یک سیارک بزرگ را به پرواز با زمین چهار شنبه اما وحشت نکنید. آن را نمی خواهد به ما ضربه.

آیا نمی شود فریب خورده توسط هر hyped-up سرفصل شما ممکن است به عنوان خوانده شده: این هفته سیارک پرواز به شمار تهدیدی برای زمین و یا هر چیزی در آن است.

بزرگ سیارک 1998 OR2 خواهد زوم در عرض 3.9 میلیون مایل (6.3 میلیون کیلومتر) از سیاره ما در اوایل صبح روز چهارشنبه (مارس 29). در حالی که یک اصلاح در چارچوب جهان قابل مشاهده است که بیش از 90 میلیارد سال نوری گسترده ای وجود دارد و صفر فرصتی است که این سنگ فضایی به زمین برخورد در این عبور دانشمندان استرس است.

در واقع در آن نزدیکترین رویکردبه حدود 1.5 مایل گسترده (2.4 متر) 1998 OR2 هنوز هم می شود حدود 16 بار دورتر از ما از ماه از زمین است. (ماه به دور زمین به طور متوسط در فاصله 239 ٬ 000 دوبلکس مایل یا 385,000 متر.)

تصویری: سیارک 1998 OR2 را مارس 29 سال 2020 زمین پرواز توضیح داد
مرتبط با:
سیارک های بالقوه خطرناک (تصاویر)

و شما می توانید اجازه دهید امداد نگه داشتن شستن بیش از شما برای ما می دانیم هیچ سیارک بزرگ است که می تواند به ما آسیب برساند در آینده قابل پیش بینی.

“وجود دارد هیچ سیارک ها که هر گونه احتمال قابل توجهی از برخورد به زمین است که هر اندازه قابل توجهی” پل Chodas مدیر ناسا در مرکز نزدیک به زمین شی مطالعات در آژانس آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا گفت: در طول یک از پیش ضبط شده “ناسا علم زنده” پخش امروز (27 آوریل). “وجود دارد هیچ کدام در لیست ما است.”

این لیست بسیار جامع است. دانشمندان ناسا فکر می کنم آنها را پیدا کردم و دنبال بیش از 90 درصد از سیارک نزدیک به زمین (NEAs) که حداقل 0.6 مایل (1 متر) گسترده ای به اندازه کافی بزرگ برای ایجاد یک تهدید جهانی برای انسان باید به آنها خط زمین در تیررس.

اما این کمک نباید نژاد خوشنودی گفت: هر دو Chodas و Lindley جانسون ناسا سیاره ای دفاع افسر و برنامه اجرایی سیاره دفاع هماهنگی ، پس از همه, تعداد NEAs خارج وجود دارد بسیار زیاد است به طوری که برخی بزرگ و خطرناک آنهایی که هنوز هم ممکن است در خفا انجام دادن در خارج وجود دارد و کشف نشده.

و سیارک ها معمولا jostled این راه و که توسط گرانشی می کشد از دیگر اشیاء ساخت آن را بسیار دشوار است برای مدل مدار خود بیش از مدت بسیار طولانی است. با توجه به زمان به اندازه کافی این jostles در نهایت ارسال یک فضای بزرگ سنگ جیغ نسبت به زمین به عنوان دایناسورها’ مرگ می توانند گواهی دهند.

“تاثیر زمین با یک سیارک به اندازه کافی بزرگ برای انجام آسیب در سطح بسیار نادر رویداد, اما آن را یک رویداد اجتناب ناپذیر” جانسون گفت: طی امروز پخش.

که غیر قابل اجتناب می سازد سیارک کشف و ردیابی تلاش فوق العاده مهم هر دو او و Chodas گفت: چون ما به عنوان درمانده به دایناسورها. ما می توانیم چیزی در مورد یک سیارک ورودی اگر ما نقطه آن را به اندازه کافی در پیشبرد.

به عنوان مثال یک زمان سرب از پنج به 10 سال است که احتمالا حداقل مورد نیاز برای بشریت به کوه یک جنبشی-impactor انحراف ماموریتکه ارسال یک فضاپیما به دست کشیدن خطرناک راک فضایی البته Chodas گفت.

اگر ما بطور قابل توجهی بیشتر از زمان که ما ممکن است قادر به استخدام بدون خشونت “جاذبه تراکتور” روش به آرامی nudging راک دور از زمین با یک پرواز-همراه پروب. و اگر ما زمان بسیار کمی در همه ما ممکن است کاملا به معنای واقعی کلمه استخدام, گزینه های هسته ای.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de