات انجام کار بیشتر آلوده می تواند منجر به کاهش عمده به آلودگی است.

“وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از امکانات است که به تنهایی تولید بیش از 50 درصد از کل صنعت تولید گازهای گلخانه ای” کالینز می گوید.

از بیش از 25000 امکانات تیم مورد تجزیه و تحلیل آنها مشخص 1,116 به عنوان آلوده فاحش تعریف شده به عنوان تنها امکاناتی که تولید 50 درصد یا بیشتر از کل سالانه خطر در یک صنعت.

“اما آن را پیچیده” Pulver می گوید. ساخت آن پس در میان دیگر پیچیدگی این است که همیشه همان امکانات هر سال انجام فاحش آلوده. از گروه فوق العاده آلاینده امکانات محققان توجه داشته باشید تنها 31 امکانات “همواره آلوده فاحش در صنايع خود در طول دوره مطالعه.”

گروه کوچک از بزرگ آلوده

در مطالعه خود کالینز و Pulver نگاه بیش از 300 صنایع که گزارش شده است که تولید گازهای سمی به حال بیش از پنج امکانات گزارش انتشار گازهای گلخانه ای در هر سال و تا به حال اطلاعات در مورد کارکنان خود را به طور کلی ارائه یک جامد خصوصیات بخش تولید ایالات متحده.

محققان دقیق به مقایسه چیزهایی که به عنوان مشابه که ممکن است مانند امکانات ساخت محصول مشابه و با دسترسی به همان فن آوری و کنترل برای اندازه تسهیلات.

پیدا کردن که “این نسل از آسیب های زیست محیطی است نه توزیع به طور مساوی در سراسر واحدهای بلکه متمرکز در یک گروه کوچک از فاحش بازیگران” نتایج خود را به چالش فرض تناسب بین فعالیت های اقتصادی و آسیب های زیست محیطی.

“حتی با تمام کنترل—همان کسب و کار انجام می شود در همان راه شما ببینید این نابرابری” Pulver می گوید. “بسیاری از امکانات تولید مقدار آلودگی سمی در همه را به محصول خود را در حالی که تعداد انگشت شماری کوچک در حال تولید یک کل بسیاری از آلودگی سمی به انجام دقیق همان چیزی.

“شما انتظار نابرابری هنگامی که شما نگاه در اقتصاد به عنوان یک کل وجود دارد بیشتر منابع بر کسب و کار همه چیز به طور مساوی توزیع شده در طبیعت و غیره,” او می گوید. “اما این که چرا من این الگوی بنابراین تعجب آور است. ما انتظار می رود برای دیدن برخی از آن اما نه برای آن به این گسترده است.”

رتبه بندی صنعتی آلاینده

برخی از جزئیات جالب: بالاترین سطح از رابطه محققان کشف به نظر می رسد در “اساسی دیگر معدنی تولید مواد شیمیایی” category; بالاترین صنعتی و ساخت قالب. بزرگترین افزایش در نابرابری در طول دوره مطالعه رخ داده در قیر زغال سنگ استخراج از معادن زیرزمینی.

گرفته شده در مجموع این یافته ها باید هر دو علمی و مفاهیم سیاست برای طبیعت از آلودگی نسل برای نقش هدف در محیطی تنظیم مقررات تصمیم گیری و تلاش برای از طرفداران محیط زیست با توجه به نویسندگان.

“برخی از امکانات که در آن وجود دارد فرصت های واقعی برای یادگیری و پیشرفت آنها را در خط با امکانات دیگر در صنایع” Pulver می گوید. “استاندارد وجود دارد که ممکن است از نظر آسیب به محیط زیست و استاندارد نشان داده شده است توسط اکثریت قریب به اتفاق امکانات. در اینجا فرصت را به دریافت کنید که تعداد انگشت شماری از امکانات به آن استاندارد است.”

منبع: UC Santa Barbara

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>