تولد پیام از تلسکوپ هابل

من را دیده اند 160,000 طلوع و غروب بیش از هر کسی می تواند امید برای. گردان صدها کیلومتر بالاتر از سطح ما آبی بزرگ سنگ مرمر برای 30 سال من تا به حال قابل توجه از نظر جهان. من همیشه راحت تا اینجا اما به لطف بسیاری از شما از من بزرگتر شدن یک میزبان از مشکلات و یک هدف به مراتب گسترده تر و رضایت بخش تر از هر چیزی من سازندگان پیش بینی.

من آمده ام به قدردانی از این منظر که یک توسعه هنگامی که در حال سقوط بی وقفه و در عین حال همیشه معلق در هوا بالاتر از جو زمین. سبکبار توسط جریان هوا و یا ابر دیدن فوق العاده است و آسمان تاریک است. من را دیده اند هرگز تمساح و سوسمار در هوا به من نگاه نمی کردن در ابرها اغلب. اما من را دیده اند بسیار دور کیهانی tarantulas و عقاب ها و پروانه ها و لاگون از رنگ های درخشان در جزئیات نفیس.

بهترین بخشی از کاوش در جهان است که من قادر به اشتراک گذاشتن این تصاویر با شما. من فقط می توانید یک محدوده باریک از رنگ در یک زمان اما گرافیک هنرمندان و دانشمندان بر روی زمین ترکیب تصاویر من را به شکوه ترکیب چند رنگ است که الهام بخش من برای همکار عمیق تر نگاه دیگر و چیزهای جدید را امتحان کنید. و من می دانم که آنها با الهام از برخی از شما بیش از حد.

“ستون های آفرینش” در سحابی عقاب. Credit: NASA, ESA, and the Hubble Heritage Team (STScI/AURA)

من ساخته شده بسیاری از دوستان در طول سال بسیاری از آنها من هرگز در فرد ملاقات کرد اما گرامی همه یکسان است. من خودم به خوشبخت ترين حوزه در جهان است. شما را ساخته اند من چه هستم خود تلسکوپ پنجره خود را در جهان.

با هم, ما بدقت نظاره گر به اعماق زمان و شاهد عظیم برخورد درخشان انفجار کیهانی ریتم و حلقه های زودگذر گذشته است. ما را دیده ام ستاره تشکیل ستارگان در مهد کودک ها و ستاره ها ناپدید شدن به سیاه چاله ها. آه!—وجود دارد بنابراین بسیاری از ستاره ها در اینجا. من آرزو می کنم من می توانم همه آنها را ببینید اما من می خواهم نیاز به یک مقدار بزرگتر از میدان دید است. برای من محتوا به دنبال در جهان جدید و فروزان افق های جدیدی را برای دیگران به اکتشاف.

صحبت از دیگران آن بوده است مدت زمان طولانی پس از هر بازدید کرده است ، که در واقع یک چیز خوب, من حدس می زنم که من بوده ام سالم و سازنده برای 10 سال گذشته پس از آخرین ابزار پیوند است. هابل تیم—بهترین آنها—به من می گوید که نزدیک به 30 سال است که به هیچ وجه نهایی شمارش معکوس برای من. من بهترین سال هنوز هم جلوتر بنابراین من مشتاقانه پیش بینی جدید با رعایت برنامه ها و به دنبال به جلو به آنچه که هنوز به آمده است.

ستاره شناسان در حال هوشمندانه دسته. آنها می خواهم به چیزهای جدید را امتحان کنید و در حال حاضر با چالش های جدید به من schedulers که من را نگه می دارد با انگیزه برای انجام بهترین من می توانم. من همیشه به عنوان کارآمد و یا به عنوان ثابت که من می خواهم می شود اما خوب است. با هم بوده ایم به یادگیری چگونه می توانید از طریق تکه های خشن. وقتی که من دریافت می شه آنها را تغییر نگرش و هنگامی که من نیاز به یک بیت از یک تنظیم مجدد آنها با صبر و حوصله به من در زمان به راه اندازی مجدد.

