6 غرق مزرعه خیره کننده برای دریافت در سال 2020

ین که چه شما در حال شستن سبزیجات ، تمیز کردن ظروف بعد از صرف شام هستید یا به نوزاد خود حمام دهید ، سینک آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های هر آشپزخانه است. اما یک سینک آشپزخانه می تواند بسیار مفید باشد. همچنین می تواند یک جزئیات طراحی چشم نواز باشد که به آشپزخانه شما ارزش افزوده می بخشد. با نصب بهترین سینک خانه مزرعه ، می توانید یک قطعه مرکزی زیبا را که ماندگار است ، اضافه کنید. این گناهان بادوام ، مفید و بسیار شیک هستند و همین امر باعث می شود تا علاوه بر این از هر آشپزخانه ای بی نظیر باشد.

هنگام کنار هم قرار دادن این بررسی ، ما در مورد هر محصول چند ویژگی اصلی را در نظر گرفتیم. یکی از مهمترین موارد این مواد است ، بنابراین گزینه های گوناگونی از جمله فولاد ضد زنگ ، کوره آتش ، مس و چدن را شامل می شود. همچنین این نکته را در نظر گرفتیم که سینک ظرف کاسه ای منفرد یا دوتایی ، اندازه ، اندازه ضخامت مواد و چه میزان سر و صدای هنگام شستشو ایجاد می کند.

6 بررسی برتر سینک های مزرعه در سال 2020
ما ساعت ها مرتباً مرتباً مرتباً مرتباً مرتباً به متخصصان طراحی آشپزخانه و افرادی که با این غرق ها در خانه های خود کار می کنند ، مرتباً مرتب سازی می شویم. ابتدا یک جدول پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد به راحتی پیک های کنار هم را با یکدیگر مقایسه کنید. پس از آن ، بررسی های مفصلی در مورد هر محصول وجود دارد که شامل تمام اطلاعات مهمی است که شما باید بدانید. سرانجام ، ما یک راهنمای خرید را برای کمک به شما در یافتن بهترین سینک خانه مزرعه برای آشپزخانه خود قرار داده ایم.

تصویر و رتبه بندینام و مشخصاتقیمت

9.7

 1. Kraus KHF203انتخاب سردبیر
  یک سینک آشپزخانه از جنس استیل ضد زنگ دو جداره با یک حوضچه فوق العاده مفید و ویژگی های عالی برای نمناک صدا

بررسی قیمت بررسی
ما را بخوانید

9.6

 1. Kraus KHF200انتخاب بودجه
  سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل تک کاسه ای با طراحی مدرن براق و با قیمت عالی

بررسی قیمت بررسی
ما را بخوانید

9.4

 1. Latoscana LFS3318Wبهترین سینک ظرفشویی Fireclay
  یک سینک ظرفشویی که دارای گزینه های پایان صاف یا روان است برای انتخاب قسمت جلوی آن

بررسی قیمت بررسی
ما را بخوانید

9.3

 1. KOHLER K-6488-0 Whitehavenبهترین سینک خانه مزرعه چدن
  یک سینک چدنی با ظروف چینی که دارای پیش بند کوتاه شده مدرن است

بررسی قیمت بررسی
ما را بخوانید

8.7

 1. Ruvati RVL2300بهترین سینک دستی مزرعه دست ساز
  سینک ظرفشویی قابل برگشت که در ایتالیا ساخته شده است و زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می بخشد

بررسی قیمت بررسی
ما را بخوانید

8.6

 1. سینک آشپزخانه مزرعه آدامز 33 اینچیبهترین سینک مزرعه مس
  یک سینک ظرفشویی چشم نواز با بافت چکش که نواقص احتمالی را پنهان می کند

بررسی قیمت بررسی سینک گرانیت
ما را بخوانید
1Kraus KHF203 – انتخاب سردبیر
امکانات
جنس: فولاد ضد زنگ
نوع کاسه: دو برابر
ابعاد: 32-3 / 4 (L) x 19 (W) x 10 (D) in
اندازه کابینت: 36 اینچ
باز کردن زهکشی: 3.5 اینچ
سنج: 16
پایان: ساتن درجه تجاری
گارانتی: طول عمر محدود است
مشاهده در AMAZON
9.7
سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل Kraus KHF203 دارای یک حوضچه عمیق دیگر است ، بنابراین حتی بزرگترین گلدان ها و قابلمه های شما نیز به راحتی در داخل جا می گیرند اما با لوله کشی استاندارد سازگار است. در زیر این لنت های لاستیکی ضخیم قرار گرفته است تا از بین بردن صدا و یک محافظ سنگی که از دوام بیشتری برخوردار است برای دوام بیشتر استفاده کند.

