7 چیزهایی که سهولت تبدیل به کنترل از راه دور-تنها محل

از راه دور-تنها سازمان مطرح پیچیده چالش های مدیریت. دو دانشمندان به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد چگونه به حرکت ما ناگهانی واقعیت جدید.

در طول یک ماه COVID-19 همه گیر را مجبور به شرکت ها و سازمان ها از همه نوع که تقریبا همه کارکنان خود را از راه دور کار از خانه.

آینده از کار همه نیروی کار از راه دور و حتی مجازی سازمان وارد شده در نیروی کامل? هر چند فن آوری های آنلاین ساخته شده اند کار از راه دور به طور فزاینده ای مشترک بسیاری از شرکت ها و سازمان ها هنوز هم در حال اجرا از آجر و ملات امکانات. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای ایستادن مجازی فضای کاری یک شبه.

است که از راه دور کار موجی از آینده ؟ این بستگی دارد که چگونه سازمان ها پاسخ می دهد امروز.

ملیسا ولنتاین استاديار گروه علوم مدیریت و مهندسی در دانشگاه استنفورد مهندسی تا سال ها وقت صرف مطالعه این مسائل است. جن Rhymer که در مورد پیوستن به عنوان یک همکار فوق دکترا است از نزدیک مورد مطالعه شرکت های نرم افزاری است که کار به طور کامل مستقل از فیزیکی ستاد.

این درس بزرگ را گویند که از راه دور-تنها سازمان ایجاد مجتمع جدید چالش های مدیریت. بزرگترین آنهایی که: توسعه اعتماد و همکاری و اشتراک گذاری اطلاعات در میان افرادی که هرگز در فرد ملاقات و که ممکن است در طرف مقابل از جهان است.

در اینجا برخی از افکار خود را:

1. گرفتن تکنولوژی راست. طول می کشد بیش از یک لپ تاپ و اتصال به اینترنت و برنامه های کاربردی مانند شل یا زوم. این تکنولوژی برای کار از راه دور و مجازی تیم ساده است و نگه می دارد گرفتن بهتر است. این چالش بزرگتر این است که پرداختن به مسائل انسانی. اگر کارگران به طور ناگهانی کار از خانه به دلیل COVID-19 همه گیر خواهد شد بسیاری را دستکاری مهد کودک و صدا و کشت از دیگر اختلالات. که تضمین شده است به علت افت بهره وری, اما آن را نیز کاهش نامحسوس مزایای کار در همان محل. فکر می کنم در اینجا از رسمی طوفان مغزی بیش از قهوه و یا گاه به گاه تبادل اطلاعات است. اما مسائل عمیق تر: چگونه می توانم به شما برای ساختن اعتماد و روابط اجتماعی که بسیار مهم هستند برای همکاری خلاق?

2. مجبور بودن با یک بحران را در آغوش کنترل از راه دور-تنها کار متفاوت است از ایجاد یک کنترل از راه دور-تنها نیروی کار در شروع است. شرکت هایی که ساختار خود را به عنوان محل سکونت مستقل توسعه داده اند هنجارها و شیوه های که پل عاطفی و لجستیکی فاصله است. همان درست است برای کارگران است. برای چنین شرکت از راه دور-تنها کار می تواند به کاهش هزینه های گسترش استعداد و افزایش بهره وری. در مقابل مجبور بودن با یک بحران به کار از راه دور است که به احتمال زیاد مخل و خسته کننده است. آن را ممکن است بهتر از بستن اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد منجر به یک افت بزرگ در بهره وری است.