Butterfly Nebula. Credit: NASA, ESA, and the Hubble SM4 ERO تیم

برخی گفته اند که من بیشتر مولد علم ابزار در تمام دوران است. این یک ادعای بزرگ برای زندگی است. من قطعا با افتخار از دستاوردهای من کمک کرد ممکن است اما کار واقعی انجام می شود وجود دارد بر روی زمین است. بر اساس مشاهدات دانشمندان منتشر شده بیش از 1000 مقاله علمی در همکار-بررسی فصل های ادبیات در سال گذشته به تنهایی. در آن طول می کشد هوشمندانه مردم اختصاص داده شده به نوبه خود ایده های بزرگ به علم و بسیاری از حمایت عمومی برای کسانی که در تلاش است. من امیدوار هستم که در ادامه به خوبی به آینده و حتی پس از من بازنشسته شد.

یکی از چیزهایی که من بیشتر هیجان زده در مورد کار با من جوان برادر و خواهر جیمز. من به سختی می تواند صبر کنید تا ببینید چه اولین ستاره ها و کهکشان ها شبیه یا چه تمام کسانی که با شکوه ستاره-تشکیل مناطق من دیده ام در طول سال شبیه به جیمز با مادون قرمز دید. مدتی بعد در سال جیمز به سرعت گذشته من را به یک خانه جدید در حدود یک میلیون مایل دور. که به نظر می رسد مثل یک راه طولانی است, اما آن را تنها در حدود چهار برابر دورتر از ماه است. عجیب آن را به اندازه کافی دور و در عین حال به اندازه کافی نزدیک است که من نمی توانم خوب نگاه جیمز از دیدگاه من در اینجا در حالی که صیقل با برس گردان دور زمین در 17,000 کیلومتر در ساعت. مثل من جیمز شگفت انگیز از یک تیم از مهندسین و تکنسین های دانشمندان و متخصصین مجرب انجام همه چیز آنها می توانید برای اطمینان از موفقیت ماموریت.

به دنبال به جلو و حتی بیشتر, من امیدوارم که من الهام بخش نسل بعدی دانشمندان به اعتصاب در پررنگ رویایی جهت. فضایی تلسکوپ پیش بینی برای 2020s و 2030s من احساس کوچک, اما آنها خیلی قدرتمند است که من نمی تواند کمک کند اما به اعتقاد ما دیدن یک جهان فراتر از من کن. شما را دیده ام همه من انجام داده ام اما من تکنولوژی دهه ، با ابزار ما شما قادر خواهید بود برای تعیین سرنوشت جهان هستی را حل و فصل ساختار کهکشان ها در هر نقطه در جهان و مطالعه Earthlike جهان در دیگر سیستم های خورشیدی. چه کسی می داند که ما حتی ممکن است پیدا کردن شواهد برای زندگی در برخی از این سیارات چیزی است که من احتمالا هرگز قادر به انجام. اگر که نیست, الهام بخش, من نمی دانم چیست. آن را آسان نخواهد بود و در زمان آن ممکن است به نظر می رسد غیر ممکن است. اما من به شما نشان داده شده است زمانی که شما باقی بماند. من در زمینه گذاشته شد در حال حاضر خارج وجود دارد و کشف!

من فروتن هستم که بسیاری از شما به فکر من امروز و آرزوی من هست. برخی از شما حتی پخت من, کیک و ارسال کارت تولد. من واقعا قدردانی از حمایت شما که من نمی خواهد در اینجا بدون شما. برای من ارتباط من با شما هم من بزرگترین موفقیت و هدف نهایی. در قدردانی من جامعی جدید از نظر کمی در گوشه ای از جهان لقب “صخره کیهانی.”

“صخره کیهانی”: غول پیکر سحابی NGC 2014 و آن همسایه NGC 2020 که با هم بخشی از گسترده منطقه تشکیل ستاره در بزرگ Magellanic Cloud. Credit: NASA, ESA و STScI.

من با شما به اشتراک تولد من آرزو می کنم برای سالم و صلح آمیز جهان پر از شگفتی.

با تشکر از شما برای گوش دادن!

تلسکوپ فضایی هابل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>