این سینک دوتایی دارای یک تقسیم 60/40 و یک زهکشی استاندارد از هر طرف است. دهانه تخلیه در نزدیکی قسمت پشتی حوضه قرار دارد و سطح آن دارای شیارهای کانال است به طوری که حتی در مواقعی که هنوز ظروف در سینک ظرف وجود دارد ، آب می تواند تخلیه شود.

فولاد ساتن فولادی ضد خوردگی و مقاوم در برابر زنگ زدگی است اما با استفاده معمولی می تواند به راحتی خراشیده شود. بعلاوه ، همه گوشه ها گرد شده اند بنابراین تمیز کردن کل سطح آن بسیار آسان است و نصب کمرنگ جلوه ای بی نظیر و منظمی را ایجاد می کند.

گارانتی مادام العمر نیز شامل برخی لوازم جانبی مفید از جمله دو تخته ظرف برای محافظت از قسمت پایین سینک ، یک مجموعه ای از استیکر سه تکه ، مونتاژ تخلیه و یک حوله آشپزخانه ممتاز است. نصب بسیار ساده است. تمام سخت افزارها و همچنین یک الگوی بریده شده برای بدست آوردن تناسب درست درج شده است.

طرفداران
طراحی 60/40 با دهانه های تخلیه استاندارد
حوضه بزرگ عمیق گلدان ها و قابلمه های بزرگی را نگه می دارد
لنت های مرطوب کننده لاستیک برای صدا خفه کن
پایان فولاد ساتن ضد خوردگی و زنگ زدگی است
گوشه های گرد باعث تمیز بودن آن می شود
شبکه های ظرف ، مجموعه ای از کرنشرها ، مونتاژ تخلیه و آشپزخانه شامل آن می شود
منفی
در صورت عدم استفاده از شبکه های ظرف ، خراش سطح به راحتی با استفاده عادی انجام می شود
2Kraus KHF200 – انتخاب بودجه
امکانات
جنس: فولاد ضد زنگ
نوع کاسه: تک
ابعاد: 30 (L) x 18 (W) x 10 (D) در
اندازه کابینت حداقل: 33 اینچ
باز کردن زهکشی: 3.5 اینچ
سنج: 16
پایان: ساتن درجه تجاری
گارانتی: طول عمر محدود
مشاهده در AMAZON
9.6
The best farmhouse sink for the money is the Kraus KHF200, a great way to enjoy all the benefits of a high-end sink without completely blowing your budget. It’s durable, dent-resistant, and covered by a limited lifetime warranty.

The 10-inch deep undermounted sink is made with industrial-grade, corrosion-resistant stainless steel though some customers have reported that areas of rust do appear over time. Rounded corners and a satin finish are easy to wipe clean and the channel grooves direct water to the rear-set drain for optimal drainage, even when there are left items in the sink.

Thick rubber dampening pads add superior soundproofing whether you’re doing the dishes or running the garbage disposal. Underneath, you’ll also find a stone ground undercoating for added durability.

این سینک ظرفشویی دارای لوازم جانبی بسیار خوبی نیز هست. شما برای محافظت از قسمت پایین سینک ، یک مجموعه کشویی 3 تکه ، حوله آشپزخانه پریمیوم و یک شبکه ظرف را می گیرید. توصیه می شود هنگامی که هر چیزی می تواند در مقابل سینک خاموش باشد ، از صفحه ظروف استفاده کنید زیرا سطح آن به راحتی خراشیده می شود. برخی از افراد همچنین گزارش داده اند که در لکه ها مشکل دارند.

نصب آسان است و تمام سخت افزارهای مورد نیاز شما نیز موجود است و همچنین یک الگوی بریده شده برای کمک به شما در بدست آوردن همه چیز درست است.

