لیست مختصری از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکسته Coronavirus وعده

در مارس 13, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و وعده گسترده و فراگیر عمل به سرعت در حال توزیع آزمایشات و درمان است.

یک ماه بعد از آن اتفاق افتاده است. در همین حال آمریکا COVID-19 تلفات همچنان در حال صعود به سمت بالا و نه تنها وعده داده شده تست پزشکی وارد نمی کند اما دولت ممکن است در واقع کاهش پاسخ آن تلاش.

در طول اضطراری اعلام که بسیاری به عنوان عجیب و غریب, infomercial برای شرکت های بزرگ از جمله روشه تشخیص و, هدف, مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک مشارکت عمومی-خصوصی برای بسیج علیه شیوع. در اینجا برخی از آنچه به او وعده داده شده در مقایسه با آنچه در واقع اتفاق افتاده است به گزارش NPR.

وعده: گوگل به منظور توسعه یک وب سایت برای کمک به مردم در سراسر امریکا روی صفحه نمایش برای COVID-19 علائم از صفحه اصلی.

واقعیت: گوگل هرگز ایجاد چنین سایت. اما مسلما متعلق به همان شرکت مادر به عنوان گوگل را رول کردن غربالگری و تست سایت در پنج California counties.

وعده: درایو-از طریق coronavirus تست در پارکینگ عمده retailors مانند CVS و هدف است.

واقعیت: هدف هرگز وارد یک همکاری رسمی با دولت است. CVS خارج شده و Walgreens باز در مجموع هشت سایت های همراه در سراسر کل کشور است.

وعده: بهداشت و درمان شرکت LHC گروه را ارائه تجهیزات به مردم اجازه دهد که فکر می کنند بیمار آزمایش در خانه.

واقعیت: LHC گروه گفت NPR که آن را نه نورد صفحه اصلی, تست, اما در آن سپری کرده است ماه گذشته در تلاش برای دریافت تجهیزات حفاظتی برای کارگران پزشکی.

وعده: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را چشم پوشیدن از مجوز مورد نیاز به پزشکان اجازه عمل در آمده است که باید بیشتر دست به دست در عرشه.

واقعیت: پزشکی مجوز صادر شده توسط دولت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانست به دنبال از طریق در این وعده اگر او تلاش کرد.

در ضمن چه موفقیت امریکا مواجه شده است تا کنون ناشی از روزمره مردم انجام بخشی خود را: ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است نگه داشتن فاصله خود از دیگران زمانی که آنها را به سرمایه گذاری در خارج.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>