3. ایجاد اعتماد و همکاری است. همه شرکت ها نیاز به ایجاد یک فرهنگ مشترک اولویت ها و شیوه های پذیرفته شده برای کار با هم. آن را آسان تر برای شرکت های سنتی که در آن مردم با یکدیگر و تعامل غیررسمی. از راه دور-تنها شرکت ها اغلب سعی می کنید برای پر کردن جای خالی با سازمان اجتماعی تلاش از آنلاین مبارک ساعت به خلوت و گروه های بحث. موضوعات لازم نیست که مربوط به کسب و کار. هدف این است که برای ایجاد روابط و حس جامعه است. اما هشدار Rhymer این تلاش ها کار نخواهد کرد مگر اینکه مدیران عامل و مدیران ارشد شرکت به عنوان به خوبی به عنوان معادل نه به عنوان کارفرمایان است.

مدیران نیز باید نمایش خود اعتماد با خودداری از نظارت بر کارکنان خود را در یک دقیقه توسط دقیقه اساس. آنها نباید استراق سمع در کارمند ایمیل و یا نمودار خود کلید در هر دقیقه است. تمرکز باید بر روی خروجی نهایی نیست بر روی یک کارگر فعالیت های خاص.

4. ایجاد یک غنی تصمیم گیری های عمومی دنباله. در شرکت با کارکنان در سراسر بسیاری از مناطق زمان واقعی-زمان مکالمات و نوشته مبادلات نیست اغلب امکان پذیر است. اما مردم هنوز هم نیاز به درک پس زمینه برای چرا و چگونه تصمیم گیری ساخته شده بودند. با غنی تصمیم دنباله همه بحث و مناظره است که منجر به یک تصمیم گیری مستند و مدون به طوری که مردم می رفتن و درک کنند که چرا کسانی که تصمیم گیری ساخته شده بودند.

5. باز کردن یک منبع تنها از حقیقت است. کارگران نیاز به دسترسی به تصویر در مورد استراتژی یک سازمان و اولویت های, و شاید حتی در مورد کار در حال پیشرفت است که ممکن است به طور مستقیم مربوط به آنها. آن را به یک مخزن اطلاعات است که روشن است و بلامنازع و پذیرفته شده به عنوان واقعی که در آن زمان و پس از آن نگهداری می شود به طوری که آن است که همیشه جاری است. این امر به ویژه برای شرکت های آسنکرون که در آن مردم همکاری در تمام مناطق و نمی توانید به راحتی به بحث در مورد مسائل در زمان واقعی است.

6. شکستن موانع به اشتراک گذاری کار می کنند. شما می خواهید کارگران به پست کار آن را به عنوان جریان است—حتی زمانی که آن را خشن, ناقص, ناقص است. که نیاز به یک طرز فکر های مختلف هر چند که به طور فزاینده ای رایج در ناهمزمان شرکت. در شرکت های سنتی مردم اغلب دریغ به گردش در پروژه ها یا طرح های پیشنهادی است که نمی جلا و گلوله ماکرو اس دی. این یک عکس العمل طبیعی به ویژه هنگامی که مردم از یکدیگر قطع شده و نمی برقراری ارتباط معمولی است. اما آن می تواند منجر به تاخیر طولانی به خصوص در پروژه های که در آن هر شرکت کننده پیشرفت بستگی به پیشرفت و بازخورد از دیگران است. محل-شرکت های مستقل نیاز به یک فرهنگ که در آن مردم تشخیص دهند که یک کار در حال پیشرفت است به احتمال زیاد به شکاف و نقص و نمی انتقاد از یکدیگر برای آنها. این مسئله از هنجارهای نه ابزار.

7. آماده شدن برای آینده است. تجربه cobbling هم از راه دور-سیستم تنها در پرواز است به احتمال زیاد به هرج و مرج و ناخوشایند برای بسیاری از مردم است. تکنولوژی باعث می شود آن را راحت تر از همیشه به محل مستقل اما مگر شرکت تمرکز بر ایجاد موثر از راه دور-تجربه کاری لازم نیست تعداد کارگران در حال سقوط در عشق با آن پس از همه گیر. است که از راه دور کار موجی از آینده ؟ این بستگی دارد که چگونه سازمان ها پاسخ می دهد امروز.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de