طرفداران
حوضه عمیق حتی بزرگترین گلدان ها و قابلمه های شما را نگه می دارد
گوشه های گرد و پایان ساتن برای تمیز کردن آسان
شیارهای کانال جهت تخلیه سریع آب جهت هدایت آب
لنتهای مرطوب کننده لاستیک عایق صوتی را اضافه می کنند
شبکه های ظرف ، مجموعه ای از کرنشرها ، مونتاژ تخلیه و آشپزخانه شامل آن می شود
منفی
خراش سطح به راحتی انجام می شود
برخی از مشتریان لکه های زنگ زدگی را گزارش می دهند
3Latoscana LFS3318W – بهترین سینک خانه مزرعه آتش نشانی
امکانات
جنس: آتش نشانی
نوع کاسه: تک
ابعاد: 33 (L) x 18 (W) x 10 (D) در
اندازه کابینت: 36 اینچ
باز کردن زهکشی: 3.5 اینچ
سنج: n / a
پایان: شومینه
گارانتی: طول عمر محدود است
مشاهده در AMAZON
9.4
در مورد سینک پیش بند Latoscana LFS3318W چیزهای بسیار خوبی زیادی وجود دارد ، اما چیزی که منحصر به فرد ترین است این است که قابل برگشت است. سینک ظرفشویی آتش نشانی از هر طرف به پایان رسیده است و می توانید جلوی سینک خود را از میان صاف یا روان استفاده کنید.

چندین گزینه نصب نیز با این طرح وجود دارد. می توان آن را نصب کرد ، خنثی کرد ، یا بلند کرد. به طور کلی ، نصب بسیار آسان است ، اما این وزن سینک بیش از 100 پوند است و حداقل دو نفر طول می کشد تا آن را به موقعیت خود برساند.

حوضه عمیق 10 اینچی به اندازه کافی جادار است که قابلمه ها و قابلمه های بزرگ و یک درناژ مرکزی را در خود نگه می دارد. تمیز بودن سطح آن آسان است. برخی از کاربران گزارش دادند که این دستگاه به راحتی خراشیده می شود اما بیشتر آنها مشکلی را گزارش نکردند. به طور کلی ، خراشیدن اجاق گاز دشوار است ، اما به دلیل تمیز کردن مواد شیمیایی اشتباه ، لنت های تمیز کننده و سایر مواد ساینده به راحتی آسیب می رساند.

رنگ سفید دارای ظاهری کلاسیک است که با هر نوع دکوری مطابقت دارد. از ویژگی های صنایع دستی قدرتمند و زیبا ایتالیا برخوردار بوده و از ماندگاری بالایی برخوردار است. این فقط یک طراحی جلوی پیش بند نیست ، بلکه یک سینک خانگی مزرعه است.

طرفداران
طراحی خانه واقعی مزرعه برای یک طرح ساده یا شفاف قابل برگشت است
حوضه عمیق حتی بزرگترین گلدان ها و قابلمه های شما را نگه می دارد
پایان کلاسیک سفید با هر دکوری مطابقت دارد
صنایع دستی ایتالیایی زیبا و ماندگار است
منفی
تخلیه را شامل نمی شود
برخی از کاربران گزارش می دهند که سطح به راحتی خراشیده می شود
بسیار سنگین است و به دست زیادی نیاز دارید تا در حین نصب موقعیت خود را بلند کنید
4KOHLER K-6488-0 Whitehaven – بهترین سینک خانه مزرعه چدن
امکانات
جنس: چدن
نوع کاسه: تک
ابعاد: 35-11 / 16 (L) x 21-9 / 16 (W) x 9 (D) in
اندازه کابینت: 36 اینچ
باز کردن زهکشی: 3.5 اینچ
سنج: n / a
پایان: چینی
گارانتی: طول عمر محدود است
مشاهده در AMAZON
9.3
یکی از بهترین مواردی که در مورد سینک KOHLER K-6488-0 Whitehaven وجود دارد این است که دارای پیش بند کوتاه است که باعث می شود آن را برای یک کابینت مدرن 36 اینچی مناسب تر کنید. این سینک بزرگ و تک حوضه از چدن مینا ساخته شده است و تقریباً در مورد همه چیز مقاومت می کند. این طراحی شده برای سوزاندن یا زنگ زدگی نیست و مدت زمان زیادی طول می کشد. برخی از کاربران از حداقل رنگ آمیزی گزارش می دهند اما معمولاً با یک تمیز کننده مخصوص چدن طراحی می شود.

