5 راه تحول اقتصادی از Coronavirus ممکن است تاثیر CO2 تولید گازهای گلخانه ای

رکود اغلب همراه با کاهش انتشار دی اکسید کربن. پس از آن می آید دوباره بجای اول برگشتن.

در سال 2009 رکود بزرگ قرار دادند و با انتشار جهانی پایین تقریبا 1%. سال آینده شرکت2 سطح افزایش تقریبا 5% به عنوان دولت ها در سراسر جهان تصویب اقدامات محرک اقتصادی برای سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را.

اقتصادی و ویرانی های ناشی از رمان coronavirus چیزی جز معمولی است. ایالات متحده گزارش 6.6 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. سه هفته پیش قبلی هفتگی ضبط شد 695,000 در سال 1982.

چنین سرسام آور آمار و ارقام را تبدیل عقل متعارف در سر آن است. امریکا نفت غولهای مثلا به مدت طولانی گرفته آسایش در گفت: است که بهترین درمان برای قیمت نفت پایین است که قیمت نفت پایین است. نفت ارزان به طور کلی تحریک تقاضا است. اما معلوم نیست که آمریکایی ها آغاز خواهد شد رانندگی دوباره بدون توجه به پایین قیمت ها در پمپ شیرجه رفتن.

عدم اطمینان بیش از شکل این بهبود اقتصادی باعث می شود آن را دشوار است به پروژه آینده تولید گازهای گلخانه ای.

“من آرزو می کنم من می دانستم که. هیچ چیز وجود دارد می توان گفت هوشمندانه” Gernot واگنر آب و هوا اقتصاددان در دانشگاه نیویورک گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

پیش بینی مسیر جهانی تولید گازهای گلخانه ای ممکن است حماقت در این مرحله از بیماری همه گیر کوروناویروس اما اقتصاددانان می دانم که این بسیار: انتشار گازهای گلخانه ای در طول تاریخ ظهور به عنوان اقتصاد می کند.

در اینجا پنج تحولات اقتصادی که به احتمال زیاد برای تعیین جهان را تولید گازهای گلخانه ای مسیر در سال های آینده.

به چین می رود بنابراین می رود جهان ؟

چین تولید گازهای گلخانه ای پس از سقوط پکن قرار دادن این کشور در مستند به سرعت گسترش coronavirus.

Lauri Myllyvirta یک تحلیلگر در مرکز تحقیقات انرژی و محیط زیست به گزارش مستند کاهش تولید گازهای گلخانه ای 250 میلیون تن—تقریبا سالانه تولید گازهای گلخانه ای از فلوریدا.

حتی اگر چین با فرار از موج دوم coronavirus آن کارخانه می تواند همچنان به نیش زده به عنوان ویروس نابسامانی اقتصاد در سراسر جهان است. مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران برآورد تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده و منطقه یورو خواهد قرارداد این سال با 2 درصد و 2.2 درصد بود. رتبه بندی خدمات برآورد رشد اقتصادی در چین را آهسته به 3.3% از اولیه آن در سال 2020 طرح 6.1%.

پکن در حال حاضر نشانه های آن را در نظر دارد به مداخله برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد است. جراحی موجودی در حال حاضر امده با توجه به Myllyvirta یک آشکار شرط توسط تولید کنندگان است که دولت مرکزی را حمایت زیادی رونق ساخت و ساز.

که پرسش در مورد اثرات آب و هوا از چین را بازیابی. پشت سر هم از ساخت و ساز نه تنها افزایش کربن فشرده در صنایع مانند فولاد و سیمان, اما همچنین می تواند قفل در تولید گازهای گلخانه ای از وسایل نقلیه و ساختمان برای سال آینده گفت: جان لارسن یک تحلیلگر در ردیوم گروه تحقیقات شرکت است.

“من فکر می کنم بزرگترین سوال این است که چقدر عمیق اقتصادی ضربه ویروس رفتن به تولید در اقتصادهای بزرگ و زمانی که” او گفت:. “است که به بخش بزرگی از آنچه تعیین سرعت و میزان جهش در تولید گازهای گلخانه ای.”

هنگامی که آمریکایی ها در اتومبیل های خود را ؟ اگر تا کنون است ؟

حمل و نقل امریکا بزرگترین منبع گازهای گلخانه ای حسابداری برای 35.8 درصد از این کشور در مجموع انتشار گازهای گلخانه ای در سال 2018 است. تقریبا 60 ٪ از که آمد از وسایل نقلیه مسافری و نور وظیفه کامیون.

در حال حاضر بسیاری از کسانی که وسایل نقلیه پارک شده در صفحه اصلی.

تاثیر که تغییر در حال حاضر تبدیل شدن به آشکار در بازارهای انرژی. روز چهارشنبه وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده گزارش بنزین عرضه شده به بازار داخلی کاهش یافت 2.2 میلیون بشکه در روز در هفته گذشته—بزرگترین کاهش هفتگی از آژانس شروع به نگه داشتن سوابق در سال 1991.

قیمت بنزین در حال سقوط و حتی سریع تر از قیمت نفت خام به عنوان تقاضا تبخیر و ظرفیت ذخیره سازی کاسته.

به طور معمول آمریکایی ها را به جاده ها و یا در هوا هنگامی که قیمت نفت سقوط. امروز که مشخص نیست که مستندات در بخش های بزرگی از این کشور برداشته خواهد شد و یا اینکه آیا مردم خواهد بود مایل به سفر زمانی که آنها هستند.

“مردم نمی خواهد در اتومبیل های خود را در حال حاضر بدون در نظر گرفتن قیمت بنزین گفت:” دانیل Cohan, یک استاد مهندسی عمران و محیط زیست در دانشگاه رایس است.

