مشهور عصب شناسی در حال بررسی تجارب نزدیک به مرگ

با نزدیک شدن نور

در طول تاریخ افرادی که تا به حال تجربه نزدیک به مرگ (NDEs) آنها را به عنوان سعادتمند و یا مسالمت آمیز و دانشمندان علوم اعصاب هنوز مطمئن نیستند که چرا است.

اما مشهور عصب شناسی Christof کخ رئیس جمهور و رئیس دانشمند از آلن موسسه علوم مغزی است برخی از ایده های. در یک مقاله علمی آمریکاKoch پروب تاریخی حساب از NDEs و اساسی علم آگاهی به باز کردن چیزی است که در مغز یک فرد است که باعث می شود آنها احساس سعادتمند و پذیرش خود را از بلندی سقوط.

مخفی ساز

کخ اشاره به سه دهه پژوهش در NDEs که توصیف آنها به عنوان رنگی واقعی و ظاهری تجارب که تمایل به سعادتمند. اما در حالی که بسیاری از بازماندگان خود را توصیف تجارب معنوی در نظر کخ باقی مانده ریشه در زیست شناسی.

“من قبول واقعیت از این به شدت احساس تجربه” کخ نوشت: در SciAm. “آنها به عنوان معتبر به عنوان هر نوع دیگر ذهنی احساس یا ادراک است. به عنوان یک دانشمند ، اما من تحت عمل فرضیه که همه افکار ما, خاطرات percepts و تجارب یک ineluctable نتیجه طبیعی علی قدرت مغز ما به جای هر فوقالعاده هستند.”

بستن

کخ فرضیه است که علت ریشه ای از یک NDE است که بخش های اصلی مغز تعطیل به علت تروما و یا کمبود اکسیژن و در مقایسه با نتیجه عجله به رفتارهای افراطی مانند غواصی آزاد کوه نوردی و یا حتی وابسته به عشق شهوانی, خفگی.

“محلی مناطق مغز go offline یکی پس از دیگری” کخ نوشت: در SciAm. “ذهن که بستر است که هر کدام نورون دست نخورده باقی می ماند پس از آن چه آن را همیشه می کند: آن را می گوید داستان شکل توسط یک فرد با تجربه و حافظه فرهنگی انتظارات است.”

ادامه مطلب: آنچه در تجربه نزدیک به مرگ نشان می دهد در مورد مغز [Scientific American]

بیشتر در Christof کخ: عصب شناسی: کامپیوترهای معمولی هرگز آگاهانه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>