با تشکر از طراحی خود پیرایش که روی صورت کابینت همپوشانی دارد ، نصب ساده است. شما فقط به یک برش خشن ساده نیاز دارید تا به نتایج زیبایی برسید. گفتنی است ، یک نکته را باید در نظر داشته باشید که این سینک ظرفشویی حدود 130 پوند دارد ، بنابراین هنگام بلند کردن آن برای نصب ، به شما کمک زیادی می کند.

برای جاری شدن آب و از بین بردن استخر ، سینک ظرفشویی 2 درجه به سمت تخلیه شیب دارد. به اندازه کافی برای اثربخشی بدون اینکه بیش از حد قابل توجه باشد. خود تخلیه جبران می شود تا فضای کاری داخل سینک را افزایش داده و فضای بیشتری را برای ذخیره سازی در زیر آن آزاد کنید.

طرفداران
پیش بند کوتاه اجازه می دهد تا این سینک ظرفشویی مدرن و با تغییر کمی نصب شود
طراحی خود پیرایش اجازه می دهد تا برش های خشن برای نصب ایجاد شود
شیب 2 درجه ای برای نگه داشتن آب به سمت تخلیه
تخلیه غیرفعال فضای کار بیشتری را در سینک و فضای ذخیره سازی زیر ایجاد می کند
منفی
با 130 پوند ، این سینک بسیار سنگین است و نصب آن به کمک نیاز دارد
برای خلاص شدن از شر لکه ها می توانند رخ دهند و به پاک کننده مخصوص چدن احتیاج دارند

5Ruvati RVL2300 – بهترین سینک دستباف دست ساز
امکانات
جنس: آتش نشانی
نوع کاسه: تک
ابعاد: 33 (L) x 20 (W) x 10 (D) در
اندازه کابینت: 36 اینچ
باز کردن زهکشی: 3.5 اینچ
سنج: n / a
پایان: شومینه
گارانتی: طول عمر محدود است
مشاهده در AMAZON
8.7
غرق انبار Ruvati RVL2300WH از جنس تخته سنگ اصلی و ساخته شده در ایتالیا توسط صنعتگران ماهر است که صنایع دستی آنها را در طول نسل ها آموخته اند. بخشی از آنچه باعث شومینه مخصوص آتش می شود این است که در دمای بسیار بالا آتش می گیرد ، همه چیز را به هم می زند و یک سطح مینایی ایجاد می کند که در برابر تراشه ها ، ترک ها و خراش ها مقاوم است. به عبارت دیگر ، این یک سینک فوق العاده با دوام است.

RVL2300WH از طراحی برگشت پذیر برخوردار است و می تواند با یک نمایش فلوت صاف یا تزئینی نصب شود. همچنین می توانید از بین سوار برافروختگی و پایین آمدن انتخاب کنید. حوضچه بزرگ و عمیق 9 اینچی حتی بزرگترین گلدان و قابلمه یا پشته ظروف را در خود جای داده و فضای قابل استفاده زیادی را در داخل سینک فراهم می کند. با این وجود هیچ شیب یا شیار از هر نوع وجود ندارد ، بنابراین شما گاهی اوقات مجبور هستید چیزهایی را در اطراف خود تعقیب کنید تا آنها را به سمت پایین دره رود.

نصب بسیار آسان است ، فقط راهنمای نصب را دنبال کنید. مونتاژ زهکشی استاندارد با کرایه سبد نیز گنجانده شده است. نکته منفی درباره آتش سوزی این است که بسیار سنگین است. این سینک حدود 120 پوند وزن دارد و برای بلند کردن آن به بیش از یک نفر نیاز دارد.

