50 درصد کمتر حیوانی مبتنی بر مواد غذایی می شود ما 25 درصد و نزدیک به آب و هوا هدف

جایگزینی نیمی از تمام غذاهاي حيواني در آمریکا رژیم غذایی گیاهی می تواند جایگزین کاهش آب و هوا-تغییر انتشار گازهای گلخانه ای 1.6 میلیارد متریک تن در سال 2030 بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان دریافتند که جایگزین نیمی از تمام غذاهاي حيواني (گوشت قرمز و مرغ و ماهی/غذاهای دریایی و تخم مرغ و فراورده های لبنی و حیوانی مبتنی بر چربی) گیاهی جایگزین را کاهش می دهد ما رژیم غذایی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای توسط 35 درصد است.

“در حالی که یک رژیم غذایی تغییر نیست یک گلوله نقره ای آن می تواند نقش مهمی در مهار تغییرات آب و هوا.”

بر اساس اداره آمار آمریکا جمعیت پیش بینی است که مقدار پس انداز از 224 میلیون تن در سال 2030.

کاهش 224 میلیون تن است که معادل سالانه تولید گازهای گلخانه ای از 47.5 میلیون مسافر وسایل نقلیه. آن را نیز نشان دهنده 24 درصد کاهش مورد نیاز برای ایالات متحده برای دیدار با اهداف زیر در پاریس مورد آب و هوا بر اساس مطالعه جدید.

هدف از 50% کاهش در غذاهاي حيواني فرض می شود که در رژیم غذایی تغییر خواهد رخ می دهد به تدریج در حال حاضر و تا سال 2030 در نتیجه برآورد تجمعی تولید گازهای گلخانه ای کاهش 1.6 میلیارد تن متریک.

و اگر علاوه بر برش غذاهاي حيواني توسط نیمی از مصرف کنندگان ایالات متحده همچنین کاهش مصرف گوشت گاو توسط 90 ٪ از تولید گازهای گلخانه ای پس انداز خواهد بود و حتی بیشتر با توجه به مطالعه است. غذایی تولید گازهای گلخانه ای خواهد بود برش با 51 درصد منجر به تجمعی کاهش 2.4 میلیارد تن از انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2030.

در شرایطی که رژیم غذایی تغییر تولید گازهای گلخانه ای مرتبط با تولید غذا خوردن ما انتظار می رود به افزایش 9 درصد تا سال 2030 با توجه به رشد جمعیت می گوید منجر نویسنده مارتین هلر تحقیقاتی متخصص در مرکز سیستم های پایدار در مدرسه برای محیط زیست و توسعه پایدار در دانشگاه میشیگان.

“در حالی که یک رژیم غذایی تغییر نیست یک گلوله نقره ای آن می تواند نقش مهمی در مهار تغییرات آب و هوا” او می گوید.

رژیم غذایی مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای شامل دی اکسید کربن و متان و اکسید نیتروژن و بیان شده در این مطالعه به عنوان دی اکسید کربن معادل.

“این تحقیقات نشان می دهد که جایگزینی تنها نیمی از حیوانات ما مبتنی بر مصرف مواد غذایی با پایه گیاهی جایگزین می تواند حساب برای نزدیک به یک چهارم کاهش لازم است برای ما برای دیدار با یک توافق پاریس هدف” هلر می گوید.

در نوامبر 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی به اطلاع سازمان ملل متحد است که ما خروج از پاریس مورد آب و هوا.

این پنل بین دولتی تغییر آب و هوا به این نتیجه رسیدند در یک سال 2018 گزارش که به منظور حفظ درجه حرارت جهانی از افزایش بیش از 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 درجه فارنهایت)—هدف از پاریس مورد آب و هوا—کشورها را به قطع خود را انسانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای به خالص صفر حدود 2050. برای رسیدن به این هدف شرکت2 تولید گازهای گلخانه ای را باید در یک مسیر به سقوط حدود 45% حدود سال 2030.

در یک 2019 گزارش IPCC می گوید که کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از تولید مواد غذایی کلیدی برای حل بحران آب و هوا. نگه داشتن درجه حرارت جهانی در سطوح امن نیاز به تغییرات قابل توجهی به راه جهان تولید مواد غذایی و مدیریت زمین—به عنوان به خوبی به عنوان رفتار مصرف کننده, با توجه به سازمان ملل متحد بین دولتی بدن.

به طور کلی حیوانات-مواد غذایی مسئول بیشتر انتشار گازهای گلخانه ای در هر پوند از غذاهای گیاهی. تولید گوشت گاو در خصوص, به خصوص بالا تولید گازهای گلخانه ای در سطح.

گوشت گاو تغذیه باید برای 18 ماه یا بیشتر قبل از آنها برداشت و رو به رشد که همه مواد غذایی است که انرژی روند. علاوه بر گاو آروغ بسیاری از متان و کود خود را همچنین می توانید با انتشار این گاز گلخانه ای قوی.

همراه با مطالعه منتشر شده امروز در این مرکز تنوع زیستی نیز منتشر شد یک سیاست راهنما برای تصمیم گیران به منظور پیشبرد تغییرات در رژیم غذایی مورد نیاز ما را تامین کند تولید گازهای گلخانه ای-کاهش اهداف است.

“حرکت آمریکا اشتها از ما برگر-سنگین رژیم غذایی مبتنی بر گیاه خوردن قدرتمند است و لازم است بخشی از مهار بحران آب و هوا می گوید:” استفانی Feldstein در مرکز تنوع زیستی.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض گوشت زنجیره تامین را از آسیب پذیری اما سیستم غذایی ما چهره و حتی بیشتر در دراز مدت تهدید از تغییر آب و هوا. ما به شدت نیاز به سیاستگذاران برای حمایت از رژیم های غذایی پایدار و انعطاف پذیر سیستم غذایی.”

مرکز تنوع زیستی, سیاست, راهنمای تشریح اقدامات کلیدی است که تمام سطوح دولت را می کنند. این شامل انتقال تدارکات به سمت گیاهی خرید مواد غذایی ایجاد سیاست شوراهای پایان دادن به یارانه و کمک مالی است که تشویق به تولید بیش از حد محصولات حیوانی و ترکیب پایداری به فدرال تغذیه توصیه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر در حال تجدید نظر در دستورالعمل های غذایی برای آمریکایی ها.

مرکز تنوع زیستی, غیر انتفاعی, حفاظت, سازمان, سفارش گزارش جدید. اضافی محققان دانشگاه میشیگان و دانشگاه شهر کمک کند.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de