“یکی از چیزهایی که برای نگاه است چگونه چسبنده هستند و این تغییرات در رفتار،” Cohan اضافه شده است. “همانطور که بیشتر از ما استفاده می شود به کار از خانه, آموزش, از, خانه, داشتن, کنفرانس ها و جلسات از راه دور, چقدر, کند, که, کاهش سفر هواپیما و یا رزرو تعطیلات؟”

کجا قیمت نفت از اینجا بروم ؟

قیمت نفت بسیج در هفته گذشته رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که عربستان سعودی و روسیه موافقت کرده بود برای محدود کردن تولید و کاهش تقاضا از جدید نفت خام در آینده بر روی بازار است. بیانیه ای از ریاض فورا شک و تردید در آن ادعا ،

نتیجه جنگ قیمت را طنین انداز فراتر از بخش نفت. نگاهی آمریکا آب و برق. در سال های اخیر سیل گاز از چاه های نفت به شدت افسرده قیمت گاز و پایین رانده شده استفاده از زغال سنگ. اما افزایش قیمت گاز می تواند منجر به کوتاه مدت افزایش تولید زغال سنگ به عنوان نرم افزار است که به روشن گاز در سال های اخیر تا سطح شیب دار استفاده از زغال سنگ Cohan گفت.

افزایش قیمت گاز نگاه به طور فزاینده ای به احتمال زیاد. S&P جهانی Platts تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: قیمت ها در هنری هاب می تواند از افزایش multidecade پایین در حدود $1.60 به ازای هر میلیون واحد حرارتی بریتانیا امروز به 3 دلار در هر MMBtu سال آینده به تولید است پیشتر.

“2021 شکل دادن به یک صعودی در سال Henry Hub قیمت” رأی سرویس نوشت: در گزارش اخیر. “اگر نفت خام همچنان در رنج کشیده 20-30 دلار/بشکه محدوده گاز همراه کاهش خواهد شروع به گرفتن نگه دارید و بعد از این سال و به 2021.”

قیمت نفت تقریبا قطعا یک عامل در هر انتقال به سمت فن آوری های جدید, یک راه یا دیگری.

ضعیف قیمت نفت ممکن است بی درنگ نفت رشته را به نگاه دوم در انرژیهای تجدید پذیر که به طور سنتی به رخ کشیدن بیشتر از متوسط بازده (Climatewire, مارس 1).

در همان زمان طولانی کاهش قیمت نفت ممکن است مصرف کنندگان تمایلی به در آغوش خودروهای برقی گفت: Jason Bordoff مدیر مرکز جهانی سیاست انرژی در دانشگاه کلمبیا.

“یکی از شاخص در سال آینده خواهد بود که آیا خودروسازان گسترش قاب زمان برای تغییر ناوگان,” او گفت:.

خواهد عرضه جهانی زنجیر را تغییر دهید ؟

تولید گازهای گلخانه ای از سوی ایالات متحده و اروپا کاهش یافته است در سال های اخیر تنها به جبران انتشار دستاوردهای در آسیا است. پویا منجر به بحث از “تولید” و “مصرف” تولید گازهای گلخانه ای.

ایالات متحده به عنوان مثال ممکن است تولید کمتر CO2 از آن یک بار بود اما که حساب نمی کند برای تولید گازهای گلخانه ای مرتبط با تولید کالاهای وارداتی که آمریکایی ها خرید.

Coronavirus در معرض کاستی در جهانی زنجیره تامین به خصوص در تجهیزات پزشکی. و بلافاصله پس از آمریکا و چین ممکن است سریع برخی از کشورها برای بازگرداندن تولید قبلا سپاری به آسیا.

آنچه که ممکن است به معنای برای تولید گازهای گلخانه ای نامشخص است. کمتر حمل و نقل می تواند به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. اما آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا انتقال کارخانه از آسیا به غرب خواهد در واقع کاهش تولید گازهای گلخانه ای گفت: Wagner, NYU استاد.

تغییرات دیگر در جهانی زنجیره تامین می تواند مانع تلاش های سبز سیستم انرژی, او گفت:.

“من به راحتی می توانید ببینید یک دندانه به خصوص برای نوزادان صنایع مانند انرژیهای تجدید پذیر,” واگنر گفت. “تجدید پذیر زنجیره تامین غالبا بستگی به همه چیز کار فقط پس با همه چیز بسته به یک کارخانه در چین.”

چه در چهارم coronavirus لایحه ؟

انرژی شده است یک بیت بازیکن در کنگره تلاش بازیابی هر چند نه برای عدم تلاش. دموکرات ها صحبت کردیم تا خود را به انرژی پاک از اولویت های, در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و پشتیبانی از این ایده از پر کردن ذخیره نفت استراتژیک. نه گنجانده شده است که در کنگره های اولیه امداد و نجات بسته است.

که می تواند تغییر کند.

تقریبا تمام ناظران گفت که انتظار می رود کنگره را به یکی دیگر از گزش در تلاش برای نجات. سوال این است که آیا این امر شامل انرژی قطعات و آنهایی که درگیر می شود.

سرمایه گذاری در انتقال ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه الکتریکی و حمل و نقل عمومی می تواند سبز اقتصاد ایالات متحده بطور قابل توجهی. بیشتر بزرگراه ها پروژه های در معرض خطر تلنگر انتشار گازهای گلخانه ای بالاتر است.

“در اصل احیای اقتصاد و به دنبال انرژی پاک می تواند بسیار سازگار” گفت: Cohan برنج استاد. اما او افزود: “آن را به حق رهبری و متفکرین را که اتفاق می افتد.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>