طرفداران
در ایتالیا با استفاده از کوره آتش واقعی ساخته شده است
بسیار بادوام است و در برابر ترک ها ، خراش ها و تراشه ها مقاومت می کند
زهکشی مونتاژ شده با کلینر سبد را شامل کنید
طراحی برگشت پذیر
منفی
وزن آن 120 پوند است و برای بلند کردن آن نیاز به چندین نفر است
هیچ شیب و شیار برای تشویق آب و موارد دیگر به سمت تخلیه وجود ندارد
6سینک آشپزخانه مزرعه آدامز 33 اینچی – بهترین سینک ظرفشویی مس
امکانات
جنس: مس
نوع کاسه: تک
ابعاد : 33 (L) x 22 (W) x 9 (D) در
اندازه کابینت: 36 اینچ
باز کردن زهکشی: 3.5 اینچ
سنج: 16
پایان: پتینه
گارانتی: طول عمر
مشاهده در AMAZON
8.6
اگر به دنبال چیز کمی متفاوت هستید ، از سینک آشپزخانه مزرعه آدامز 33 اینچی Farmhouse استفاده کنید تا یک کانون جالب را به آشپزخانه خود اضافه کنید. این سینک ظرفشویی بزرگ ، تک بتونی ، از جنس مس جامد 16 گرمی ساخته شده است و دارای پیش بند چکش 2.5 اینچی برای نصب های زیر و بم یا رها شده است. نکته ای که باید در نظر داشته باشید ، نیاز به یک کابینت حداقل 36 اینچ دارد.

مس به معنای “پایان زندگی” است به این معنی که با گذشت زمان تغییر می کند و می پوشید. بسته به قرار گرفتن در معرض ، از نور به تاریکی می رود و دائماً تغییرات شدید و ظریف ایجاد می کند. گفتنی است ، سبز شدن بخشی از روند کار نیست و با استفاده عادی اتفاق نمی افتد.

در حالی که مواد از دوام بالایی برخوردار هستند ، اما بسیار نازک نیز هستند و در هنگام برخورد ظروف در برابر آن کاملاً بلند می شوند. اگرچه می تواند به راحتی خم شود ، اما چکش کاری کاملاً خوبی برای پنهان کردن هرگونه نقص دارد.

این سینک با ضمانت طول عمر همراه است ، اما مراقبت مناسب از اهمیت بیشتری برخوردار است و کمی بیشتر از سایر مواد درگیر است. مس پس از استفاده باید با آب گرم و صابون شسته شود و هرگز در معرض مواد شیمیایی خشن یا ساینده قرار نگیرد. شما همچنین باید مرتباً از مواد محافظ محافظ استفاده کنید تا درخشندگی آن پایان یابد.

طرفداران
مواد منحصر به فرد مس یک محور زیبا است
پایان زندگی با گذشت زمان تغییر می کند
بافت چکش نواقص را پنهان می کند
منفی
سطح مس نیاز به نگهداری بیشتری نسبت به سایر مواد دارد
مواد نازک بلند است و به راحتی خم می شود

راهنمای خرید
شکی نیست که سینک های خانه های مزرعه علاوه بر هر آشپزخانه ای جذاب هستند ، اما در مورد انتخاب درست چیزهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. این راهنمای خرید به شما کمک می کند تا تعیین کنید که کدام سینک مناسب برای شما و آشپزخانه شماست.

چرا سینک آشپزخانه خانه فروشی را انتخاب می کنید؟ مزایا و معایب
61PuX63mT2L.SL1024هنگام تصمیم گیری در مورد خرید سینک خانه در مزرعه ، کمک می کند تا جوانب مثبت و منفی را در نظر بگیرید.

طرفداران:

سینک های خانه ای مزرعه بسیار عمیق تر و بزرگتر از یک سینک استاندارد هستند.
هیچ کابینت یا میز ایستگاهی بین شما و سینک وجود ندارد. شما مستقیماً در مقابل سینک ایستاده اید که می تواند راحت تر باشد زیرا لازم نیست به همان اندازه خم شوید.
گلدان ها و قابلمه های بزرگ بدون هیچ مشکلی در داخل جا می گیرند.
آنها زیبا هستند و به یک کانون آشپزخانه تبدیل می شوند.
منفی:

