کلرادو محله اجرا می شود در یک متکی به انرژی پاک, شبکه

محلی شبکه

در بازالت, کلرادو, جدید توسعه مسکن در حال آزمایش یک راه جدید برای توزیع برق است.

به جای تکیه بر یک گیاه جایی برای دل کردن برق به خانه های خود ساکنان بازالت ویستا در حال توسعه با تکیه بر تجربی مجازی نیروگاه سیمی گزارش. هر خانه تولید انرژی پاک برای محله از طریق پانل های خورشیدی و ذخیره آن برای بعد از آن در باطری — یک پتانسیل مثال بیشتر انرژی پایدار زیرساخت ها است.

استقراض شکر

Holy Cross انرژی یک عضو متعلق به شرکت آب و برق در منطقه کمک کرده و اضافه اینترنتی-دستگاه متصل به هر یک از بازالت ویتا خانه است که کنترل جریان برق در شبکه محلی و همچنین به عنوان بزرگتر شبکه مربوط به یک قدرت منطقه ای گیاه در صورت نیاز.

“ما لازم نیست که برای مقابله با هر یک از ماشین آلات” ساکن Katela مورن Escobar گفت: سیمی. “خانه کار تمام شود.”

انرژی کارآمد

به طور معمول یک نیروگاه تولید برق و ارسال آن به خارج از منطقه است. اما از آنجا که این کار را در زمان واقعی اپراتورهای آن نیاز به پیش بینی چقدر این منطقه را که اغلب منجر به تلف مازاد. این بدان معناست که هزینه غرق شده و اگر گیاه سوختگی سوخت های فسیلی نیازی نابودی محیط زیست.

“زندگی در یک خانه مقرون به صرفه با خالص صفر استفاده از انرژی فوق العاده است برای محیط زیست و منابع مالی” Escobar گفت: سیمی. “من امیدوارم که این مدل تکرار در جاهای دیگر.”

ادامه مطلب: نیروگاه از آینده است که حق خود را در صفحه اصلی [سیمی]

بیشتر مجازی نیروگاه: چین در حال ساخت آن اولین باتری سازی تاسیسات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>