25 سال از بهار شکن, گیر افتاد, کروناویروس و ما باید احساسات

کسانی هستند که گوش. و سپس کسانی که flaunted هشدار — که برخی از آنها هنوز هم براش کنار نگرانی در مورد گردهمایی های اجتماعی به این بیماری همه گیر کوروناویروس ریپ در سراسر شمال امریکا است. یکی از سابق دارای یک پیام برای دومی که به مقدار: آیا آن این افتضاح است.

25 سال کاملا خوب و سلامت سفر از تورنتو به میامی برای شکستن بهار در 5 مارس. او partied, او تا به حال سرگرم کننده است. او احساس که او پرواز را در آوریل 11. در مارس 12, او فوق العاده بیمار است. و این چیزی بود که او در مورد آن می گویند به CBC News:

“این چیزی بود که مثل من قبل از تجربه هرگز. آن را باور نکردنی ترین درد من تا کنون تجربه کرده اید… بدن من احساس من تا به حال پهن شده است.”

به طور خلاصه editorialize: آره ما می دانیم. آن می شود بسیار آسان به نفرت این فرد است. اما ما در واقع نه نوشتن در مورد این بچه به شرکت در schadenfreude. یا به نقطه در او می گویند: این شخص آنچه را که آنها سزاوار. خیلی واضح است که او رنج می برد از اقدامات خود را از نظر جسمی و عاطفی. Schadenfreude, خشم و حس karmic عدالت ممکن است احساس خوبی در حرارت لحظه ای اما چیزی که در این لحظه ؟ این یک تاریخی یکی از پر هرج و مرج.

فوتوریسم را در مورد به ثبت نام کردن برای آخر هفته پس از پنج روز بودن فرو رفته در برخی از شدید ترین اخبار از طول عمر ما. بله این حس بی عدالتی بسیاری از ما احساس می کنید در حال حاضر در سیستمیک و فردی فساد عمدی جهل از کسانی که بهتر می دانستند انکار و عدم آمادگی و دروغ آشکار از مقامات جهان واقعی است. اما اخلاق نمی خواهد کمک به حل جهانی همه گیر و خشمگین نمی کند آن را آسان تر است. این بچه که می تواند ساخته ام انتخاب بهتر است در حال حاضر داشتن حقیقت از آنچه آنها ساخته. در پایان CBC پرونده او می فرستد ملی کانادا پخش را به خوانندگان و بینندگان یک پیام نهایی:

“این اتفاق می تواند برای هر کسی است. این چیزی است که رفتن به تحت تاثیر قرار همه ما است. این چیزی است که رفتن را به همه ما برای رفع.”

او درست است. و وجود نور در انتهای تونل. چین گزارش صفر موارد پنج شنبه. برخی از روح شجاع که هرگز نباید به خود را خرید یک نوشیدنی دوباره, همیشه در حال ارسال خود را برای واکسن تست. و مردم شروع به هشدارها به عنوان جنگ بین بهداشت جهانی مراقبت از نیروی کار و COVID-19 قوی هستند. اما دوباره یکی از بچه ها درست است. آن را یک (جهانی) ایجاد کرد.

ما با صحبت جیمز Hamblin, MD پیشگیرانه در سلامت و یک نویسنده برای این اطلس که قطعا دیدم این که درست قبل از همه چیز واقعا آمار فن. در آن مصاحبه Hamblin به ما گفت چیزی که مانده است با ما از: “زمانی که شما صحبت کردن در مورد بیماری های عفونی, این ایدئولوژی است که فقط روشن است که سلامتی است نه یک فرد تلاش است. ما در این با هم.”

که در آن است. این چیزی است که این بچه در حال حاضر می داند. این چیزی است که همه ما در حال حاضر می دانیم. و این چیزی است که ارزش نگه داشتن در ذهن که ما حرکت رو به جلو:

ما در این با هم. رفتن آسان بر روی بچه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im