50 سال پس از آپولو 13, ما در حال حاضر می توانید ببینید ماه به عنوان فضانوردان را

این شنبه (11 آوریل) به مناسبت 50 سال پس از آپولو ناسا 13 ماموریت راه اندازی شد به طور غیر منتظره ای پر سر و صدا سفر در اطراف ماه. در حال حاضر مدرن قمری مدارگرد به بازسازی آنچه که فضانوردان آپولو 13 را دیده اند از سطح ماه است.

معروف به عنوان “موفق به شکست” آپولو 13 را نه به عنوان برنامه ریزی شده: یک مخزن اکسیژن منفجر شد و 56 دقیقه به ماموریت. خوشبختانه برخی از سریع تفکر کار تیمی بین فضانوردان و کنترل ماموریت به عقب بر روی زمین سالم ماموریت و پس از یک سفر در اطراف ماه فضانوردان با خیال راحت به زمین بازگشته است.

بنابراین در حالی که خدمه نمی زمین بر روی ماه به عنوان برنامه ریزی شده آنها سفر در اطراف آن و به لطف تکنولوژی مدرن ما در حال حاضر می توانید ببینید چه چیزی آنها را در این سفر است.

مرتبط با: آپولو 13 در زمان واقعی وب سایت ارائه می دهد بینش جدید به ماموریت
بیشتر:
Apollo 13: A step-by-step گاهشمار تاریخی ماموریت

تصویر 1 از 3

A photo of the lunar surface taken by the Apollo 13 astronauts on their trip around the moon.

یک عکس از سطح ماه گرفته شده توسط فضانوردان آپولو 13 در سفر خود را در اطراف ماه. (اعتبار تصویر: ناسا)

یک عکس از سطح ماه گرفته شده توسط فضانوردان آپولو 13 در سفر خود را در اطراف ماه.

تصویر 2 از 3

Soon after sunrise, the Apollo 13 crew snapped this incredible shot of the moon.

به زودی پس از طلوع آفتاب, آپولو 13 خدمه جامعی این باور نکردنی شات از ماه. (اعتبار تصویر: ناسا)

به زودی پس از طلوع آفتاب, آپولو 13 خدمه جامعی این باور نکردنی شات از ماه.

تصویر 3 از 3

A snapshot of the Tsiolkovskiy crater, taken by the Apollo 13 crew with a telephoto lens.

یک تصویر لحظهای از Tsiolkovskiy دهانه های گرفته شده توسط آپولو 13 خدمه با یک لنز تله. (اعتبار تصویر: ناسا)

یک تصویر لحظهای از Tsiolkovskiy دهانه های گرفته شده توسط آپولو 13 خدمه با یک لنز تله.

محققان با استفاده از داده های ناسا را Lunar Reconnaissance Orbiter ماموریت برای از نو خلق کردن چه آپولو 13 خدمه را دیدم به عنوان آنها پرواز در اطراف سمت دور ماه است. در این ویدئو شما می توانید ببینید چاله و دیگر قمری امکانات خروج از تاریکی است. شما می توانید تصور کنید که خود را به عنوان هر یک از crewmembers — فرمانده Jim Lovell, command module خلبان جک Swigert یا قمری خلبان فرد Haise — نگاه کردن و مشاهده سطح ماه عبور به عنوان فضاپیما پرواز سربار.

در علاوه بر این به Lunar Reconnaissance Orbiter اطلاعات محققان همچنین مشورت آپولو 13 طرح پرواز و با وجود تغییر عمده در برنامه با هدف قادر به استفاده از موقعیت و سرعت در هنر و صنعت را در نزدیکترین نقطه به نقطه این ماه بود که ذکر شده در ماموریت آپولو 13 گزارش. هم کسانی که جزئیات آنها اجازه تعیین عوامل از جمله موقعیت و سرعت فضاپیما در آن نزدیک ترین نقطه به ماه که کمک به روشن شدن وسیله نقلیه را در مسیر.

برای ایجاد این سفر مجازی در اطراف ماه این تیم نیز مطلع شد با عکس های گرفته شده توسط آپولو 13 خدمه در طول این سفر در اطراف ماه. شما می توانید برخی از فریبنده اصلی تصاویر بالا اما شما همچنین می توانید پیدا کردن هر آپولو 13 عکس همیشه آنلاین در آپولو تصویر اطلس.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>