یک مرده ستاره’ گیر کرده است در یک گرداب منحرف Spacetime

کشیدن و رها کردن

یک تپ اختر — مرده باقی مانده از یک ستاره که منفجر در یک ابرنواختر در یک کهکشان دور فقط ثابت اینشتین راست و در عین حال دوباره با نشان دادن یکی از پیش بینی های او برای رفتار جهان است.

این تپ اختر مدار یک کوتوله سفید ستاره که به سرعت در حال چرخش است که آن را در واقع میکشد فضا زمان در اطراف آن مانند چنگال twirling را نیش می زنند, اسپاگتی, عجیب و غریب پدیده ای به نام قاب کشیدن که تا به حال قبل از هرگز شده است قطعی مشاهده شده توسط دانشمندان با توجه به Space.com.

حذف فریم

به منظور پیچ و تاب فضا زمان به اندازه کافی برای تغییر مدار از یک هاستینگ به کوتوله سفید شلاق در اطراف در یک چرخش کامل 30 بار در هر ساعت با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله علوم.

ستاره شناسان گمان می کنند که با تماشای چگونه pulsar wobbles در اطراف محور خود آنها در نهایت می تواند اینسو انسو جمع کردن درک بهتر از نحوه ی شکل گیری و رفتار در طول زمان با توجه به Space.com.

آمدن

این غیر معمول به پیدا کردن یک تپ اختر در مدار یک کوتوله سفید ستاره که بیش از آن است که موسسه ماکس پلانک اخترفیزیکدان Vivek Venkatraman کریشنان گفت: Space.comو این کشف جدید می تواند کمک به فاش کردن آنچه که آنها را گرد هم آورده.

“چگالی ماده در داخل یک ستاره نوترونی به مراتب بیش از آنچه می توان در یک آزمایشگاه” گفت: Space.com “بنابراین وجود یک ثروت از فیزیک جدید به یاد می شود با استفاده از این تکنیک به دو نوترون-سیستم های ستاره ای.”

ادامه مطلب: فضا-زمان است که چرخش در اطراف یک ستاره مرده اثبات اینشتین راست دوباره [Space.com]

بیشتر در فضا زمان: عجیب و غریب, سیاه چاله “میکشد” فضا زمان, انفجار Wobbling پلاسما جت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im