93 درصد از بیماران مبتلا به سرطان پاسخ به souped تا سلول های ایمنی

در یک مطالعه جدید از ماشین T-سلول درمانی برای سرطان, 93% بیماران به درمان پاسخ.

دو پزشکان تا به حال نقش عمده ای در برش لبه کارآزمایی بالینی با استفاده از بدن خود سلول های ایمنی بدن برای مبارزه با اواخر مرحله سرطان به عنوان یک محقق و به عنوان یک بیمار است.

نویسنده ارشد پاتریک ریگان استادیار هماتولوژی/انکولوژی در دانشگاه روچستر پزشکی Wilmot سرطان موسسه کمک به اجرای ملی بالينی بررسی ماشین T-سلول درمانی ،

“قادر به شرکت در این مطالعه کمک به پیشبرد علم و برای من از آن نیز زندگی من را نجات داد.”

ماشین T-سلول درمانی شامل تزریق میلیاردها سلول های ایمنی که دانشمندان سوپر خارج از بدن در, زیستی تسهیلات ساخت به بیمار به دنبال و نابود کردن تومور.

پاتریک Brophy پزشک ارشد در Golisano بیمارستان کودکان یک بیمار در مطالعه است. او رنج می برد از نادر تهاجمی از نوع لنفوم (سلول مانتل) و یکی از 74 افراد که در دادگاه بین 2016 و 2019.

وعده ماشین T-سلول درمانی است که بر اساس دهه ها تحقیق چگونه سیستم ایمنی بدن تعامل با سرطان و چگونه می توان آن را دستکاری کرد برای مبارزه با این بیماری است. تا کنون ماشین T-سلول درمانی ارائه شده است برای لنفوم و لوسمی به بیماران واجد شرایط. تحقیقات ادامه به دیگر انواع سرطان است.

Brophy و 73 نفر در لنفوم سلول مانتل مطالعه تا به حال تحت درمان استاندارد اما سرطان بازگشته است. ميانه بقا کمتر از 10 ماه برای بیماران که در مخمصه. لنفوم سلول مانتل نیز حامل خاص در معرض خطر ژن امضا و رنجور بیشتر بزرگسالان 60 یا بالاتر—اگر چه Brophy جوانتر بود در 50s.

“قادر به شرکت در این مطالعه کمک به پیشبرد علم و برای من از آن نیز زندگی من را نجات داد,” Brophy می گوید. “من تا به حال نشده در روچستر من نمی خواهم که این فرصت را برای T-سلول درمانی از طریق این کارآزمایی بالینی است.”

نتایج نشان داد که پس از یک تحلیل اولیه با اکثریت بیماران تحت درمان با 93 درصد پاسخ داد و 67 درصد را تجربه بهبودی کامل—معنی سرطان رفته بود—در هفته بعد از درمان است. به طور کلی بقای شد 83 درصد بسیار بالاتر از آنچه که پزشکان انتظار از دیگر درمان سرطان در این سناریو.

“این مهم است درمان جدید است که دارای پتانسیل برای ارائه به بیماران امید” ریگان می گوید. “بیماران مبتلا به لنفوم سلول مانتل که عود پس از شیمی درمانی و درمان هدفمند باید یک پیش آگهی ضعیف و گزینه های محدود. میزان پاسخ دیده می شود در این مطالعه که واقعا بی سابقه ای شده اند و با دوام در تعداد قابل توجهی از بیماران است.”

بیش از 12 ماه پس از دریافت خودرو T-سلول درمانی 57 درصد از بیماران در این کارآزمایی بالینی هنوز در بهبودی این مطالعه همچنین نشان داد.

قبل از اینکه یک بیمار می تواند برنامه ریزی ماشین T-سلول های فرد باید به اندازه کافی پایدار با وجود داشتن پایان مرحله بیماری برای مقاومت در برابر تهدید کننده زندگی عوارض جانبی و سمیت است که اغلب همراه درمان است.

در Brophy مورد عوارض جانبی شدید: او تضعیف و به حالت اغما رفت و به پایان رسید تا در بیمارستان برای 56 روز—نیاز به دیالیز به حمایت خود را از کلیه ها. پس از آن او به طور کامل بهبود و بازگشت به موقعیت رهبری در محل کار و به فعالیت های مورد علاقه مانند اسکی, اسکیت, پیاده روی و گلف.

“عوارض جانبی خودرو T-سلول های آن را دشوار است برای برخی از بیماران که دیگر مشکلات پزشکی برای دریافت این درمان” ریگان می گوید. “تحقیقات در حال پیشرفت است, اگر چه, و ما در حال تلاش برای توسعه راه برای ارائه این نوع از درمان با خیال راحت تر و با بهبود اثربخشی.”

Brophy دریافت درمان در اکتبر 2018 است و به خوبی انجام می دهند.

“نگه داشتن امید مهم است” Brophy می گوید. “این یک ضرب المثل قدیمی اما واقعا در مورد خانواده و دوستان بودن وجود دارد و در حال حاضر. آن چیزهایی هستند که من با تمرکز بر روی تعداد زیادی بیشتر است.”

Wilmot شده است در خط مقدم این نوع از سلول های بنیادی پس از سال 2016 زمانی که آن را به عنوان انتخاب یک سایت ملی برای انجام اولیه کارآزمایی بالینی بررسی ماشین T-سلول درمانی در diffuse large B-cell بیماران مبتلا به لنفوم. یک سال بعد غذا و داروی آمریکا تایید شده ماشین T-cell درمان به نام Yescarta که برای بیماری است.

بادبادک داروسازی یک جلعاد شرکت توسعه Yescarta. پس از تایید FDA Wilmot دوباره در میان اولین سایت در جهان به ارائه درمان به مقدماتی بیماران مبتلا به لنفوم خارج از كارآزمايي باليني.

به تازگی Wilmot گسترش مطالعات آن از ماشین سلولهای T در بيماران مبتلا به لوسمی لنفوبلاستيک حاد (ALL), تنبل لنفوم و در حال برنامه ریزی یک دادگاه به صورت مزمن لوسمی لنفوئيدی.

این تحقیق به نظر می رسد در مجله پزشکی نیوانگلند.

اضافی نویسندگان از دانشگاه تگزاس است. محققان برای اولین بار گزارش نتایج در American Society of Hematology نشست سالانه در ماه دسامبر 2019. بادبادک بودجه پژوهش.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>