آنها بسیار سنگین هستند و به نصب زیادی و همچنین پشتیبانی مناسب از کابین نیاز به دست زیادی دارند.
سینک های مزرعه به طور کلی گران هستند.
نصب ممکن است مشکل باشد زیرا ممکن است کابینت ها تغییر کنند.
ویژگی هایی که باید هنگام انتخاب سینک آشپزخانه در مزرعه در نظر بگیرید
43-گلدان-گلدان-دو کاسه-گلدان-گلخانه-گلخانه-سینک-آشپزخانه-سفید-بالا-آشپزخانه-سینک ظرفشویی-و-شیر آباز کجا می دانید کدام سینک خانه برای شما مناسب است؟ با انتخاب گزینه های بسیار مختلف ، تصمیم گیری کمی دشوار است. در اینجا برخی از ویژگی های اصلی برای یادآوری آورده شده است.

مواد غرق
این که آیا شما یک دیسپرس آب داغ یا یک فیلتر آب علاوه بر شیر آب خود دارید ، یک سینک آشپزخانه نیز عنصر اصلی همه آنها خواهد بود. بنابراین ، باید هر دو از نظر زیبایی شناختی جذاب و بادوام باشد. محبوب ترین انواع مواد برای سینک های مزرعه از جنس استنلس استیل ، کوره آتش ، مس و چدن است.

فولاد ضد زنگ در برابر خراش و تراشه مقاومت می کند و زنگ نمی خورد و دچار خوردگی نمی شود مگر اینکه سطح آسیب ببیند. در حالی که یکی از ارزان ترین گزینه های سینک ظرفشویی است ، این فلز از کیفیت بالایی برخوردار است و از نظر ظاهری سنتی کمی از آنجایی که سینک های ضد زنگ از جنس استنلس استیل بسیار رایج است. گزینه ها و اتمام رنگ ها بسیار محدود است.

81lh-K9kLkL._SL1500_Ruvati RVL2300 یک مثال خوب از یک سینک خاک نسوز صنایع است. شومینه هنگامی ایجاد می شود که رس و لعاب از قرار گرفتن در معرض گرمای بسیار زیاد ذوب می شوند. نتیجه یک ماده با دوام است که با مراقبت مناسب در برابر تراشه ها و خراش ها مقاوم است. به گفته این ، در صورت عدم نگهداری صحیح سطح می تواند به مرور زمان تراشه و لکه دار شود. به علاوه ، این یکی از گزینه های گران قیمت است.

مس ماده دیگری است که اغلب در سینک های مزرعه مورد استفاده قرار می گیرد. مانند سینک آشپزخانه آدامز مزرعه آدامز با دوام و چشم نواز است . پتینه با گذشت زمان ، در معرض مواد شیمیایی مختلف و با استفاده عمومی ، رنگ را تغییر می دهد. این یک روند طبیعی است که با مس اتفاق می افتد و نمی توان جلوی آن را گرفت. اگرچه ضخیم است ، سینک های مس می توانند به راحتی از بین بروند. گفته می شود ، با چکش مناسب ، این نقص ها معمولاً چندان قابل توجه نیستند.

سینک های چدنی ماندگار و به طور کلی تمیز کردن آن آسان است. این همان ماده ای است که ماهی های چدنی فقط از آن در مینا چینی سفید پوشانده شده اند. برای حفظ سطح لازم است برخی از مراقبت ها انجام شود. اگر به درستی نگهداری نشود ، می توان خراش ها و تراشه ها را با گذشت زمان ظاهر کرد ، اما در بیشتر موارد ، تا زمانی که از پاک کننده های ساینده دوری کنید ، مراقبت از آنها بسیار آسان است.

تعداد کاسهدانلود_70ec8daa-4a5f-4ea6-bf5f-87d847b1548b_1400x
غرق خانه های سنتی مزرعه دارای یک حوضچه بزرگ است ، اما گزینه های کاسه ای زیادی در دسترس است. تعداد کاسه های مورد نیاز شما به بهترین وجه با توجه به اندازه آشپزخانه شما مشخص می شود. بدیهی است ، سینک های دو کاسه فضای بیشتری از اتاق های مجرد را در خود جای می دهند و در یک آشپزخانه کوچک که در آن فضای خیلی ضد ارزشمندی را می گیرند به خوبی جای نمی گیرند.

