6 افسانه در مورد دیابت نوع 2

ديابت نوع 2 بر یک در ده بزرگسالان آمریکایی—که 30 میلیون نفر است. یک چهارم از این حتی نمی متوجه آنها این بیماری! و برای هر فرد مبتلا به ديابت نوع 2 وجود دارد که در نظر گرفته prediabetic معنی که سطح قند خون خود را در بالا-محدوده نرمال است.

اگر شما یا کسی که شما را دوست دارم تشخیص داده شده است, با, دیابت, شما احتمالا بسیاری از سوالات. در این مقاله من روشن کردن برخی از شایع ترین سوء تفاهم ها و سوالات زیر پاسخ مردم اغلب می پرسند.

  1. آیا تمام بیماران دیابتی نوع 2 نیاز به دارو ؟
  2. می تواند به بیماران دیابتی از خوردن میوه ؟
  3. چقدر کربوهیدرات می تواند در بیماران دیابتی نوع 2 خوردن ؟
  4. اگر من در دارو برای دیابت, آیا من می توانم خوردن آنچه من می خواهید ؟
  5. شما می توانید معکوس دیابت نوع 2 با رژیم غذایی ؟

چه دیابت نوع 2?

در دیابت نوع 2 یا بدن در تولید انسولین کافی نیست و یا سلول های چشم پوشی از انسولین است. به عنوان یک نتیجه قند خون خود را باقی می ماند بیش از حد بالا است.

در متون پزشکی, شما اغلب به ديابت نوع 2 مراجعه کننده به عنوان دیابت بزرگسالان زیرا این بیماری معمولا توسعه در میانسالی است. متاسفانه به عنوان نرخ چاقی در دوران کودکی را افزایش دیابت نوع 2 است که در حال حاضر به طور معمول در کودکان و نوجوانان تشخیص داده. قبل از آن کسی به توسعه دیابت, بیشتر احتمال دارد آن است که آنها در نهایت خواهد شد تجربه عوارض جدی است.

داشتن دیابت نوع 2 را افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری های قلبی و نابینایی و آسیب های عصبی و آسیب کلیوی—به خصوص اگر بیماری خود را مدیریت ضعیف. اما مردم می توانند زندگی طولانی و سالم زندگی می کنند مبتلا به دیابت اگر آنها را مناسب مراقبت از خود را. در بسیاری از موارد حتی ممکن است برای معکوس کردن بیماری است.

بیایید نگاهی به رایج ترین افسانه ها و سوء تفاهم ها در مورد دیابت نوع 2 است.

اسطوره #1: تمام افراد مبتلا به دیابت نوع 2 نیاز به انسولین یا سایر داروهای ضد دیابتی برای زندگی

این درست نیست. بسیاری از تازه تشخیص داده شده بیماران دیابتی نمی خواهد که به دارو در همه اگر آنها را مناسب تغییرات در شیوه زندگی مانند مدیریت رژیم غذایی خود را, ورزش و کاهش وزن اگر آنها نیاز به. حتی بیماران دیابتی که در حال حاضر مصرف داروها گاهی اوقات می تواند کاهش یا حتی از بین بردن آنها نیاز به این داروها با از دست دادن وزن و مدیریت رژیم غذایی خود بهتر است. شما نباید قطع داروها بدون مشورت با پزشک خود ، اما این یک احتمال واقعی است.

اسطوره #2: بیماران دیابتی نباید از خوردن میوه

میوه های حاوی قند و کربوهیدرات ها که بر سطح قند خون خود را. این منجر به بسیاری از به فرض که آن را خارج از حد مجاز برای بیماران دیابتی است. اما میوه می تواند بسیار سالم بخشی از رژیم غذایی خود را حتی اگر شما مبتلا به دیابت هستند. میوه حاوی بسیاری از مواد مغذی با ارزش است و خفیف در اثر قند خون نسبت به سایر انواع شیرینی. سالم و دیابتی, برنامه غذایی ممکن است شامل دو یا سه وعده میوه در هر روز.

اسطوره #3: بیماران دیابتی تنها نیاز به توجه به کربوهیدرات پروتئین یا چربی نیست

غذاهای غنی از کربوهیدرات باید دراماتیک ترین اثر قند خون است. این مواد غذایی مانند نان و غلات و ماکارونی و برنج و سیب زمینی و انواع دسر. اگر شما دیابتی هستید, شما قطعا نیاز به تماشای این نوع از مواد غذایی است. اما شما نیاز به توجه به بقیه از رژیم غذایی خود را بیش از حد.

اگر شما در حال غذا خوردن کالری بیش از حد بسیاری, حتی اگر آنها در حال آمدن از کربوهیدرات آن را به آن را سخت را برای شما برای حفظ وزن خود را و که رفتن به آن را سخت برای مدیریت این بیماری است.

اسطوره #4: افراد مبتلا به دیابت نوع 2 را به خوردن یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات

دیابت می شود موفق در یک بالاتر یا پایین تر کربوهیدرات رژیم غذایی. در واقع, برای چند دهه, انجمن دیابت آمریکا توصیه می شود که بیماران دیابتی نوع 2 خوردن یک رژیم غذایی کم چربی که تمایل به بالاتر کربوهیدرات. اما بسیاری از مطالعات در حال حاضر نشان داد که کاهش کربوهیدرات در رژیم غذایی می تواند بسیار موثر در کمک به بیماران دیابتی از دست دادن (یا نگهداری) وزن و بهبود حساسیت به انسولین.

“ادامه مطلب “6 افسانه در مورد دیابت نوع 2” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im