50 سال پیش آپولو 13 جک Swigert پرواز به ماه اما چیزی را فراموش کرده است. مالیات است.

پنجاه سال پیش آپولو 13 فضانورد جک Swigert را فراموش کرده به انجام خود را مالیات.

(اوه)

با این سرنوشت سالگرد نفر در سراسر جهان در حال جشن گرفتن این ماموریت است که معروف شده است به عنوان یک “موفق به شکست است.” اما به عنوان ما به خاطر تفکر سریع از کنترل ماموریت ناسا و فضانوردان است که تضمین آپولو 13 crewmembers بازگشت به خانه با خیال راحت ما همچنین فکر می کنم به یکی از این کمتر محزون لحظه از ماموریت — زمانی که فضانورد جک Swigert متوجه شدم که او تا به حال در زمینه مالیات خود را در زمان برای 15 آوریل 1970 قطع.

برای اینکه عادلانه Swigert قرار نبود به آپولو 13; او در پشتیبان گیری خدمه. اما اصلی crewmember کن Mattingly قرار گرفت به سرخک آلمانی نزدیک به راه اندازی و پس از ناسا تصمیم به تعویض دو تا اطمینان حاصل شود که خدمه نمی تواند آلوده. (Mattingly هرگز به پایان رسید تا گرفتن بیمار و پرواز آپولو 16.)

آپولو 13 جدول: گیج کننده روز از ناسا ‘موفق به شکست’ به ماه

آپولو 13 فضانورد جک Swigert صبحانه می خورد قبل از راه اندازی در این ماموریت هنوز متوجه او فراموش شده برای فایل خود را مالیات. (اعتبار تصویر: ناسا)

و چون Swigert تا به حال به تلاش برای آماده سازی پس از تعویض او (آشکارا) نیست فایل خود را مالیات قبل از ترک.

حدود 24 ساعت و 18 دقیقه به ماموریت (و شما می توانید اطلاعات رسمی و خنده دار ناسا رونوشت اینجا) که قبل از فاجعه مخزن اکسیژن, انفجار Swigert خواسته کنترل ماموریت:

“آه آه; شما ها تکمیل درآمد خود را مالیات؟”

فرمانده Jim Lovell, خنده به دنبال آن است که تا با: “چگونه می توانم برای یک افزونه؟”

کنترل ماموریت به خنده پشت سر هم. Swigert پاسخ داد: “این است که بیش از حد خنده دار; چیزهایی نوع اتفاق افتاد واقعی سریع پایین وجود دارد, و من نیاز به یک فرمت است.” و دوباره او بود ملاقات با خشن خنده.

Swigert تلاش دوباره برای توضیح موضع خود را: “من نمی معدن ظ. و این جدی است; خواهد به شما.” اما کنترل ماموریت هنوز وضعیتی وخیم “شما در حال شکستن تا اتاق را در اینجا.”

از اذیت کردن رفت و در یک بیت دیگر (و شروع به گرفتن خلاق تر). خدمه بود در این نقطه هنوز هم قصد فرود در ماه در شوخی نشان می دهد که Swigert را قدم اشتباه می تواند تداخل با ماموریت کسی chimed در بپرسید “آیا این درست است که جک مالیات بر درآمد بازگشت شد مورد استفاده قرار گیرد به خرید صعود سوخت برای [قمری]?”

با وجود این مسخرگی کنترل ماموریت مطمئن Swigert که آنها را کمک به او را دریافت مالیات خود را در زمان ثبت. در حالی که Swigert بود و نه در کشور های مختلف او هنوز هم به عنوان یک شهروند ایالات متحده در خارج از کشور که واجد شرایط او را برای یک فرمت به فایل خود را مالیات دیر اما مجازات-رایگان.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>