ابعاد و اندازه کابینت
این نکته بسیار مهمی است که باید در هنگام انتخاب یک سینک خانه مزرعه به دلیل نحوه نصب آنها در نظر بگیرید. بر خلاف سینک های معمولی که از کاناله برای پشتیبانی استفاده می کنند ، غرق خانه های مزرعه فقط به کابینت های زیرین متکی هستند و به هیچ وجه به پیشخوان وصل نمی شوند.

کابینت پایه باید 3 اینچ گسترده تر از سینک باشد ، بنابراین در هر دو طرف اتاق کافی وجود دارد زیرا دستگاه شما نمی خواهید که در مقابل ماشین ظرفشویی یا حتی کشو باشد. این کار همچنین فضای کافی را در زیر نصب مناسب ایجاد می کند.

این سینک ها بسیار سنگین هستند ، باید پشتیبانی اضافی در کابینت ایجاد شود.
اندازه تخلیه
غرق شدن بیشتر مزرعه های مزرعه دارای اندازه تخلیه استاندارد 3.5 اینچ است. این امر به آنها اجازه می دهد تا لوله کشی استاندارد و همچنین زباله های زباله را وصل کنند.

برخی از این طرح ها دارای زهکشی خارج از مرکز هستند. این بدان معنی است که به جای اینکه تخلیه درست در مرکز سینک باشد ، به سمت عقب یا خاموش به یک طرف واقع شده است. این امر به شما امکان می دهد ظروف کثیف را بدون پوشاندن زهکشی در سینک قرار دهید و فضای بیشتری را در زیر سینک به شما می دهد زیرا لوله کشی نیز از یک طرف خاموش است.

پیمانه
سنج به ضخامت فلز اشاره دارد ، بنابراین فقط می توانید آن را با گزینه های فولاد ضد زنگ یا مس مشاهده کنید. نحوه کار آن تا حدودی ضد خاموش است زیرا هرچه این عدد کوچکتر باشد ، سنج ضخیم تر است.

حداقل اندازه مطلق قابل قبول برای سینک 18 عدد است ، اما 16 کیفیت بسیار بهتر و یکی از ضخیم ترین شما می توانید بدست آورید.
پایان
بسته به نوع مواد متفاوت است. سینک چدنی مانند KOHLER K-6488-0 Whitehaven دارای چینی سفیدی و براق است در حالی که گزینه های فولاد ضد زنگ لیست ما با یک ساتن مانند Kraus KHF203 برس شده است .

شیرآلات
خانه-مزرعه-آشپزخانه-سینک-کلاسیک-با-عکس-خانه-آشپزخانه-ملک-تازه-در-گالریشاید متوجه شده باشید که این سینک ها هیچگونه سوراخی برای نصب شیر آب ندارند. از آنجا که بیشتر شیر آب ها برای نصب در بالای شیر آب با یک ، دو ، سه یا چهار سوراخ طراحی شده اند ، ممکن است تعجب کنید که چگونه یک شیر آب برای سینک خانه مزرعه را انتخاب می کنید.

هنگامی که یک سینک خانه مزرعه دارید ، شیر آب به کانتر سوار می شود ، به این معنی که به جای اینکه سوراخ های نصب شده در سینک واقع شوند ، در واقع آنها را به داخل میز شما بریده می شوند.
ضمانتنامه
تمام محصولاتی که در بررسی ما گنجانده شده اند تحت پوشش ضمانت مادام العمر هستند ، اما برخی از آنها محدودیتی دارند تا آنجا که پوشش داده می شود. به همین دلیل مراقبت مناسب بسیار مهم است. خراشها ، زنگ زدگی و سایر ناهنجاریهای ناشی از استفاده از تمیز کننده یا اسکرابر اشتباه پوشانده نمی شود.

چگونه یک سینک آشپزخانه مزرعه نصب کنیم؟
سینک خانه های مزرعهمشکل ترین کار در مورد نصب ، اطمینان از درست بودن کابینت پشتیبانی است. به یاد داشته باشید ، این سینک ها سنگین هستند و فقط توسط کابینت پشتیبانی می شوند ، بنابراین ایده خوبی است که با یک سازنده کابینت با تجربه مشورت کنید تا مطمئن شوید که آن را به درستی دریافت کرده اید.

