یک “اسم حیوان دست اموز ابولا” اپیدمی فراگیر از طریق امریکا خرگوش

صاحبان حیوانات خانگی و حیات وحش حفاظت یکسان هستند وحشت زده از یک کشنده و بسیار مسری بیماری گسترش در میان خرگوش جمعیت در ایالات متحده است.

خرگوش خونریزی دهنده بیماری است که برداشت خاطره انگیز moniker “اسم حیوان دست اموز ابولا” شده است در اطراف برای چند دهه. اما در حال حاضر آن را هدف قرار دادن آمریکا با خرگوش مرگ و میر گزارش شده در نیویورک و واشنگتن و در حال حاضر هفت کشور, در شمال غرب, Popular Science گزارش. آن را ویرانگر داخلی و وحشی — و گاهی اوقات در معرض خطر — خرگوش جمعیت.

سوزان کر یک آموزش و پرورش و توسعه متخصص در واشنگتن وزارت امور خارجه وزارت جهاد کشاورزی گفت: علم محبوب است که این بیماری را بالا عفونت و مرگ و مير “هر دو نشان دهنده دیرین که از ترس آمده است درست است. خرگوش علاقه مندان همواره از این بیماری وحشت زده.”

به طور کاملا روشن است: این بیماری با وجود آن نام مستعار است و ربطی به ابولا و نمی تواند انسان را آلوده سازد. نام می آید از چگونه مشابه این دو بیماری علائم عبارتند از: آلوده خرگوش باید یک کم شانس زنده ماندن شدید التهاب خونریزی و نارسایی ارگان که خرگوش خونریزی دهنده بیماری باعث می شود.

کارشناسان می گویند خرگوش صاحبان می توانید محافظت از حیوانات خانگی خود را با موارد فوق وحشی چمن و کاج boughs. نیز وجود دارد یک واکسن است که می تواند وارد شده از اروپا, Popular Science گزارش. اما اياد باید یک زمان سخت در حفاظت از خرگوش وحشی است که اگر آنها می میرند می تواند محروم حیوانات دیگر از حیاتی منبع غذایی.

برای برخی از گونه های حفاظت’ استراتژی اساسا جوش پایین به عبور از انگشتان دست خود را, Popular Science گزارش.

“من امیدوار هستم که به دلیل [خرگوش-گونه مانند] pika زندگی در ارتفاعات بالا که شاید… آنها خواهد بود فقط قطع به اندازه کافی است که این ویروس نمی خواهد به آنها” Deana کلیفورد ارشد دامپزشک حیات وحش در کالیفرنیا گروه از ماهی ها و حیات وحش حیات وحش تحقیقات آزمایشگاه گفت محبوب علم است. “اما ما نمی دانیم.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net