های 50 و 100 و 150 سال پیش: ممکن است سال 2020

1970

میمون جنگ رزومه

“کلاسیک بحث در مورد تکامل از سر گرفته است و یک بار دیگر در کالیفرنیا است. هیئت دولت به آموزش و پرورش وارد شده به دستورالعمل جدید که آماده شده بود توسط یک کمیته علمی معلمان بیانیه ای که ” شواهد علمی در مورد منشا حیات به معنی حداقل یک دوگانگی یا ضرورت استفاده از چند نظریه.’ این احتمالا نیاز است که چنین رقابت نظریه به عنوان داستان داده در پیدایش و ارسطو نظریه خود به خودی نسل آموزش داده می شود همراه با داروینیسم. این تصمیم می تواند تاثیر آموزش زیست شناسی سراسر کشور پس از کالیفرنیا حساب برای برخی از 10 درصد از تمام کتاب درسی, خرید و فروش و ناشران به احتمال زیاد به کالیفرنیا در بازار و یا به انتشار نسخه های ویژه طراحی شده برای یک دولت مورد نیاز است.”

1920

هوابرد اسب

“از سانتا باربارا کالیفرنیا می آید کلمه ای که یک اسب وارد شده در نمایشگاه برگزار شد و در آن شهر وارد شده توسط هواپیما از لس آنجلس. این سفر به تعویق افتاد, یک روز تا زمانی که ماموران از جامعه انسانی به طور کامل متقاعد شده است که هیچ ظلم و ستم بود که در سفر است.”

وسیله نقلیه لینک

“حملات از یک نوع و یا دیگر تاکید کرده اند شهر نیویورک فیزیکی جداسازی و آن را ضروری است که جزیره منهتن باید لینک های حمل و نقل است که اجازه مستمر تبادل ترافیک وابسته به وسايط نقلیه بین نیوجرسی و نیویورک در کنار رودخانه هادسون. باید آن را بدون تعجب به ویژگی های جهان است که مهندس ارشد کلیفورد M. هلند و کاردانی خود را کارشناسان باید در حمایت از تصمیم دوقلو چدنی لوله و تصویب سپر روش تونل زنی. این روش به حمايتهاي شده است و به دنبال آن در رانندگی از بیست و دو راه آهن لوله های تحت هادسون و شرق رودخانه.”

هلند تونل باز در سال 1927.

1870

زندگی حیوانات تجارت

“یک مجله انگلیسی می گوید:” تجارت در جانوران وحشی است که یک سیستم به عنوان به طور منظم به عنوان تجارت در چای و قهوه و یا پنبه. برخی از موجودات که طوطی ها بیشترین فراوانی را به ارمغان آورد بیش از ملوانان که قصد داریم آنها را شاید به عنوان هدیه برای دلبر, اما آنها به فروش آنها برای عرق خوردن و یا توتون و تنباکو به عنوان به زودی به عنوان آنها به زمین است. اگر هر یک از آقایان و یا خانم می خواهم یک فیل به صورت خصوصی سوارکاری ببر به عنوان زینت به باغ تمساح یا کرگدن برای دریاچه یا شتر یا emeu برای چمن آرزو می تواند احساس خشنودی صرفا با پرداختن به نامه ای به لندن فروشنده.'”

غذا در دبستان و در خانه

“ما انتشار حکاکی شسته و رفته و هوشمندانه دستگاه برای از بین بردن چاله از گیلاس و آلو و مانند آن و همچنین دانه از کشمش, زغال اخته و غیره. بهبود فرم از دستگاه اختراع شد توسط جورج Geer از گیلزبرگ بیمار.”

حماسه داستان

تکامل و تکنولوژی از ما چگونه غذا خوردن

نوسنگی استخوان از یک زن که زندگی در شمال سوریه 10000 سال پیش خرس متمایز علائم از کار سخت از سنگ زنی دانه. اعتبار: علمی آمریکا, Vol. 271 شماره 2; اوت 1994

انسان راه آماده سازی مواد غذایی است که در هم تنیده با تکامل ما و فن آوری ما. اولین استفاده از آتش برای طبخ غذا قفل تغذیه در دسترس نیست در غذاهای خام. پوشش ما از اوت 1994 (“سخنور استخوان از ابو Hureyra”) نشان می دهد که تلفات در نوسنگی اسکلت از تلاش خود را صرف سنگ زنی دانه ها پس از ظهور کشاورزی 12000 سال پیش. در اواسط قرن 19 در بسیاری از مواد غذایی (مثلا گیلاس در بالا نشان داده شده) به طور کلی رشد نزدیک به خانه و فرآوری شده و خورده شده وجود دارد. یک جریان مستمر از خلاقیت و نوآوری در حمل و نقل یخچال, حمل و نقل انبوه پردازش و کشاورزی (Mike Bloomberg, لطفا توجه داشته باشید) به ارمغان آورده است ما سیستم مدرن مواد غذایی با تمام مزایای آن و پیچیده عوارض جانبی که bedevil ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net