5 راه برای صحبت کردن با بچه های خود را در مورد COVID-19

به عنوان COVID-19 پخش ویروس در آمریکا, اخبار در مورد بیماری همه گیر و از دست دادن زندگی ممکن است ترساندن بچه های خود را, محققان می گویند.

در اینجا کالین Colaner استادیار در وزارت ارتباطات در دانشگاه میسوری ارائه می دهد پنج نکته برای نحوه صحبت با کودکان در مورد COVID-19 از جمله تصدیق احساسات خود را و چگونه به صحبت با آنها در مورد مرگ:

1. ارائه روشن و دقیق و متناسب با سن اطلاعات

کودکان در حال آگاه باشید که وجود دارد یک چیز ترسناک می افتد. آنها را به برخی از جزئیات می تواند کمک به آنها را درک جهان خود را کمی بیشتر است.

هنگامی که صحبت کردن با کودکان خود در مورد این ویروس با استفاده از روشن و دقیق اصطلاحات. کودکان می تواند بسیار تحت اللفظی با عبارت بنابراین حسن تعبیر است که ما فکر می کنم نرم کردن ضربه در واقع می تواند باعث سردرگمی است.

برای مثال ما ممکن است می گویند “یک اشکال وجود دارد رفتن در اطراف است که مردم بیمار.” برخی از کودکان ممکن است فکر می کنم از همه اشکالات به عنوان خطرناک و یا مرتبط با این بیماری همه گیر با حشرات است. راه دقیق تر توضیح این خواهد بود: “وجود یک ویروس است که مردم بیمار.”

2. اذعان احساسات در مورد کودکان و نوجوانان’ تغییر جهان

کودکان در حال تجربه بسیاری از از دست دادن در حال حاضر. مدرسه خود را در جوامع دیگر در دسترس است که می تواند بسیاری از غم و اندوه و خشم و نا امیدی. روال خود را مختل شده است که می تواند باعث اضطراب و عدم قطعیت است.

به عنوان پدر و مادر از کودکان ممکن است با دیدن پدر و مادر خود را به استرس مربوط به کار و تجربه تنهایی. آموزان بالا می گم مهم rites of passage مانند مدل فارغ التحصیلی و رویدادهای ورزشی است.

این مهم است که کودکان قادر به احساس تمام این احساسات است. به عنوان آقای راجرز گفت: “احساسات محفل و قابل کنترل است.”

بسیاری از کودکان هم دشوار ابراز این احساسات مناسب است. اجازه دادن به بچه های ما می دانیم “آن را خوب به غم دیوانه یا نگران” به آنها فضا به احساسات خود را.

در همان زمان ما می توانید با قرار دادن محدودیت در رفتار خود زمانی که آنها احساسات خود را در راه های نامناسب. برای مثال “it’s okay to be mad در مورد از دست رفته خود را, دوستان, اما از آن است که درست نیست به داد خانواده خود را.”

3. مدل خوب مدیریت استرس

به عنوان استرس مربوط به COVID-19 را افزایش می دهد کودکان در حال رفتن به نیاز به کمک مدیریت خود را از استرس است. ما می تواند مدل خوبی مدیریت استرس با نشان دادن آنها چگونه ما تمایل به خود ما سلامت روانی ،

ما لازم نیست که وانمود کنید که همه چیز خوب است. آن را مفید برای کودکان, برای دیدن, پشت پرده, در حال حاضر. ما می توانیم آنها را نشان می دهد که ما می توانید انجام دهید سخت چیزهایی که در این نامشخص زمان. اجازه دهید آنها را می دانیم که این سخت است برای پدر و مادر بیش از حد, اما که شما در حال کار به سالم و شاد باشید.

به آنها بگویید چه چیزی است که شما به کمک مانند مدیتیشن تنفس, تکنیک های پیاده روی فیلم و…. و صحبت کردن با آنها در مورد آنچه باعث می شود آنها احساس بهتر زمانی که همه چیز احساس سخت را برای آنها.

4. آماده به صحبت در مورد مرگ

همانطور که ما بیشتر مرگ و میر مرتبط با این ویروس را stateside, دوباره, سعی کنید برای جلوگیری از حسن تعبیر. گفت که مرحوم اعضای خانواده “به خواب رفت” ممکن است موجب ترس از خواب در خواب و یا زمان چرت زدن. گفت که “ما از دست رفته” یکی از اعضای خانواده ممکن است بی درنگ ترس از گم شدن در مکان های عمومی و یا مایل به جستجو برای فرد متوفی.

راه دقیق تر توضیح مرگ عزیزان خواهد بود گفت: “آنها دیگر زنده است. بدن خود را نمی خواهد کار کنه و آنها نمی خواهد آمد.” اذعان احساسات که مرگ یک دوست می تواند به ارمغان بیاورد و به کودک خود همدلی اما سعی کنید برای جلوگیری از نامشخص زبان.

5. تمرکز بر روی مثبت

وجود دارد مقدار زیادی برای نگران و ناراضی در مورد حق در حال حاضر, اما ما می تواند کمک به فرزندان ما یک معامله بزرگ با حفظ مثبت. یک راه برای نشان دادن مثبت است به نقطه چقدر کمک به اتفاق می افتد است.

به عنوان آقای راجرز گفت: “برای یاران.” ما همه یاران حق در حال حاضر با ماندن در خانه و شستن دست ما است. پزشکان و پرستاران و دانشمندان در حال کار سخت در حال حاضر به ما کمک می کند ایمن ماندن.

کودکان نیاز به احساس امید و شادی را به نگه داشتن مغز خود را در حال توسعه در تولیدی راه. خنده و تعارف بازی و رقص احزاب حیاتی هستند در حال حاضر به نگه داشتن کودکان ارواح ،

منبع: دانشگاه میسوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de