یک تیم بیس بال است که پر کردن آن ورزشگاه با 500 ربات تماشاگران

ربات مانکن

طرفداران بیس بال در آسیا هنوز هم مجاز به ترک خانه های خود و تشویق تیم مورد علاقه خود را در ورزشگاه — با وجود این واقعیت است که چینی ها حرفه ای لیگ بیس بال (CPBL) در مورد از سرگیری عملیات این شنبه.

بنابراین تایوان CPBL تیم Rakuten میمون ها تصمیم به گرفتن خلاق به نگه داشتن آنها را به شرکت در غیر این صورت خالی ورزشگاه: با قرار دادن “ربات مانکن” در غرفه لباس پوشیدن و به عنوان طرفداران ورزشی, سایت 12Up گزارش.

“سطح بعدی وحشت زده اما این چیزی است که آن را به مردمی” نوشت Axios ورزشی ویرایشگر کندال بیکر در یک صدای جیر جیر, شرح, تصویربرداری از یک به خصوص پس از آخرالزمانی به دنبال ایستاده پر از مرده مانکن برگزاری قرمز نشانه.

داشتن برخی از سرگرم کننده

“از آنجا که ما مجاز به هر گونه طرفداران در حضور ما نیز ممکن است برخی از سرگرم کننده با آن گفت:” میمون مدیر کل جاستین لیو به عنوان به نقل CPBL آمار. “ما با 500 ربات مانکن مطابق با زمان CDC راهنما.”

دقیقا این رباتها قادر به انجام فراتر از فقط به دنبال خالی است هنوز مشخص نیست.

اجتماعی فاصله بیس بال

این خبر پس از لیگ اصلی بیس بال و اعلام کرد آن را در بحث در حال حاضر با مقامات بهداشت فدرال احتمالا بازیکنان در اردوگاه های آموزشی توسط ممکن است.

برنامه ای برای پخش, اجتماعی دور, بازی بیس بال را شامل عدم تپه بازديد و الکترونیکی strike zone برای نگه داشتن داوران شش پا را از این اقدام با توجه به نمره.

ادامه مطلب: تایوانی تیم بیس بال را با استفاده از لباس پوشیدن تا روبات به جای طرفداران در هنگام شروع فصل آخر این هفته [12Up]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: دانشمندان در حال جاسوسی در جستجوهای گوگل به پیگیری Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>