پس از ایجاد سوراخ و پشتیبانی از نصب ، نصب آن بسیار آسان است. سینک را در سوراخ قرار دهید تا مطمئن شوید که به درستی روی تکیه گاهها قرار گرفته است. این کاملاً ضروری است.

اطمینان حاصل کنید که سینک ظرفشویی سطح بوده و در صورت نیاز به تنظیمات از لبه های آن استفاده کنید. سپس شکاف های اطراف سینک را با درزگیر سیلیکونی پر کنید. صفحه کانتر را روی سینک قرار دهید و هر نوع درزگیر اضافی را جدا کنید.

نکات تمیز کردن
تمیز کردن بسته به نوع مواد سینک شما از کمی متفاوت است اما به طور کلی همیشه بهتر است از آب گرم و صابون ملایم استفاده کنید. با اسفنج یا پارچه نرم پاک کنید.

از تمیز کننده های سخت و پد های تمیز کاری خودداری کنید ، زیرا می تواند به سطح مواد آسیب برساند.

سؤالات متداول
آیا سر و صدای آب بستگی به ماده سینک و ضخامت آن دارد؟
آره. به طور کلی ، سینک های فلزی بلندترین هستند. حتی فلز ضخیم 16 ضخیم بلندتر از گلدان آتش نشانی یا چینی است. به همین دلیل است که اغلب می توانید بافرهای لاستیکی را در زیر سینک های فولادی ضد زنگ پیدا کنید تا سعی کنید میزان نویز تولید شده در طول روزمره را محدود کنید.

از کجا می دانم سینک ظرفشویی من است؟
همانطور که اشاره کردیم ، کابینه زیرین بسیار مهم است. کابینت باید 3 اینچ گسترده تر از سینک باشد ، بنابراین در هر دو طرف اتاق برای سایر وسایل و زیر شلواری وجود دارد. به علاوه ، شما باید اطمینان حاصل کنید که در زیر اتاق کافی برای ساخت تکیه گاه های مناسب وجود دارد.

تفاوت بین 18 و 16 سنج چیست؟
سنج سنج اندازه گیری است که ضخامت فلز را توصیف می کند. این کار برخلاف روشی که شما فکر می کنید به این معنی است که 18 سنج در واقع نازک تر از 16 سنج است. به عنوان نمونه ، فولاد 18 گیگ دارای ضخامت 0.05 اینچ و ضخامت 16 اینچ با ضخامت 0.0625 اینچ است.

فرق آتش و چینی چیست؟
سینک های چینی معمولاً از چدن ساخته شده اند که اسپری شده و با روکش چینی به پایان رسیده است. آتیش گل رس و لعاب است که با استفاده از دماهای شدید گرم می شود تا زمانی که با هم مخلوط شوند. Fireclay نادر و بسیار با دوام است در حالی که تراشه های چینی کمی راحت تر تراشه می شوند.

حکم ما
انتخاب ما برای بهترین سینک خانه مزرعه Kraus KHF203 است . لنت های لاستیکی ضخیم هر صدایی بلند را تضعیف می کنند و فولاد ساتن فولادی از مقاومت در برابر خوردگی برخوردار است. برخی از لوازم جانبی خوب نیز موجود است. این تنها سینک دوتایی است که ما در بررسی های خود گنجانده ایم.

اگر به دنبال یک معامله هستید ، Kraus KHF200 را بررسی کنید . از جنس استیل درجه حرارت مقاوم در برابر خوردگی است و دارای یک پوشش ساتن است که تمیز کردن آن آسان است. شیارهای کانال به هدایت آب به زهکشی کمک می کنند و از آن با یک شبکه ظرف و مجموعه ای از کرینر استفاده می شود که در آشپزخانه شلوغ کاربرد بسیاری خواهد داشت.

سرانجام ، ما Latoscana LFS3318W را داریم . این سینک ظرفشویی ساخته شده است که دوام دارد و از طراحی برگشت پذیر ویژه ای برخوردار است که می تواند با طراحی صاف یا روان در قسمت جلویی نصب شود. رنگ براق سفید دارای سبک کلاسیک است که با هر دکوراسیونی متناسب خواهد بود. بعلاوه ، شما نمی توانید صنایع دستی زیبای ایتالیا را شکست دهید.